Τα αγαπημένα σας εσώρουχα για το φύλο που σας έλκει ερωτικά!

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
Εμένα σε μια κοπέλα μου αρέσουν τα μποξεράκια (όχι μάυρα όμως) τα string ή τα 3/4
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Εγώ που είμαι μικρός ακόμα επιτρέπεται να φοράω κόκκινα μποξεράκια ή όχι???:D:D:D:redface::P


όλα οκ , αρκεί αν μην είσαι κοντά σε ταύρο


έντιτ για να μην είμαι οφ

Δύο φίλοι προχωράνε στο δρόμο και ο ένας λέει
-Ξέρεις τι θα κάνω μόλις πάω σπίτι ;
-Τι ;
-Θα βγάλω το στριγκάκι της γυναίκας μου
Μετά από λίγο :
-Ξέρεις τι ανυπομονώ να κάνω με το που θα μπω στο σπίτι ;
-Τι ;
-Να βγάλω το στριγκάκι της γυναίκας μου
-Καλά αλλά γιατί το λες συνέχεια ;
-Γιατί με κόβει

π.σ. καλά θα απαντήσω για να μην με λένε κάποιοι και τρολ

βράκες από το L.A. (σ.σ. λαϊκή αγορά)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Angel22

Νεοφερμένος

Η Georgia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
μποξεράκια: μαύρα κολλητα ή με σχέδια τρελενομαιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
i hate:





i love:



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top