Τραγική κατάληξη - find Alex...

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Λυπάμε για τον χαμό της μητέρα σου και δεν με παρεξενέυει τον τρόπο που κάπιοι δημοσιογράφοι λειτουργούν αλλα δεν είναι όλοι έτσι.

σαφως και δεν ειναι ξερω κανα δυο μαλιστα προσωπικα που ΔΕΝ ειναι.

κανα δυο...

Το επίπεδο της τηλεόρασης το καθορίζουμε όλοι μας και αυτό είναι το επίπεδο που μας εξίζει,

διαφωνω...ο κοσμος θελει πολλα πραγματα, ενα εκ των οποιων να λιντσαρουμε τους εγγληματιες. Αλλα δεν το κανουμε.

Οταν εισαι δημοσιογραφος δεδομενου οτι εισαι γνωστο προσωπο με προσβαση σε πολλους ανθρωπους ΟΦΕΙΛΕΙΣ ΝΑ ΔΙΑΤΗΡΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙΣ ΕΝΑ ΕΠΙΠΕΔΟ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΟ παραυτα. Αν τον λαουτζικο τον αφησεις στις ορεξεις τους θα γυρισουμε στις ζουγκλες, γιατι το μεγαλυτερο μερος των αθρωπων ειναι ηλιθιοι και ακαλιεργιτοι.

εγω ειμαι υπερ της αποψης οτι πρεπει να τους μαζεψουμε ολους σε ενα μεγαλο νησι και να τους καψουμε αλλα δυστοιχος λιγοι συμεριζονται την αποψη μου, οποτε δουλεια μας ειναι να τους κανουμε καλυτερους.

προσφεροντας ποιοτητα και οχι ενστικτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από epote:
Οταν εισαι δημοσιογραφος δεδομενου οτι εισαι γνωστο προσωπο με προσβαση σε πολλους ανθρωπους ΟΦΕΙΛΕΙΣ ΝΑ ΔΙΑΤΗΡΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙΣ ΕΝΑ ΕΠΙΠΕΔΟ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΟ παραυτα. Αν τον λαουτζικο τον αφησεις στις ορεξεις τους θα γυρισουμε στις ζουγκλες, γιατι το μεγαλυτερο μερος των αθρωπων ειναι ηλιθιοι και ακαλιεργιτοι. Οπότε

εγω ειμαι υπερ της αποψης οτι πρεπει να τους μαζεψουμε ολους σε ενα μεγαλο νησι και να τους καψουμε αλλα δυστοιχος λιγοι συμεριζονται την αποψη μου, οποτε δουλεια μας ειναι να τους κανουμε καλυτερους.

προσφεροντας ποιοτητα και οχι ενστικτα

Μην ξεχνάμε ότι η τηλεόραση είναι εμπορική εταιρεία, δες το σαν να είναι σούπερ μάρκετ. Αν ο κόσμος γουστάρει να αγοράζει αστακό, αστακό θα προσφέρει αν ο κόσμος θέλει φάβα, φάβα θα δίνει
Αφού ο κόσμος το θέλει αυτό το προιόν γιατί να μην του το προσφέρει? Αυτό είναι το υποκριτικό, τι έχουν τα κανάλια δηλαδή βίτσια στο να βάζουν ότι θέλουν? Διαφήμιση πουλάνε λεφτά βγάζουν.
epote δεν συμερίζομαι την άποψη σου αλλα έχεις κάθε δίκιο να έχεις τέτοια άποψη μετά απο την προσωπική σου εμπειρία, αν πάντως παρακολουθούσατε απο κοντά την εξέλιξη της τηλεόρασης θα βλέπατε πόσο έχουν αλλάξει τα πράγματα, καμία σχέση τώρα με πρίν απο 5 χρόνια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης:
Τα ξέρω πάρα πολύ καλά τα πράγματα απο μέσα και γενικά το στύλ δεν βλέπω τηλεόραση είναι σκουπίδια είναι μια καραμέλα που την έχουν αρκετά άτομα, λες και είναι ντροπή να παραδεχθείς αυτό που πραγματικά πιστεύεις.

