Αντρικό ντύσιμο

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Επειδή οι γυναίκες έχεται καμια 500 χιλιάδες ιδεές για προτάσεις για τα ρούχα που μπορείτε να φορέσετε για ρίξτε και απο εδω καμιά ιδέα.
Προτείνετε ντυσίματα, συνδυασμού, χρώματα για κάζουαλ, σπορ ή κυριλε ντύσιμο και γενικά γράψτε τι δεν θέλεται να βλέπεται με τίποτα η ακόμα και τι σας προκαλεί απέχθια ή γέλια στο αντρικό ντύσιμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Mου αρεσει πολυ ο συνδυασμος πουλοβερακι-κασκολ, με τζην μαλλον απο κατω, και παπουτσι λιγο πιο καλο απο αθλητικο (η ισως αθλητικο που να μη λεει nike air στο πλαι με αεροσολες :p).
Το μονο που μπορω να σκεφτω οτι δε μ'αρεσει καθοοολου ειναι οι ΑΣΠΡΕΣ α8λητικες καλτσες που ξεπροβαλλουν απ'το παπουτσι. Ε χρυσες αλυσιδες, φανελα μεσα απο ανοιχτοχρωμο πουκαμισο και τετοια εννοουνται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
εμενα για καλοκαιρι μου αρεσει πολυ το all white ντυσιμο (παγωτατζής κι ετσι..) :P δεν ξερω αλλα με τρελαινουν τα ασπρα στον αντρα.... :clapup:

αλλα επειδη το καλοκαιρινο μαλλον δεν σας ενδιαφερει... για χειμωνιατικο...
πουλοβεράκι με τζην, κλασικο και πολυ ομορφο ντυσιμο...
μου αρεσει επισης μεσα απο το πουλοβερ να φαινεται πουκαμισο, αλλα να ταιριαζουν τα χρωματα τους...
και τα ζιβάγκο μου αρέσουν...
με χαλαει το πολυ στιλιζαρισμενο μαλλι, τιγκα στο τζελ και τη λακ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Εγώ είμαι λίγο περίεργη. Ας πούμε έχω μια απέχθεια σε οτιδήποτε κυριλέ. Αν δω άντρα με κουστούμι ξενερώνω(δεν ξέρω αν είναι φυσιολογικό).:hmm:

Βέβαια το καλό ντύσιμο έχει σχέση με την ηλικία και το στυλάκι του καθενός. Μερικά ντυσίματα που μου αρέσουν είναι πουλόβερ με κασκόλ όπως είπε η Κατερίνα(πολύ κουλτουρέ:P ), total black look(τρελαίνομαι:inlove: ), ένα τζινάκι με μια ωραία και ιδιαίτερη μπλούζα(κάνει διαφορά!).

Αυτά που σιχαίνομαι είναι γραβάτα, πολύ χτυπητά χρώματα, μπλούζες συγκροτημάτων σε άτομα άνω των 20 και το look του πολύ προσεγμένου, όλα τέλεια, ατσαλάκωτος, τέλεια φτιαγμένο μαλλί και γενικώς μια αίσθηση "είμαι και πολύ ψώνιο με την εμφάνισή μου".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αυτά που σιχαίνομαι είναι γραβάτα, .

Τις γραβάτες παρότι φοράω κουστούμι τις έχω καταργήσει.
Κάποια εποχή ήταν ωραίες αλλα τώρα βγένεις πολύ στημένος και με εκνευρίζεις αυτο το look.
Άσε που αν έχει ωραίο γιακά το πουκάμισο είναι πολύ καλύτερο απο το να βάζεις γραβάτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αυτά που σιχαίνομαι είναι μπλούζες συγκροτημάτων σε άτομα άνω των 20

