Ο εθισμός της φούστας

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Μπράβο στην κοπέλα με τις ζαρτιέρες Ναι στα δικαιώματα των φοιτητών! :clapup:

Μπράβο?
…μερικές πήραμε τα μαθήματα με ατελείωτες νύχτες διαβάσματος…το προτιμώ από τις ατελείωτες νύχτες με τον κάθε λιγούρη καθηγητή…


Μʼαρεσει η φούστα σε ίσια γραμμή μέχρι στο γόνατο, με βαθύ σκίσιμο στο πλάι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ghelly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ghelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,188 μηνύματα.
Αν την ξαναδώ στο αμφιθέτρο θα σας τραβήξω φωτογραφίες και βίντεο να απολαύσετε την κίνηση.
Και εγώ φοράω συχνά φούστες αλλά έλεος...εκείνε προσβάλλει βάναυσα κάθε αίσθημα αισθητικής:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
καλα βρε ghelly...μη το κανεις θεμα και εσυ...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ghelly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ghelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,188 μηνύματα.
Μπα δεν χρειάστηκε να το κάνω.
Φρόντισε η καθηγήτρια, η οποία μόλις ξαναείδε την κοπέλα αυτή γυρισε και τη ρώτησε:" Τωρα που ντυθήκατε, να κάνουμε μάθημα;"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Μπα δεν χρειάστηκε να το κάνω.
Φρόντισε η καθηγήτρια, η οποία μόλις ξαναείδε την κοπέλα αυτή γυρισε και τη ρώτησε:" Τωρα που ντυθήκατε, να κάνουμε μάθημα;"

ζηλιάρα καθηγήτρια μου ακούγεται αυτή με αυτό που της είπε
αν ήθελε πραγματικά να κάνει το έργο της ως "λειτουργός" καθηγήτρια, θα έπρεπε να φωνάξει τη δεσποινίδα κατ ιδίαν και να της κάνει κάποια παρατήρηση χωρίς να ακούνε όλοι....

άσχετα με το αν η φοιτήτρια έπραξε καλώς η κακώς, για μένα η καθηγήτρια έπραξε κάκιστα... δεν είναι αυτή πράξη κοινωνικού λειτουργού που χτίζει ανθρώπους και προσωπικότητες... :no:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ghelly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ghelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,188 μηνύματα.
ζηλιάρα καθηγήτρια μου ακούγεται αυτή με αυτό που της είπε
αν ήθελε πραγματικά να κάνει το έργο της ως "λειτουργός" καθηγήτρια, θα έπρεπε να φωνάξει τη δεσποινίδα κατ ιδίαν και να της κάνει κάποια παρατήρηση χωρίς να ακούνε όλοι....

άσχετα με το αν η φοιτήτρια έπραξε καλώς η κακώς, για μένα η καθηγήτρια έπραξε κάκιστα... δεν είναι αυτή πράξη κοινωνικού λειτουργού που χτίζει ανθρώπους και προσωπικότητες... :no:


Απορώ πως εχεις την εντύπωση ότι οι καθηγητες ακόμα και οι ακαδημαϊκοί είναι νορμάλ άτομα που αποτελούν παραδειγμα προς μίμηση. Ειδικά δυο που μου έρχονται πρόχειρα στο μυαλό είναι...:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αν την ξαναδώ στο αμφιθέτρο θα σας τραβήξω φωτογραφίες και βίντεο να απολαύσετε την κίνηση.


Ναι συμφωνώ να το κάνεις, με ενδιαφέρει πάρα πολύ η κοινονική πλευρά του θέματος :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μάριλυ

Δραστήριο μέλος

Η Μάριλυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
ζηλιάρα καθηγήτρια μου ακούγεται αυτή με αυτό που της είπε
αν ήθελε πραγματικά να κάνει το έργο της ως "λειτουργός" καθηγήτρια, θα έπρεπε να φωνάξει τη δεσποινίδα κατ ιδίαν και να της κάνει κάποια παρατήρηση χωρίς να ακούνε όλοι....

