Χαλάρωση γυναικείων γεννητικών οργάνων

hotter

Νεοφερμένος

Ο hotter αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Έχω μια αρκετά προσωπική απορία

Τα... γεννητικά όργανα "χαλάνε" με τη χρήση? Όσο κωμικό και να ακούγεται, μου δημιουργήθηκε αυτή η απορία:redface:. Ειδικά, η σκέψη μου πρωτοξεκίνησε από τα γυναικεία γεννητικά όργανα. Συγκεκριμένα σε όλες τις κοπέλες που είχα κατά το παρελθόν, παρατηρούσα μια σταδιακή ... χαλάρωση στα χείλη του αιδοίου. Και αναφέρομαι και σε παρθένες και σε μη...
Είναι γνωστό ότι δεν είναι όλες οι ίδιες, και το μέγεθος διαφέρει από κοπέλα σε κοπέλα, αλλά έχω παρατηρήσει ότι με τον καιρό ότι "ανοίγουν". όλες οι κοπέλες τους, πριν κάνουμε κάτι είχαν καιρό να έχουν σεξουαλική επαφή. Δεν ξέρω αν δεν θα παρατηρούσα κάτι τέτοιο σε κάποια που είχε πρόσφατη σεξουαλική επαφή πριν από εμένα.

Τι έχετε να πείτε;

Συγγνώμη για το ακατάλληλο του περιεχομένου, αλλά δεν ήξερα που αλλού να ρωτήσω:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Για τι ηλικίες συζητάμε? :worry:
Δεν ξέρω βέβαια τι συμβαίνει γενικώς σε όλες τις γυναίκες αλλά δεν έχω παρατηρήσει κάτι τέτοιο στον εαυτό μου :worry:
όπως ήταν... είναι :P... νομίζω!

Φαντάζομαι βέβαια ότι με το πέρας του χρόνου, όπως χαλαρώνει παράδειγμα το στήθος κι από εκεί που είναι στητό και περήφανο, πλέον τσεκάρει αν είναι ζεστή η σούπα, είναι πιθανό να χαλαρώνει και το αιδοίο
Ομως και πάλι.... δεν έχω ξανακούσει κάτι παρόμοιο

Πιθανολογώ ότι απλά πρόκειται για διαφορετικότητα στη γυναικεία ανατομία
Αν έβλεπες την ίδια κοπέλα σήμερα και μετά από 5 χρόνια, τότε μόνο θα μπορούσαμε ίσως να βγάλουμε πιο ασφαλή συμπεράσματα

Βέβαια, κάποιος που ξέρει σίγουρα, ίσως επίσης μας διαφωτήσει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hotter

Νεοφερμένος

Ο hotter αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Ίσως πάλι είναι μόνο ιδέα μου, τι να πω...
Ηλικίες 20-25
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Με αυτην την λογικη ιεροδουλες και πορνοσταρ θα επρεπε μετα απο καπιο χρονικο διαστημα να ειναι τοσο χαλαρες που να μην γινεται η πραξη...
Δεν ξερω, μου ακουγετε λιγο ακυρο.... Αλλα παλι, γιατι οχι;...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Δεν ξερω, μου ακουγετε λιγο ακυρο.... Αλλα παλι, γιατι οχι;...
Διότι η περιοχή στο περίνεο έχει μύες. Λογικά λοιπόν συμβαίνει ότι με όλους τους μύες του σώματος:
Όσο περισσότερο τους γυμνάζεις τόσο περισσότερο σφίγγουν και δυναμώνουν... ;):P

Θαρρώ πως σωστά σου ακούγεται άκυρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Αυτό που έχω συζητήσει και με άλλες κοπέλες είναι ότι, αν κάποια γυναίκα δεν κάνει σεξ για 1 διάστημα ξέρω εγώ 6 μηνών, μετά ο κόλπος ''κλείνει'' και την 1η φορά που θα ξανακάνει σεξ θα υπάρχει 1 'α δυσκολία και στενότητα. Στην πορεία ''ανοίγει''. Νομίζω ότι αυτό εννοεί ο συνφορουμίτης μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hotter

Νεοφερμένος

Ο hotter αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Πράγματι ίσως συμβαίνει αυτό που γράφει η underwater τελικά και αρχικά υποεκτιμώ το μέγεθος, ενώ μετά αποκτά τη φυσιολογική του μορφή. Ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
wholy jesus...

1) τα μικρα χειλη ειναι οιστρογονοαξερτωμενα, μεγαλωνουν κατα τη διαρκεια της ζωης της γυναικας (οπως η μυτη και τα αυτια αλλωστε), εξου και φαινεται να "χαλαρωνουν" they dont απλα μεγαλωνουν. Btw το ιδιο παθαινουν και τα αγορακια και σακουλιαζουν τα αχεμ γκουχ γκουχ

2) δεν χαλαρωνει ο κολπος μηχανικα, ειναι χαζο αυτο, εκτος αν νομιζεις οτι αν τρως μεγαλες μπουκιες θα μεγαλωσει το στομα σου. Μετα απο πολυ καιρο αποχης η κοπελα ειναι λογικο να ειναι αγχομενη και ξεσυνηθησμενη οπερ εχει αυξημενο μυικο τονο στη περιοχη, οσο πιο πολυ σεξ κανει και χαλαρωσει το μυαλουδακι της θα χαλαρωσει και ο κολπος της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top