Anal

Anal Sex - Πως το βλέπω (μόνο για γυναίκες)

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 33)
  • Είναι κομμάτι της σεξουαλικής μου ζωής

    Ψήφοι: 3 9.1%
  • Μ' αρέσει, αλλά δεν το κάνω συχνά

    Ψήφοι: 5 15.2%
  • Το κάνω σπάνια, επειδή οι συνθήκες το απαιτούν

    Ψήφοι: 3 9.1%
  • Δεν έχω κάνει ποτέ και δε θα το κάνω

    Ψήφοι: 8 24.2%
  • Δεν έχω κάνει, αλλά δεν το αποκλείω

    Ψήφοι: 14 42.4%

Larry Flynt

Νεοφερμένος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Επειδή αρκετές φορές πέφτει το θέμα στο τραπέζι, αν κατά πόσο οι περισσότερες γυναίκες κάνουν πρωκτικό τεστ (είτε επειδή θέλουν, είτε για οποιοδήποτε άλλο λόγο) και πάντα διαφωνώ με τους φίλους μου είπα να κάνω μια ψηφοφορία για να δούμε τι παίζει.

Εγώ πάντα υποστηρίζω ότι ένα τεράστιο ποσοστό το κάνει (έστω και περιστασιακά, δεν εξετάζουμε τόσο τη συχνότητα, παρά την "παρθενιά" να το πω έτσι...) και οι φίλοι λένε όχι κτλ.

Ελπίζω οι κοπέλες του φόρουμ να τιμήσουν τη ψηφοφορία αν και φοβάμαι πως κάτι τέτοιο δε θα γίνει...

Για να μη βάλω μόνο δύο επιλογές στη δημοσκόπηση, έβαλα παραπάνω για να βγάλουμε περισσότερα συμπεράσματα. Οι τρεις πρώτες επιλογές σημαίνουν ΝΑΙ στο αρχικό μας ερώτημα, η τρίτη ΟΧΙ και η τελευταία είναι αντίστοιχη του ΔΕΝ ΞΕΡΩ/ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΩ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top