Μα δεν ειναι γελοιο? Ποτε δεν μπορεσα να το καταλαβω και παντα μενω με την απορια.. :confused:
Οσο για τα 1-2 ατομα - που λες οτι οντως δεν παρακολουθουν - εγω και παλι αμφιβαλλω. :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από misslittledevil:
Μα δεν ειναι γελοιο? Ποτε δεν μπορεσα να το καταλαβω και παντα μενω με την απορια.. :confused:
Οσο για τα 1-2 ατομα - που λες οτι οντως δεν παρακολουθουν - εγω και παλι αμφιβαλλω. :|

Μιλάω απο προσωπική άποψη όχι απο το τι μου έχουν μεταφέρει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Εντάξει ρε παιδια... Νομίζω πως αληθεύει. Εγώ ας πούμε και μερικά φιλαράκια μου πράγματι δεν βλέπουμε tv. Ειδήσεις από το ίντερνετ και αν τύχει να τρώω και να έχει ειδήσεις στην τηλεόραση το βάζω. Ντοκιμαντέρ τα βράδια και αυτό είναι όλο. Στο internet βρίσκω όλα τα υπόλοιπα που θέλω να δω/μάθω και η τηλεόραση μένει κλειστή.

Αλλά δεν είναι ντροπή φυσικά να βλέπεις τηλεόραση. Οι αδερφές μου κ η μάνα μου ας πούμε βλέπουν με μανία αρκετά προγράμματα. Ε, αφού γουστάρουν τι να κάνουμε; Να τους κόψουμε τη διασκέδαση;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από MonaXoS:
Εντάξει ρε παιδια... Νομίζω πως αληθεύει. Εγώ ας πούμε και μερικά φιλαράκια μου πράγματι δεν βλέπουμε tv. Ειδήσεις από το ίντερνετ και αν τύχει να τρώω και να έχει ειδήσεις στην τηλεόραση το βάζω. Ντοκιμαντέρ τα βράδια και αυτό είναι όλο. Στο internet βρίσκω όλα τα υπόλοιπα που θέλω να δω/μάθω και η τηλεόραση μένει κλειστή.

Αλλά δεν είναι ντροπή φυσικά να βλέπεις τηλεόραση. Οι αδερφές μου κ η μάνα μου ας πούμε βλέπουν με μανία αρκετά προγράμματα. Ε, αφού γουστάρουν τι να κάνουμε; Να τους κόψουμε τη διασκέδαση;:)

Το ίδιο ακριβώς λέω και μην κοιτάτε ηλικίες 15-25 που κατα κύριο λόγο την έχουν γραμμένη την τηλεόραση αλλα μιλάω για μεγαλύτερα άτομα που βλέπουν, γελάνε κοροιδέυουν και μετά μου το παίζουν φαν του Σκαι του ντοκυματέρ και της κουλτούρας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Πιστευω πως ολοι σας θυμαστε το δραμα του μικρου 11χρονος Αλεξ Μεσχισβίλι από την Ημαθία που στις 3 Φεβρουαρίου 2006 ειχε εξαφανιστει και ολη η Ελλαδα ειχε ευαισθητοποιηθει με το γεγονος και με την αγωνια των γονιων του.
Το τραγικο της υποθεσης ηρθε χτες οταν ενα παιδι στην εκπομπη της ;;Νικολουλη;; ομολογησε πως τον σκοτωσαν και τον εθαψαν δυο 14χρονα και δυο 12χρονα παιδια...:(
Συνοπτικα την ειδιση μπορειτε να την δειτε εδω:https://www.in.gr/news/article.asp?lngEntityID=711729&lngDtrID=244...
Kαι τωρα ερχεται τa ερωτηματα εαν οντως ισχυουν ολα αυτα:
Με ποιο σκεπτικο λειτουργησαν αυτα τα παιδια;
Πως σε μια τοσο νεαρα ηλικια φτασαν σε αυτο το σημειο;
Τι ευθυνες φερουν οι γονεις;(οι οποιοι απ' οτι διαβασα αλλου ηταν σε αθλια ψυχολογικη κατασταση)
Τι ποινες θα πρεπει να επιβληθουν;
Γενικα, μηπως πηγαινουμε απο το κακο στο χειροτερο;
Χωρις να θελω να κινδυνολογησω, μηπως μακροπροθεσμα (γιατι τρεμω σητν ιδεα του "βραχυπροθεσμου"), σκηνικα οπως αυτα που ακουμε στις Η.Π.Α και που μπαινουν παιδια με οπλα και καθαροιζουν μερικους συμβουν κι εδω;

P.S.-Θα ηθελα πολυ να τα συζητησουμε ολα αυτα.