άσχετα με το αν η φοιτήτρια έπραξε καλώς η κακώς, για μένα η καθηγήτρια έπραξε κάκιστα... δεν είναι αυτή πράξη κοινωνικού λειτουργού που χτίζει ανθρώπους και προσωπικότητες... :no:

ΚΕ συμφωνω. Θυμαμαι στην Β'Λυκειου διναμε εξετασεις και ειχα βαλει μια μπλουζα που ηταν κανονικη, τελειωνε εκει που αρχιζε το τζην και οταν καθομουνα φαινοταν λιγο η πλατη. Και πριν δωσουν τα θεματα ερχεται η υποδιευθυντρια και μου λεει μπροστα σε ολους "Τι ειναι αυτο που φορας? Ο Γιαννης που καθεται απο πισω σου πως θα συγκεντρωθει να γραψει?" Και σημειωτεον, ΠΡΩΤΗ μερα των πανελληνιων εξετασεων. Μου εκανε την καρδια περιβολι. Σημερα τα εχω βαλει με τις καθηγητριες:angry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Μου αρέσουν πολύ οι φούστες και τα φουστάνια και φοράω σπάνια παντελόνια. Νομίζω ότι είναι πολύ θηλυκές! Κοιτάζω βέβαια να είναι του στυλ μου. Όσο για το πόσο επηρεάζουν την προσοχή των ανδρών, τώρα που το σκέφτομαι, μάλλον αντιλαμβάνομαι μια ελαφριά προτίμηση στα φουστοειδή, αλλά όχι κάτι ΠΟΛΥ τρανταχτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ρε παιδιά, εμένα ο πρώην, που δε με ήθελε με φούστα...;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Απορώ πως εχεις την εντύπωση ότι οι καθηγητες ακόμα και οι ακαδημαϊκοί είναι νορμάλ άτομα που αποτελούν παραδειγμα προς μίμηση. Ειδικά δυο που μου έρχονται πρόχειρα στο μυαλό είναι...:mad:

η αλήθεια είναι ότι έχω περίεργες ιδέες και υψηλές προσδοκίες ε? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Οταν λέτε καθηγητές, εχμ γκουχ γκουχ.... βάζετε κι εμένα μέσα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Εσένα? δε νομίζω... δεν έχουμε δείγματα της συμπεριφοράς σου στους μαθητές σου για να σε κρίνουμε :P

Μιλάμε ως επί το πλείστον για αυτούς που γνωρίζουμε (νομίζω δλδ :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Α οκ οκ....:whistle: :whistle: :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sweet_Butterfly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
Χμμμμ με τη φούστα όντως ακούω πολλά σχόλια στο δρόμο παρά με σορτσάκι...Μάλλον έχουν πολύ φαντασία όταν βλέπουν κάποια κοπέλα να φοράει φούστα, γιατί έχω ακούσει στο δρόμο να μου λένε, άνοιξε τα πόδια, να σου σκίσω το μ...........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Χμμμμ με τη φούστα όντως ακούω πολλά σχόλια στο δρόμο παρά με σορτσάκι...Μάλλον έχουν πολύ φαντασία όταν βλέπουν κάποια κοπέλα να φοράει φούστα, γιατί έχω ακούσει στο δρόμο να μου λένε, άνοιξε τα πόδια, να σου σκίσω το μ...........

:eek: στο δρόμο ???? :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sweet_Butterfly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
:eek: στο δρόμο ???? :eek:

στο δρόμο , μέσα σε κεντρικό συγκεκριμένα.. και φόραγα φούστα περίπου ως το γόνατο......ανώμαλοι υπάρχουν παντού.....καποιος σε ενα cafe σηκωσε το φορεμα της φιλης μου και αρχισε να της γλυφει το string και τα επακολουθα..........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
στο δρόμο , μέσα σε κεντρικό συγκεκριμένα.. και φόραγα φούστα περίπου ως το γόνατο......ανώμαλοι υπάρχουν παντού.....καποιος σε ενα cafe σηκωσε το φορεμα της φιλης μου και αρχισε να της γλυφει το string και τα επακολουθα..........

:D:D συγνώμη γελάω τρανταχτά δεν υπάρχει αυτό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
στο δρόμο , μέσα σε κεντρικό συγκεκριμένα.. και φόραγα φούστα περίπου ως το γόνατο......ανώμαλοι υπάρχουν παντού.....καποιος σε ενα cafe σηκωσε το φορεμα της φιλης μου και αρχισε να της γλυφει το string και τα επακολουθα..........
Ο τυπάς έφαγε σκαμπίλι μετά; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sweet_Butterfly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
Ο τυπάς έφαγε σκαμπίλι μετά; :P

μόνο ένα;;;;;; κλωτσηδόν έφυγε από το cafe... τον σήκωσαν στα χέρια οι του μαγαζιού και έφυγε έξω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top