Σαν σήμερα πριν απο δύο χρόνια γιορταζαμε...όμως σήμερα τι κάνουμε;

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes:
Μα σου είπα πως έχει η κατάσταση... και να στο θέσω και αλλιώς... Ποιος πολιτικός θα πήγαινε ενάντια στα οικονομικά μεγέθη ενός Κόκκαλη και ενός Βαρδινογιάννη με τέτοια οικονομικά και ηθικά διαφυγόντα κέρδη ? πόσο μάλλον να συνδέσει το όνομά του με την αφαίρεση του τελικού του Champions League από την Ελλάδα...
Πάλι κάτι θα γίνει, θα τροποποιηθούν τα άρθρα και δεν θα υπάρχει πλέων πρόβλημα...

Μy man δεν με καταλαβες...
Εσυ καλα τα λες (και συμφωνω), δεν λεω 'γω (το εφαγα το "ε") απλως εγω π.χ. που δεν ειμαι τοσο "ψαγμενος" αν θες πεστο, διαβαζοντας αυτην την ειδηση απο το contra.gr (μονο αυτο οσο αφορα Ελληνικα) και μετα τα ξενα που λιγο πολυ μας...τα εβαφαν μαυρα, λογικο ηταν -πιστευω- να..."αγχωθω" ας το πουμε!
Με πιανς; ;)
Αυτα που λες τα σκεφτηκα κι εγω...εκ των υστερων ομως....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Κι εγώ είμαι σίγουρη ότι δεν πρόκειται να συμβεί τίποτα.Θα τους φάνε αν γίνει κάτι τέτοιο.

Βασικά πιο πολύ γράφω για να ρωτήσω και τον Μάριο τι γίνεται αυτή την στιγμή στην Ιταλία, απο την μια εθνικοί πανηγυρισμοί και απο την άλλη συλλογικοί θρήνοι;
Τι είναι αυτά για υποβιβασμούς που ακούγονται;Οριστικές αποφάσεις ή......;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Από όσο ξέρω εγώ, οι προτάσεις του εισαγγελέα που έχει αναλάβει την υπόθεση είναι: Για την Γιουβέντους, υποβιβασμό στην Γ΄ εθνική και μείων 6 βαθμούς από το νέο πρωτάθλημα. Για την Μίλαν, υποβιβασμό στην Βʼ εθνική και μείων 15 βαθμούς από τον νέο πρωτάθλημα και για Λάτσιο, Φιορεντίνα, υποβιβασμό στην Βʼ Εθνική και μείων 6 βαθμούς από το νέο πρωτάθλημα. Πιστεύω οτι οι οριστικές αποφάσεις θα είχαν βγει αν η Εθνική Ιταλίας είχε αποκλειστεί από το Παγκόσμιο Κύπελλο, τώρα απλά καθυστερούν για να μην χαλάσουν το κλίμα εν όψη τελικού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
γιατί έτσι? τι κάνανε οι Ιταλοί?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Στημένα παιχνίδια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Κάπου άκουσα ότι κάποιος Ιταλός παράγοντας πρότεινε αν η Ιταλία κερδίσει το παγκόσμιο κύπελλο, να απαλλαγούν όλοι από τις κατηγορίες.
Και μετά όλοι μαζί να υποσχεθούν ότι θα είναι καλά παιδιά από δω και πέρα, να κάνουν ένα μεγάλο group hug και να πουν αγκαλιασμένοι ένα τραγούδι...
:bigarmhug :group: :hehe: :upside:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Ειμαι και Γιουβεντινος......:D
εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε ρεεεεεεεεεεεεεεε γλεεεεεεεεεεεεεντια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Γ
Εθνικη σου ερχομαστε!!!!!!!!!!!!!!!!!!:clapup::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Mario:
Ειμαι και Γιουβεντινος......:D

γιουβετσινός είπες ε? στρώσε τραπέζι κι έρχομαι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Eτσι οπως τα εκανε η Juve....μεσα εισαι μικρη μου....:whistle: :P
Στρωνω και περιμενω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Αποκλείεται να πέσει πολύ βαριά ποινη.Νομίζω ότι μόνο ο υποβιβασμός της Γιουβέντους θα γίνει.Κι αυτό γιατί η εθνική Ιταλίας ίσως πάρει το WC και σιγά μη βάλει βαριά ποινή ο εισαγγελέας...Όσο για την απόφαση της FIFA,πιστεύω ότι στο τέλος θα υποχωρήσει ο Ορφανός και θα συμμετάσχουμε κανονικά...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Mην παιρνεις ορκο για τις βαριες ποινες bill.
Kαι για την Fiorentina λεγανε οτι θα την γλυτωνε με τα χρεη και την kinder bologna στο basket και πηραν τον Πουλοπουλο.
Προσωπικα πιο σιγουρη απο ολες για τιμωρια εχω την Γιουβε η οποια δυστυχως το παραμαμησε το θεμα.:whistle:
Αντε να δουμε τον Nedved στον Πειραια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:clapup: :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Ρε φιλαράκι γιατί μου το χαλάς τώρα??? Γίνεται να είσαι Γιούβε και Ολυμπιακός ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Xaxa...Funes πιστεψε με οοοοοοοολοι μα ολοι οι φιλοι μου που ειναι Ολυμπιακοι μου λενε το ιδιο...:clapup: :P
Αστα να πανε ειμαι!
Απλως η Juve μου εμεινε σαν ερωτας απο εποχες Roberto Baggio και Zidane και τωρα δεν μπορω να ξεκολλησω...:D
Αλλα τις μαμακιες που εχει κανει κατα καιρους στο Ιταλικο πρωταθλημα και ειδικα τα τελευταια 3 χρονια τις λεω!Ειπαμε!Ο Nedved στο λιμανι!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
ΕΕΕτσι ειναι ρε φιλαράκι... Juventus και Real Madrid να καούν στην Κολαση!!!

