Κολώνιες και αρώματα

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Εδώ και πολλά χρόνια φοράω Fahrenheit.
Επειδή είναι αρκετά βαρια, για το καλοκαίρι και για χαλαρές καταστάσεις χρησιμοποιώ και την Ferrari Black.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
παίζω μεταξύ δύο αρωμάτων που,πιστεύω,είναι εξίσου υπέροχα..το ένα είναι το "Just Cavalli",που μυρίζει σαν καραμελωμένη ζάχαρη και το άλλο είναι το "Lolita Lempicka".. :inlove: όταν πιάσει το πολύ κρύο και για πιο βραδυνές εμφανίσεις,θα επαναφέρω στο προσκήνιο την Dolce & Gabbana,την κλασσική..απλά απίστευτη... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrJ7000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrJ7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
θα επαναφέρω στο προσκήνιο την Dolce & Gabbana,την κλασσική..απλά απίστευτη... ;)

Αρχίζω και σε συμπαθώ εσένα... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Δεν εχω μια σταθερη...
Αναλογα με το ντυσιμο,εποχη και την διαθεση φοραω διαφορες.(Φυσικα απο μια συγκεκριμενη "γκαμα" η οποια μου ταιριαζει και μυριζει ομορφα επανω μου)
Aυτες που εχω ειναι:
Acqua-Armani
Davidoff Εcho
J.P.Gaultier
BVLGARI BLV
Thierry Mugler - Angel Man-(αλλα και το γυναικειο οταν το μυριζω, παθαινω..)
Eau-Parker Kenzo
Dunhill (μακραν η αγαπημενη μου!)

Οι μισες ειναι ψιλο-dead,αλλα μεχρι να αντικατασταθουν θα πρεπει να περιμενουν γιατι το ταμειο ειναι μειων...:P

A ναι και απο τις λατρευτες ειναι η Paco Rabbane αλλα εχω καιρο να παρω...γιατι;;Γιατι παντα ξεχναω να παρω αυτην και παιρνω καποια αλλη!:mad: :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εδώ και χρόνια την Emporio Armani Night.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Εχω τρελα με τα αρωματα οποτε δεν εχω στανταρ. Οι αγαπημενες "πρωινες" ειναι η noa, η cashmere mist, και η rush2 και για βραδυ η crystal noir.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Aqua di Giò και κάποιες φορές την adidas sport...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Αναλογα..

Touch of Pink της Lacoste
Το "μηλο" της DKNY (πολυ καλο για ολες τις ωρες..)
Το τριανταφυλλο απο Kenzo νομιζω, δεν ειμαι σιγουρη..

Μου αρεσει πολυ και η white musk των BS αλλα δεν μενει αρκετα επανω μου.
Αυτα νομιζω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstRoPeLeKi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Τις έχω μπόλικες μπόλικες για να συναλλάζω.......
chance by chanel
her/ just cavalli
dior addict
fragile/ jean paul gaultter
envy/ gucci
truth/ calvin klein
amarige d' amour/ givenchy
DKNY
το σώμα του jean paul gaultter
pink wonder
tommy girl

:redface: :redface: :redface: :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Το χειμερινό μου είναι το Glow της JLo και το καλοκαιρινό μου το Eau Vitaminee της Biotherm. Έχω και μερικά άλλα όμως τα φοράω πιο σπάνια. Και προτιμώ τα ελαφριά αρώματα επειδή νομίζω μου ταιριάζουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Εγω σταθερα Light Blue γιατι νομιζω οτι μου παει και μου αρεσει να φοραω παντα την ιδια γιατι μενει στο μυαλο των αλλων και συνδυαζουν τη μυρωδια με σενα.... Αφηνεις το σημαδι σου ρε παιδι μου:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Εγω σταθερα Light Blue γιατι νομιζω οτι μου παει και μου αρεσει να φοραω παντα την ιδια γιατι μενει στο μυαλο των αλλων και συνδυαζουν τη μυρωδια με σενα.... Αφηνεις το σημαδι σου ρε παιδι μου:P:P:P

Kι ενα παλικαρι σε ενα gym που ημουν αφηνε το "στιγμα" του...
Φοργαε την acqua di masxalize....:P
Ενα gym ολοκληρο ειχαμε συνδιασει την μυρωδια του με την παρουσια του!Το καταλαβαιναμε απο την εισοδο..


Περαν απο την πλακα παντως συμφωνω.;)
Κι εγω πολλες φορες συνδιαζω ετσι τον αλλο -την αλλη.
Εμενα κυριως με συνδιαζουν (απ' οτι μου εχουν πει) με την dunhill και την J.P.Gaultier.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Kι ενα παλικαρι σε ενα gym που ημουν αφηνε το "στιγμα" του...
Φοργαε την acqua di masxalize....:P
Ενα gym ολοκληρο ειχαμε συνδιασει την μυρωδια του με την παρουσια του!Το καταλαβαιναμε απο την εισοδο..


χαχαχαχα... ελιωσα! :hehe::hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
:rofl: μπα σε καλο σου Mario...εσκασα απο τα γελια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
ντολτσε καμπανα κ γοοπ αναλογα με την περισταση

σε αντρικη τρελενομαι για μπουλγκαρι μπλου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Opium καμμιά;:(
Γιατί βρε κορίτσια;Έρωτας με την Opium κι ας πονάει την τσέπη μου.
Την light blue θέλω να την δοκιμάσω, είναι και μπεστ σέλλερ σε πωλήσεις αλλά πείτε μου αν είναι απο αυτές με το πολύ φρουτένιο ή λουλουδένιο ελαφρύ άρωμα για να μην μπαίνω στον κόπο.Δεν μου αρέσουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oiwnos

Νεοφερμένος

Ο Oiwnos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Την Straight. δεν ειναι απο τις ακριβες αλλα μου αρεσει και νομιζω οτι μου ταιριαζει.Μέχρι να βρω κατι που να ταιριαζει περισσοτερο τουλαχιστον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
πείτε μου αν είναι απο αυτές με το πολύ φρουτένιο ή λουλουδένιο ελαφρύ άρωμα για να μην μπαίνω στον κόπο.Δεν μου αρέσουν.

Δεν ειναι.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
εγώ υποχρέωσα τον άντρα μου να φοράει την ΜΙΥΑΚΕ....
του έχω πάρει τη σειρά... αφροντούς, αφτερσέιβ και άρωμα....
απλά ΛΙΩΝΩ με αυτή τη μυρωδια :redface:

όσο για μένα....
η αριστερή πλευρά του νιπτήρα - η δική μου μεριά :redface:- θυμίζει κάτι από hondo...
καλοκαιρινές : MOSCHINO cheap and chic, ARMANI emporio white, CALVIN CLEIN one
χειμωνιάτικες : CACHAREL gloria, LANCASTER joop, καθώς και η cabaret που δε θυμαμαι ποιας φίρμας είναι :redface:
γενικες: white musk, tommy girl, cashmere mist
έχω ένα κόλλημα με αρωματα αφρολουτρα και εσωρουχα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neraidoula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Πεγκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Το χειμωνα φοραγα συνεχεια amor amor και το καλοκαιρι light blue h dkny be delicious!τωρα επαθα πλακα με τη νεα εκδοση που ειναι σαν κοκκινο μηλαρακι!γενικα προτιμω τις ελαφριες!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top