Κλίση σε ανδρικά γεννητικά όργανα

ariadni

Νεοφερμένος

Η ariadni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
παιδακια ειμαι καινουρια στο φορουμ! καλως σας βρηκα λοιπον! εχω μια απορια! ειμαι τωρα σε μια σχεση περναω καλα αλλα επειδη δεν εχω και τεραστια πειρα στις σχεσεις κλπ θελω να ρωτησω το εξης:
παρατηρησα οτι το πεος του φιλου μου εχει μια ελαφρια κλιση προς τα κατω οταν βρισκεται σε στυση. αυτο ειναι φυσιολογικο? οι φιλες μου μου εχουν πει οτι γενικα το πεος μπορει να γερνει δεξια, αριστερα κλπ εγω δεν εχω προβλημα στην επαφη αλλα δεν ξερω αν μας δυσκολευει αυτο σε διαφορες στασεις κλπ. εσεις τι μπορειτε να μου πειτε απο την εμπειρια σας? ευχαριστώ πολυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Εχμ... έλα ντε... :P
Η κλίση δεν είναι κάτι κακό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
:confused:

Μπερδεύτηκα, και οι δύο έχετε το ίδιο πρόβλημα;:hmm:

Αστα φίλε, ο γυναικείος πληθυσμός περνάει πολλά:P


Τεσπά, το μέγεθος μήπως το βαρένει όμως; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Δε πατε καλα. Το μεγεθος θα το βαραινε προς τα κατω απο τη βαση του, οχι από την ακρη του ρε κοριτσιααα αιντάαα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Δεν είναι τόσο ανησυχιτικό το να παρουσιάζει κάποια κλίση προς οποιαδήποτε κατεύθυνση.Σε κάθε περίπτωση αν έχεται τόση αγωνία καλό θα ήταν να πάτε να τον εξετάσει κάποιος ειδικός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top