ps. Πλακα-πλάκα την βλέπω τη δουλειά να κάνουμε κανα μπαμ με παίκτη απο αυτές τις ομάδες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Για την Real συμφωνω απολυτως απολυτα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:clapup: :D
Γι την Juve...θα καει οπου να 'ναι...:whistle: :P
Μακαρι να γινει το BAM αδερφε με κανα παιχτη!!!Πολυ θα το γουσταρω!!!!!:clapup: :clapup:
Προεδρεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!Ακουυυυυυυυυυυυς!!!!!!!!!!!!!!
Κανε τα κονε σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:clapup: :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes:
ΕΕΕτσι ειναι ρε φιλαράκι... Juventus και Real Madrid να καούν στην Κολαση!!!

Πες τα ρε παιδί, οι σωστοί γάβροι είναι γάβροι χωρίς σύνορα:clapup: :clapup:
Κοινώς απο Ισπανία Μπαρτσελόνα σε όλα κι όχι με τους αποδεδειγμένους βάζελους της Ρεάλ, απο Ιταλία γουστάρω Φιορεντίνα ενώ ασυζητητί απο Αγγλία Λίβερπουλ (και χρώμα και λιμάνι) κι ενώ απο Ολλανδία δεν πολυγουστάρω κανέναν δεν μπορώ να ξεχάσω τα χαστούκια του Άγιαξ στον βάζελο,Γερμανία με χίλια Καιζερσλάουτερν (σταθερή αξία μου έχει δώσει και λεφτά στο στοίχημα) έχω κι απο άλλες χώρες διάφορες συμπάθειες κατά καιρούς:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes:
Ρε φιλαράκι γιατί μου το χαλάς τώρα??? Γίνεται να είσαι Γιούβε και Ολυμπιακός?

γιατί όχι; και οι δύο πρωτοπόροι στις βρωμιές είναι :teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Με έχεις αφήσει, ΑΦΩΝΟ!!! WoW!!!!!!!
Από ότι καταλαβαίνω ασχολείσαι και με το παραπάνω βλέπω ε? Αν και έχουμε διαφορετικά γούστα RESPECT στην :worship: kleftra :worship: για ακόμα μια φορά !!!


Εγώ την Ισπανία υποστηρίζω Atletico Madrid, Ιταλία Milan, Γερμανία Saint Pauli και σέβομαι τις Barca, Fiorentina, Roma, Bayern Munchen, Liverpool και Millwall.

Βέβαια όταν παίζει ο Ολυμπιακός, δεν υπάρχει τπτ άλλο...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arfi-gorgona o

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο arfi-gorgona o αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Παιδιά πλακα πλακα,σας δουλεύουν οι εφημερίδες με τις δήθεν μεταγραφές,για να πουλάνε φυλα και δεν το έχετε πάρει χαμπάρι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Οι αλλαγές του αθλητικού νόμου του Γιώργου Ορφανού, που θεωρήθηκαν απαραίτητες μετά τον αποκλεισμό του ελληνικού ποδοσφαίρου από τη FIFA, είναι ήδη προς ψήφιση από το Ελληνικό Κοινοβούλιο και ήδη την Τρίτης θα ξεκινήσει η σχετική διαδικασία. Τα άρθρα που αφορούν την ΕΠΟ και το ελληνικό επαγγελματικό ποδόσφαιρο ήταν ένα από τα θέματα στα οποία διαφωνούσε η ελληνική ομοσπονδία, όμως φαίνεται πως αυτά που αποφάσισε ο Υφυπουργός Αθλητισμού έγιναν δεκτά από τον Βασίλη Γκαγκάτση, όπως επισήμανε ο ίδιος ο πρόεδρος της ΕΠΟ σε δηλώσεις του στο επίσημο site της ομοσπονδίας.

Πιο συγκεκριμένα, ο κ. Γκαγκάτσης τόνισε πως «η ρύθμιση του άρθρου 29 παρ. 12 του νομοσχεδίου για τον επαγγελματικό αθλητισμό, όπως αυτή τροποποιήθηκε, αποτελεί προϊόν συμφωνίας με το Υφυπουργείο Αθλητισμού και είναι αποδεκτή πλέον από την Ελληνική Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία».

Πηγή:www.sport-fm.gr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top