Το όλο ζήτημα που έδωσες τότε υπάρχει ακόμα όπως όλοι ξέρουμε, το θέμα είναι ότι έπρεπε να υποχρεώσουν τους γονείς να πηγαίνουν με τα παιδιά τους σε ιδικούς γιατρούς και να κρίνανε άν έφτεγε το παιδί ή η διαπαιδαγώγηση του παιδιού, κανείς δεν μπορεί να ελέγξει τις παρέες του παιδιού άλλα απο την δική μου ΄΄αποψη έπρεπε να ελέγχουν οι γονείς τις παρέες των παιδιών τους.

Ακόμα και αυτό που τέθηκε με άτομα που μπένουν σε σχολεία το έκαναν σε πολλύ κακή ψυχολογική κατάσταση, διαταραγμένα παιδιά απο διαταραγμένους γονείς και περιβάλων.

όσο απο το κακό στο χειρότερο πάμε άλλα όλα είναι σχετικά, δηλαδή άπο την μία η τεχνολογία μας κάνει καλό και απο την άλλη υπάρχουν εκατομύρια πράγματα που μπορεί να σε τρελάνουν, όπως τα 500 φροντιστήρια απο μικρή ηλικία, η αποξένοση, η ομοιότητα των παιδιών εμφανησιακά και ο ένας που ξεχωρίζει, δεν είναι και λίγα στην ψυχολογία ενώς παιδιού-έφηβου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fissalida

Νεοφερμένος

Η fissalida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Πολυς χαμός χωρίς αποτέλεσμα.Δεν υπήρχε καν λόγος να βγει στη δημοσιότητα κατά τη γνώμη μου,ούτε να πει ο καθε #$%^&* το μακρυ κ το κοντο του.
Ποσες και πόσες φορές δε σπάσαμε τα κεφάλια μας με πέτρες όταν ήμασταν μικρά...Πόσες φορές δεβάλαμε τρικλοποδιές,δε σπρώξαμε κάποιον από το ποδήλατο,δεν ανεβήκαμε σε επικίνδυνες σκαλωσιές και γκρεμούς...
Ειχαμε αλβανάκια στη γειτονιά,πολλά...Κάναμε παρέα και αγαπιόμασταν οσο με όλα τα παιδιά,σκοτωνόμασταν και ξαναπαιζαμε μαζί αμεσως μετα δλδ.
Το θέμα ειναι οτι δε θελει πολύ για να γίνει κάτι κακο.Κι όταν γινόταν τρέχαμε να κρυφτούμε κάτω απο τα κρεβάτια μας,απειλουσαμε ικετευαμε,μέχρι που δωροδωκούσαμε τα υπολοιπα παιδια να μην το πουν και τα κουκουλώναμε.Λιγο τραβηγμενα αυτο εγινε και στην περίπτωση του Αλεξ πιστεύω.
Ηταν σοκ όταν το συνειδητοποίησαν και το πρώτο που σκέφτηκαν ηταν να μην το μάθει κανεις.Δε νομιζω οτι ηταν θεμα ρατσισμου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KOULA

Νεοφερμένος

Η KOULA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 63 ετών. Έχει γράψει 111 μηνύματα.
το εχουν μεσα τους το κακο δεν φταινε ουτε διαλυμενες οικογενειες ,ουτε απο ποιο μερος του κοσμου ειναι φταει αυτο που λεμε ''βιδα'' στο μυαλο μας μπορει να σκοτωσεις μικρος η μεγαλος σε ηλικια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ditr

Νεοφερμένος

Ο ditr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
αλήθεια υπάρχει τίποτα καινούργιο ή ξεχάστικε εντελώς??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.

Δεν είναι τραγική κατάληξη γιατί δεν υπήρξε δυναμική αφετηρία.

Αυτό θα γινόταν στο τέλος.

Ήταν αναμενόμενο.

Απλά πίστευαν οι άνθρωποι στο Κράτος Δικαίου. Δεν ήξεραν όμως ότι τέτοιο Κράτος στην Ελλάδα δεν υφίσταται.

