Διευθυντική καρέκλα για το γραφείο

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Μιας και η καρέκλα μου, κοντεύει να διαλυθεί από τα χρόνια χρήσης, (και τα κιλά μου) αποφάσισα να αγοράσω μια νέα.

Τι θέλω:

Να είναι διευθυντική. Όχι εκείνες με τα υφασματάκια για τα παιδικά γραφεία. Τη θέλω δερμάτινη (τεχνητό δέρμα δεκτό), με πολύ ψηλή πλάτη να φτάνει τουλάχιστον τον αυχένα μου. Επίσης να έχει γερό άξονα/πόδια και μηχανισμό ξάπλας για καμια ταινία.

Τιμή ως μια 200αρα ευρώ.

ΥΓ: Πολύ σημαντική η ψηλή πλάτη, γιατί ειμαι 1.83 και βρίσκω όλο κάτι κοντόπλατες...

Θενξ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.


164.00 ευρώ

πηγή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IL PENSIERO

Δραστήριο μέλος

Η IL PENSIERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 512 μηνύματα.


Εμείς στο γραφείο έχουμε αυτήν. Αγκαλιάζει το σώμα και είναι πολύ άνετη. Τώρα για τιμή.
Εδώ: https://www.epiploxaniotakis.gr/proi...duct_id=159&flypage=flypage.tpl&pop=0&lang=el την έχουν 135.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top