Πόσο έχετε "προχωρήσει" με τον σύντροφό σας;

Σε ποιο στάδιο βρίσκεστε με τον σύντροφό σας;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 90)
  • Χάδια

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν έχουμε ακουμπήσει ο ένας τον άλλον!

    Ψήφοι: 0 0.0%

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle :
Φυσικά και μπορεις. Πάτα "αφαιρεση ψήφου" και μετα ξαναψήφισε! ;)
οκ, to ekana
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
όντως αυτή η ψηφοφορία είναι μία από αυτές που πρέπει να μένουν ανοιχτές στην αλλαγή ψηφου...

Ποτέ δεν ξέρεις :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos :
Δεν μπορω να αλλαξω την επιλογη που ειχα κανει; Τωρα πλεον εχω σχεση... και εχουμε προχωρισει μεχρι τα χαδια...

Μπράβο μπράβο :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:(και ας μου δώσεις μόνο το 10% :bleh:) το είδια και σε άλλο τόπικ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trobas

Νεοφερμένος

Ο trobas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Έχουμε κάνει τα πάντα...
Το μόνο που μας μένει είναι να μας κερατώσουμε! :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,818 μηνύματα.
Δεν έχω. :( :'( :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billthevampire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billthevampire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
Δεν έχω :)

ΥΓ : Έχω και αυτό το μοναδικό χάρισμα να με αποφεύγουν οι γυναίκες (μα καλά τόσο κάφρος είμαι ; ) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εχουμε ολοκληρωσει! (και απο την βαρεμαρα μου εχω πιασει ολα τα τοπικ του section και ξεθαυω, μαθενω, ανεωνω γνωσεις και λεω νεοαποκτιθεντες γνωμες...:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Πόσο έχετε "προχωρήσει" με τον σύντροφό σας;

Πιό πέρα δε γίνεται.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Σε ποιό στάδιο είστε με τον συντροφό σας?

Στο ΟΑΚΑ.


Άντε ας σοβαρευτώ... (νοτ)

Έχουμε ολοκληρώσει,
μα βρήκαμε διαφορετικές σταθερές
και αναπαραγωγίσαμε για επαλήθευση.


Άντε, ας σοβαρευτώ.

Δεν έχουμε ακουμπήσει ο ένας τον άλλον!
Είμαστε και οι δύο σιχασιάρηδες :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Α εσεις το χετε σκεφτει να ακουμπηθειτε ομως ! Εχετε προχωρησει πολυ ! Για ηρεμια ! Για ηρεμια ! Μετα το γαμο αυτα ! Μη σου πω...μετα το 1ο παιδι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chimera

Δραστήριο μέλος

Η Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 723 μηνύματα.
Τα έχουμε κανει όλα. Μέχρι χωρισμό φτάσαμε :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top