Προσπερματικά και εγκυμοσύνη

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,982 μηνύματα.
Ποιο φαρμακειο μωρε , από περιπτερο τα έπαιρνα και δεν έσπασε ποτέ κανένα.


Αμα δεν ξέρεις να το βάζεις λογικο να σπάσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stickerbush

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 896 μηνύματα.
Περνας Καλαμάτα για να είστε μαζί, χωριζετε και μενεις σε ένα μέρος και μια σχολή που δεν σου πολυαρεσει, και είσαι κι έγκυος.. Αυτά να αποφυγεις και θα είσαι μια χαρά.
Μην αγχεσαι γιατί θα αργησει να έρθει η περίοδος σου. Η πιθανότητα εγκυμοσύνης θα έλεγα ότι είναι <0,5%

That escalated quickly
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Happily.Motionless

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Happily.Motionless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 186 μηνύματα.
What the freak happened? Παιδια απλα ανοιξα το θεμα για να μοιραστουμε εμπειριες οχι για να τα ακουσουμε ο καθε ενας απο τον αλλο

Helium: δεν αγχωνομαι πια ρτην πρωτη εβδομαδα ημουν λιγο τραλαλα τραλαλο αλλα ενταξει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,982 μηνύματα.
What the freak happened? Παιδια απλα ανοιξα το θεμα για να μοιραστουμε εμπειριες οχι για να τα ακουσουμε ο καθε ενας απο τον αλλο

Helium: δεν αγχωνομαι πια ρτην πρωτη εβδομαδα ημουν λιγο τραλαλα τραλαλο αλλα ενταξει.


Ο ένας τροπος να σπάσει το προφυλακτικο είναι να το φορέσει αρχικά ο άντρας να του κανει στοματικο η γυναικα να έχει αυξομειωση στην στυση και μετά να μπει μέσα της. Θα έχει γινει στην άκρη σαν μπαλονι από τον αέρα που θα έχει μαζέψει οποτε εκει υπάρχει κίνδυνος.


Μολις το δεις αυτό θα βγεις και θα αλλάξεις τσάκ μπάμ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Happily.Motionless

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Happily.Motionless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 186 μηνύματα.
Μμμμμμμ καταλαβα... Κοιτα στοματικο του εκανα χωρις προφυλακτικο για να ειναι ενστυση... Αλλα το κακο ειναι οτι επεφτε οποτε το εβαζε......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,982 μηνύματα.
Μμμμμμμ καταλαβα... Κοιτα στοματικο του εκανα χωρις προφυλακτικο για να ειναι ενστυση... Αλλα το κακο ειναι οτι επεφτε οποτε το εβαζε......


Οντως είναι κακο αυτό. Πρέπει να συνηθισει να κάνει τη δουλειά του με προφυλακτικο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Happily.Motionless

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Happily.Motionless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 186 μηνύματα.
Ερώτηση.... Λιπαντικό που να τον βοηθά .... Να τον ανάβει δηλαδή ... Υπάρχουν? Εννοώ στην ελληνική αγορά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,982 μηνύματα.
Ερώτηση.... Λιπαντικό που να τον βοηθά .... Να τον ανάβει δηλαδή ... Υπάρχουν? Εννοώ στην ελληνική αγορά



Tι να σου πώ αυτό δεν το ξέρω! Δεν το έχω χρησιμοποιήσει και ποτέ δεν χρειάστηκε ουτε σε μένα ... ούτε στις άλλες ;D


ειδικα εγω είμαι της άποψης "Όταν πεινάς πολύ τρώς όπως να ναι." οποτε δεν καταλαβα ποτέ αυτά τα "το προφυλακτικο με ξενερώνει" κτλπ
εννοείται πως είναι άλλη αισθηση χωρις αλλα αυτό το κάνεις με τυπισα που έχεις μακροχρονια σχέση μαζι της έχεις δει τις εξετάσεις της (όπως και αυτή τις δικές σου) και ξέρεις ότι ακομα και αν στα φορέσει θα το κάνει με προσοχη! Και δεν το δινει σε ολους!


Καλυτερα να το συζητήσεις μαζι του γιατι δεν του αρέσει το προφυλακτικο και πως θα μπορέσει να το συνηθισει.

