Οργασμός χωρίς σεξ;

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ε..τον περιμενεις και 9 μηνες ! It better be good dammit !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tina.70

Νεοφερμένος

Η tina.70 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Αν ειναι να περιμενει κανεις εννεα μηνες για να ζησει ενα οργασμο ζητω που καηκαμε κυριες μου:knife::help:.Πολυ καλη η πληροφορια που μας εδωσες αλλα σαν τροπος για να φτασει κανεις στο αποκορυφωμα δεν λεει:/:.Πιστευω πως υπαρχουν αρκετοι τροποι για να φτασει κανεις στον οργασμο:kissing::P:ropalo::huglove::whatever:,αναλογα τα γουστα και τη διαθεση. Παντως οπως και να γινεται ειναι ενα απο τα καλυτερα συνασθηματα:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • 4_17_11[1].gif
    4_17_11[1].gif
    12.6 KB · Εμφανίσεις: 101

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Πιστευω πως υπαρχουν αρκετοι τροποι για να φτασει κανεις στον οργασμο

Δεν μπορώ να πω ότι διαφωνώ, έφτασα σε τρείς σε όσο χρόνο χρειαζόταν να ανοίξει αυτή η σελίδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angel22

Νεοφερμένος

Η Georgia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Ρε παιδιά ΠΟΤΕ δεν μπορούσα να κάνω έρωτα κατά τη διάρκεια των ημερών μου.. Πώς είναι δυνατόν? Με πιάνει κρισάρα!!! Βλέπω τα αίματα δεξιά και αριστερά τον σύντροφό μου να μην τρέχει τίποτα και εγώ έτοιμη να βάλω τα κλάμματα από τα νεύρα μου και τις ανησυχίες. Εκείνη τη στιγμή αντί να σκεφτώ το "τι κάνω" σκέφτομαι "τι θα γίνει με το σεντόνι", " θα το απορροφήσει το στρώμα" και ότι βλακεία μπορεί κανείς να φανταστεί. Εκτός όλων, εγώ θέλω να αισθάνομαι άνετα με το σώμα μου και τις κινήσεις μου, ααααα δεν μπορώ με τίποτα έτσι!!!!

*** Πέρα του ότι ξενερώνω τόσο τον άλλο εσκεμμένα και στο τέλος ο άμοιρος το αφήνει.. και μου λέει έλα θα σε κάνω αγκαλίτσα...:P :P


Πετσετα κατω από το σεντόνι και μετα κατευθείαν για πλύσιμο και θα σαι οκ!
;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top