Καλή Δύναμη τους εύχομαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ditr

Νεοφερμένος

Ο ditr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
απλώς δν κάνουνε τίποτα
συμπεριφέρονται με το καλό στους άλήτες που σκοτόσανε τον άλεξ
μία τιμωρία αξίζει στους δολοφόνους κάθε ηληκίας
ΘΑΝΑΤΟΣ
ότανε σκοτόνεις κάποιον του παίρνεις την ψυχή.πάυει να υπάρχει και υπέυθυνος είσαι εσύ
γτ φυλακή??γτ αναμορφωτήριο??
άμεση εκτέλεση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
απλώς δν κάνουνε τίποτα
συμπεριφέρονται με το καλό στους άλήτες που σκοτόσανε τον άλεξ
μία τιμωρία αξίζει στους δολοφόνους κάθε ηληκίας
ΘΑΝΑΤΟΣ
ότανε σκοτόνεις κάποιον του παίρνεις την ψυχή.πάυει να υπάρχει και υπέυθυνος είσαι εσύ
γτ φυλακή??γτ αναμορφωτήριο??
άμεση εκτέλεση

Όχι. Έχεις λάθος.
Σίγουρα το μίσος και η οργή φτάνουν σε απεριόριστο σημείο.
Αλλά το αίμα δεν είναι δείγμα πολιτισμού.
Δηλαδή να κάνουν σ'αυτούς ότι έκαναν αυτοί στον μικρό Αλέξανδρο;
Όχι. Δεν συμφωνώ.
Να τους επιβληθεί μια τιμωρία, τέτοια που αυτοί και όλοι οι δικοί τους να τη νιώσουν βαθιά στο πετσί τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstRoPeLeKi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Μέιλ που μόλις έλαβα και είπα να το μοιραστώ με όλους σας!

Νομίζω πως όλοι μπορούμε να ρίξουμε μια ματιά σε αυτό
\https://natela-veria-gr.blogspot.com/2007/08/blog-post.html


Ελληναρία............ Όλοι γνωρίζουν από τα μεγάλα ΚΕΦΑΛΙΑ και κάνουν τα στραβά μάτια. Είμαι πεπεισμένη ότι η αστυνομία γνωρίζει πολλά και καλύπτει ο ένας τον άλλον. Όλοι γνωρίζουν και κανένας δεν προχωράει το θέμα παραπάνω.

Ας λάμψει επιτέλους η αλήθεια .... :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Έχει ξαναμπεί κάπου εδώ μέσα το συγκριμένο post από το blog της Νατέλας.
Εννοείς ότι πήρες απάντησή της σε κάποιο μήνυμά σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstRoPeLeKi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Όχι, δεν πήρα κάποια απάντηση. Πρώτη φορά λαμβάνω αυτό το μέιλ από γνωστό μου πρόσωπο. Από προωθούμενο μέιλ. Έψαξα να δω αν υπάρχει στην συγκεκριμένη ενότητα παρόμοιο θέμα με την εξαφάνιση του Άλεξ, αλλά δεν βρήκα. Είδα παρόμοια θέματα όπως με την Αμαλία και άλλη μια περίπτωση στην Βέροια πάλι.
Δεν ξέρω κατά πόσο η προσπάθειά των ανθρώπων αυτών θα έχει καρπούς.
Αμφιβάλλω όμως πως κάποτε θα μάθουμε τι πραγματικά έγινε και απο ποιους από εκείνους που γνωρίζουν την αλήθεια. Είναι κρίμα κάποιοι να προσπαθούν να κουκουλώσουν γεγονότα και αλήθειες.
Σε τι κόσμο ζούμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Κοίταξε να δεις..
Κι εγώ το ίδιο πιστεύω με εσένα. Την ίδια γνώμη έχω δηλαδή. Θα είναι μεγάλος αγώνας από εδώ και πέρα να ψάξουν αυτοί οι άνθρωποι τελείως μόνοι τους.
Η ελπίδα όμως πάντα θα υπάρχει, αλλά σίγουρα παίζονται συμφέροντα και πολύ θα "ξεριζωθούν" από τις θέσεις τους, για να μην προχωράει η υπόθεση.
Δεν εξηγείται αλλιώς.
Αν ήθελαν θα μπορούσαν να το είχανε βρει το παιδί.
Καλή επιτυχία και μεγάλη δύναμη σ'αυτούς τους ανθρώπους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstRoPeLeKi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Πως να βρουν οι άνθρωποι το δίκιο τους.....πως;;;
Κρίμα και αίσχος :(:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,792 μηνύματα.
Παιδιά τελικά τι έγινε με την πρόσφατη μαρτυρία ότι τον τσιμεντώσανε;
Πήγε η αστυνομία, έσκαψε, βρέθηκε κάτι;

Παίζει πολύ τελευταία το θέμα με τη Νικολούλη και τη μαρτυρία και είπα να επαναφέρω το θέμα.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top