Μια φορά μια τυπισα μου ζητησε να κάνουμε χωρις. Ειχαμε κάποιους μηνες επαφές. Της λέω ναι αμέ αμα μου δειξεις τις εξετάσεις σου. Θα σου δειξω και εγω τις δικές μου εννοείται.

Εκτος του ότι χωρις προφυλακτικο μπορει να κολλησεις κονδυλώματα. Ειμαι φανατικος χρηστης του προφυλακτικού και ενώ έχω αλλάξει παρα πολλές διαφορετικές παρτενέρ. Πάντα προφυλακτικο αυτή είναι η συμβουλη προς τους νέους!!!! Αυτους που ξεκινάνε τωρα την καριέρα τους!!! ;D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Happily.Motionless

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Happily.Motionless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 186 μηνύματα.
Μιλησες σαν ρητορας... Χαχα ενταξει απλα με προβληματιζει γιατι αλλο αντρας αλλο γυναικα. Ειναι οπως εσεις οταν κανετς στις γυναικες στοματικο ( οσοι θελουν και κανουν και αν τους αρεσει) που λετε γιατι δεν τελειωνει ... Δεν ξερω.... Ενιωσα ωραια με την πραξη δεν ειναι αυτο το θεμα μου.... Αλλα και παλι. Νιωθω μηπως δεν κανω εγω κατι σωστο. Οντως λιγο τσινισε με τα προφυλακτικα

Και ενταξει αν ειναι να του κανω ολοκληρω roleplay τι να πω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Το προφυλακτικο το εβαλε αναποδα, και ετσι αλλαξαμε τρια τεσσερα προφυλακτικα για να του μαθω πως.... Και τα ακουσε μετα απο μενα... Τεσπα κανουμε κατι αλλα καποια στιγμη γλιστρησε εξω μου και ειδα οτι ηταν σαν να μην φοραγε προφυλακτικο. Οποτε πεταγομαι του λεω γιωργο το προφυλακτικο εσπασε" και να φανταστειτε σε διαστημα 3 ωρων ειχα κανει πλυση με νερο στον κολπο μεσα για τα προσπερματικα που μπορει να ειχα, γιατι δε τελειωσε μεσα μου( ο καημενος δεν μπορουσε να μπει καν γλυστρουσε σχεδον καθε φορα εξω) και πηρα το Χ.Ε.Μ. ....
αν είναι να περνάτε κάθε φορά τόσο μεγάλη ταλαιπωρία και άνχος καλύτερα αφήστε το, μην το κάνετε καθόλου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Happily.Motionless

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Happily.Motionless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 186 μηνύματα.
αν είναι να περνάτε κάθε φορά τόσο μεγάλη ταλαιπωρία και άνχος καλύτερα αφήστε το, μην το κάνετε καθόλου

Βρε συ γκασπαρ δεν ειναι αυτο το θεμα. Ενταξει μπορει να ηταν η τυχη. Απλα δεν θελω να του το αρνηθω αυτο. Πρωτη φορα σε ρενα χρονο σχεσης ηταν. Και το θεμα ειναι οτι δεν τελςιωσε και δεν ικανοποιηθηκε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,982 μηνύματα.
Μιλησες σαν ρητορας... Χαχα ενταξει απλα με προβληματιζει γιατι αλλο αντρας αλλο γυναικα. Ειναι οπως εσεις οταν κανετς στις γυναικες στοματικο ( οσοι θελουν και κανουν και αν τους αρεσει) που λετε γιατι δεν τελειωνει ... Δεν ξερω.... Ενιωσα ωραια με την πραξη δεν ειναι αυτο το θεμα μου.... Αλλα και παλι. Νιωθω μηπως δεν κανω εγω κατι σωστο. Οντως λιγο τσινισε με τα προφυλακτικα



Ειστε και οι 2 στην αρχη ακομα μην αγχωνεστε. Αυτος είναι λογικο να μην τελειωσε γιατι έχει θεμα με το προφυλακτικο. Θα πρέπει να το συνηθισει. Είναι παντελως ανευθυνη πρακτικη να κάνεις σεξ χωρις προφυλακτικο με κάποια. Δεν ξέρεις ποια είναι.


