Κρύβει κινδύνους το θαλάσσιο σεξ;

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless:
καλά πρώτη φορά και μέσα στη θάλασσα; ομιτζί!

/me slaps kostakiss
Σιγά βρε μην το σκεφτούν και που θα γίνει, όπου κάτσει η κατάσταση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Σιγά βρε μην το σκεφτούν και που θα γίνει, όπου κάτσει η κατάσταση

Φαντάζομαι πως το είπε αυτό γιατί μέσα στην θάλασσα λίγο κυμματάκι να έχει αλλά και να μην έχει δεν μπορείς να είσαι και πολύ σταθερός και είναι πιο δύσκολο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rattlehead

Δραστήριο μέλος

Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Καλά κανείς δε σκέφτεται και τα μικρόβια μέσα στη θάλασσα;

Kostakiss χωρίς προφυλακτικό; (έστω 10 δευτερόλεπτα) Κόκκινη κάρτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Rattlehead:
Καλά κανείς δε σκέφτεται και τα μικρόβια μέσα στη θάλασσα;
Δεν νομίζω να είναι τόσο τραγική η κατάσταση:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rattlehead

Δραστήριο μέλος

Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Ε ναι ανάλογα τη θάλασσα... Αλλά αν έχει περάσει πλοίο πρόσφατα ούτε για μπάνιο δεν είναι καμιά φορά, όχι για σεκς! :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Rattlehead:
Ε ναι ανάλογα τη θάλασσα... Αλλά αν έχει περάσει πλοίο πρόσφατα ούτε για μπάνιο δεν είναι καμιά φορά, όχι για σεκς! :/
Και πάλι δεν νομίζω να είναι τόσο τραγικό και πάλι ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rattlehead

Δραστήριο μέλος

Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Ειδικά για τις γυναίκες είναι.. Έχω ακούσει για περιπτώσεις που απλώς μπάνιο κάνανε και επειδή η θάλασσα ήταν μολυσμένη είχαν διάφορα προβλήματα.. Φαντάσου τώρα να κάναν και σεξ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Λοιπόν για μέσα στη θάλλασα αν κολλήσετε μετά θέλει μυοχαλαρωτική ενεσούλα. Γι αυτό εγω προτιμώ το τζετ-σκι απ το ξε-σκι :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
O μόνος φόβος είναι να μη σου τσιμπήσει το εργαλείο καμμια μέδουσα και μείνεις με μουδιασμένο. Επίσης αν στο φάει κανας καρχαρίας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Το "κόλλημα" στην θάλασσα είναι πιο πιθανο στον πρωκτικό έρωτα κυρίως γιατί με την "κίνηση" που γίνεται φεύγει ο αέρας απο τον πρωκτό με αποτέλεσμα να βεντουζάρει το αντρικό όργανο μέσα στην παρτενέρ. Και έξω απο το νερό μπορεί να κολλήσει ένα ζευγάρι κυρίως αν η κοπέλα την ώρα της πράξης τρομάξει. Σε αυτήν την περίπτωση το "...." σφήγει γύρω απο το αντρικό όργανο και δεν μπορει να βγει (αν σας τύχει κάντε ένα πολύ κρυο μπάνιο για να χαλαρώσουν οι μυες)

Αν είναι να κολήσεις κάτι απο την θάλασσα παντως αυτό το παθαίνεις και χωρίς να βγάλεις έξω τίποτα, το νερό ούτος η άλλως κυκλοφορεί παντού. Τώρα η άμμος είναι άλλο θέμα, απο εκεί μπορεί να κολλήσεις πολλα. Οπότε προσοχή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kaimaktsalan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kaimaktsalan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
δεν ξερω αλλα μου εχουνε πει οτι κολλας ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Χαχαχαχα τι θυμήθηκα, είχε ένα νιώπαντρο ζευγάρι που τους πήραν με φορίο κολημένους την ώρα που.... στην μπανιέρα, πιστέυω ότι είναι το ίδιο και στην θάλασσα, ποιος εγγυάτε ότι αυτή η μία φορά να είναι και αυτή που θα σε βγάλουν με φορίο;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Εγώ δεν κόλλησα τίποτα πάντως....:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Εγώ δεν κόλλησα τίποτα πάντως....:D:D:D

Πειρατή, δεν λέμε να κολήσεις κάτι απο την θάλασσα αλλα να κολήσεις με το έτερον σαν σκύλοι, αυτό γίνετε με την αφέρεση του αέρα απο τον κόλπο της γυναικας, αλλα που ξέρεις εσύ ένας απλός χειρούργος:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Το ξέρω Μάνια μου......
Χούμορ κάνω, just χούμορ........

:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Το ξέρω Μάνια μου......
Χούμορ κάνω, just χούμορ........

:D:D:D

Αστείο θα ήταν άν έλεγες ότι δεν ξεκόλλησες κανένανε:teasing::teasing::hehe::hehe::hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Οχι αυτό δεν μου έχει συμβεί. Μου εχουν συμβεί όμως κάτι άλλα.........
Θα πρέπει να τα αναφέρουμε κάποια στιγμή σε κάποιο ανάλογο θέμα.....:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggeliki_33

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η aggeliki_33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Δεν εχει συμβεί ποτέ μέσα στην θάλασσα....Την περιέργεια όμως την έχω...!
Στην άμμο αρκετές φορές ...καλό είναι όμως να προσέχουμε γενικότερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
[split] Κρύβει κινδύνους το θαλάσσιο σεξ;
μόνο άμα την βρίσκεις με καρχαρίες


π.σ. σόρυζ , αλλά συγκεκριμένα σήμερα δεν χρειάστηκε να πατήσω ούτε μια φορά το <<σημειώστε όλα τα φόρουμ ως διαβασμένα:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deviance

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο $Con αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 152 μηνύματα.
μόνο άμα την βρίσκεις με καρχαρίες


π.σ. σόρυζ , αλλά συγκεκριμένα σήμερα δεν χρειάστηκε να πατήσω ούτε μια φορά το <<σημειώστε όλα τα φόρουμ ως διαβασμένα:mad:

Και με χταπόδια :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top