Μ αρεσει το στοματικο στις γυναικες και θα γουσταρα κάποιες φορές να είμαι ακομα πιο τολμηρος αλλα με φρενάρουν τα σεξουαλικώς μεταδιδόμενα και με συγκρατω. Αλλιώς θα προχωρουσα και άλλο στο 69. Κάποιοι που λένε ότι σιχαινονται μου κάνει μεγάλη εντυπωση αν η άλλη είναι καθαρη τι ακριβως σιχαινονται. :S :S τεσπα καθενας και καθεμια με τα κολληματα τους.


Το σεξ είναι υγεια και οποιος δεν έχει κολληματα σε αυτό περνάει καλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Happily.Motionless

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Happily.Motionless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 186 μηνύματα.
Ρε γαμωτο φαντασου οτι πρωτη φορα του εκανα στοματικο και γενικα ηταν η πρωτη φορα που εκανα εγω στοματικο σε καποιον. Και ρε γαμωτο..... Δεν ξερω.... Παραλιγο να τελειωσει στο στομα μου αλλα τραβηχτικε μου ειπε οτι δεν θελει να με υποβαθμισει.... Τι εννοει με αυτο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,549 μηνύματα.
Ρε γαμωτο φαντασου οτι πρωτη φορα του εκανα στοματικο και γενικα ηταν η πρωτη φορα που εκανα εγω στοματικο σε καποιον. Και ρε γαμωτο..... Δεν ξερω.... Παραλιγο να τελειωσει στο στομα μου αλλα τραβηχτικε μου ειπε οτι δεν θελει να με υποβαθμισει.... Τι εννοει με αυτο?

μαλλον εννοει αυτο που συμαβινει στις τσ*ντες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,982 μηνύματα.
Ρε γαμωτο φαντασου οτι πρωτη φορα του εκανα στοματικο και γενικα ηταν η πρωτη φορα που εκανα εγω στοματικο σε καποιον. Και ρε γαμωτο..... Δεν ξερω.... Παραλιγο να τελειωσει στο στομα μου αλλα τραβηχτικε μου ειπε οτι δεν θελει να με υποβαθμισει.... Τι εννοει με αυτο?


Δεν ξέρω πρωτη φορά το ακούω και αυτό. Οσο ζεις ... ακούς γενικοτερα!


Τεσπα αυτά είναι κολληματα του καθενος εμενα μου φαινονται λιγο αστεία πάντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Happily.Motionless

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Happily.Motionless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 186 μηνύματα.
Οκκκκ χαχαχ... ΤΣ*ΝΤΕΣ? Spawn of Satan xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,982 μηνύματα.
Οκκκκ χαχαχ... ΤΣ*ΝΤΕΣ? Spawn of Satan xD

α δεν θέλω τέτοια! Μην μας πεις ότι εισαι και εσυ από αυτές που θα απαγορευαν στο αγορι τους να δούν μαζι μια τσ*ντα!


Παλια μια μου ειχε πει ότι εφόσον λεει εισαι με μενα δεν χρειάζεται να δεις! χαχαχα άλλο κολλημα και αυτό, ανασφάλεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Happily.Motionless

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Happily.Motionless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 186 μηνύματα.
αααααα οχι δεν ρειπα κατι πλακιτσα κανω..... Εδω ειχα δει ενα βιντεο και απλα ειχα πατησει το ονομα ενος πορνοσταρ....και μετα το ειδε καταλαθος στην μπαρα αναζητησης ( James Dean ) εμμμμμμ απλα εκεινος μου εκανα λιγη συζητηση... Πολυ ..... Δεν ξερω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,982 μηνύματα.
αααααα οχι δεν ρειπα κατι πλακιτσα κανω..... Εδω ειχα δει ενα βιντεο και απλα ειχα πατησει το ονομα ενος πορνοσταρ....και μετα το ειδε καταλαθος στην μπαρα αναζητησης ( James Dean ) εμμμμμμ απλα εκεινος μου εκανα λιγη συζητηση... Πολυ ..... Δεν ξερω


Τι συζητηση σου έκανε ο καθενας βλέπει ότι γουστάρει. Η ταινια δεν είναι κάτι. Ολοι μας βλέπουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Happily.Motionless

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Happily.Motionless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 186 μηνύματα.
Ναι το ξερω ... Επαισα σε πιδι που δεν ... Τα γουσταρει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top