Γιατι διαφοροποιεις με βαση την ηλικια; Δλδ αμα βαλω εγω μια μπλουζα συγκροτιματος ειναι μια χαρα ενω αν βαλει ο Γιαννης ειναι σιχαμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Εμένα προσωπικά μου τη δίνουν τα πολύ φαρδυά ή τα πολύ στενά ρούχα, οπότε απορρίπτω τα rap ντυσίματα ή τα hard metal. Μ'αρέσει το πιο σπορ κυριλέ, τύπου τζιν με πουκάμισο και σακάκι (χωρίς γραβάτα εννοείται) ή το total sport look (φορμίτσα για μεσημεριανό Κυριακάτικο καφέ, σουπερ!!!)
Επίσης με τρελλαίνουν τα μακρυά παλτό μια και τα μπουφάν βαρέθηκα να τα βλέπω.

Τα ακραία (άσπρη κάλτσα, πουκάμισο ανοιχτό με την τρίχα κάγκελο και χρυσή αλυσίδα κ.λ.π.) δεν τα αναφέρω καν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Γιατι διαφοροποιεις με βαση την ηλικια; Δλδ αμα βαλω εγω μια μπλουζα συγκροτιματος ειναι μια χαρα ενω αν βαλει ο Γιαννης ειναι σιχαμα;

Ακριβώς!:P Σε έναν έφηβο είναι χαριτωμένο, σε έναν ενήλικο μου βγάζει κάτι ανώριμο. Και σε άλλες κοπέλες που το έχω συζητήσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ακριβώς!:P Σε έναν έφηβο είναι χαριτωμένο, σε έναν ενήλικο μου βγάζει κάτι ανώριμο. Και σε άλλες κοπέλες που το έχω συζητήσει.
Δλδ ενας 25αρης που συνεχιζει να ειναι λατρης της μουσικης και θελει για α,β,γ λογο να φορεσει την μπλουζα καπιου συγκροτιματος φενετε ανωριμος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Δλδ ενας 25αρης που συνεχιζει να ειναι λατρης της μουσικης και θελει για α,β,γ λογο να φορεσει την μπλουζα καπιου συγκροτιματος φενετε ανωριμος;


Ίσως όχι ανώριμος, σίγουρα όμως κακόγουστος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Δλδ ενας 25αρης που συνεχιζει να ειναι λατρης της μουσικης και θελει για α,β,γ λογο να φορεσει την μπλουζα καπιου συγκροτιματος φενετε ανωριμος;

Ναι βρε συ Κρόνε, για εμένα πάντα. Το ντύσιμο πρέπει να συμβαδίζει με την ηλικία. Αντίστοιχα κι εγώ που είμαι 25 αν σκάσω μύτη με φούτερ και τσάντα Polo πάνω στην οποία θα έχω γράψει με ανεξίτηλο ονόματα συγκροτημάτων και στίχους δεν θα είμαι για ντομάτες;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Ναι βρε συ Κρόνε, για εμένα πάντα. Το ντύσιμο πρέπει να συμβαδίζει με την ηλικία. Αντίστοιχα κι εγώ που είμαι 25 αν σκάσω μύτη με φούτερ και τσάντα Polo πάνω στην οποία θα έχω γράψει με ανεξίτηλο ονόματα συγκροτημάτων και στίχους δεν θα είμαι για ντομάτες;:P


Για ντομάτες δεν θα είσαι αλλα για φωτογραφίες ίσως!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Αντίστοιχα κι εγώ που είμαι 25 αν σκάσω μύτη με φούτερ και τσάντα Polo πάνω στην οποία θα έχω γράψει με ανεξίτηλο ονόματα συγκροτημάτων και στίχους δεν θα είμαι για ντομάτες;:P

:rofl::rofl::rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ναι βρε συ Κρόνε, για εμένα πάντα. Το ντύσιμο πρέπει να συμβαδίζει με την ηλικία. Αντίστοιχα κι εγώ που είμαι 25 αν σκάσω μύτη με φούτερ και τσάντα Polo πάνω στην οποία θα έχω γράψει με ανεξίτηλο ονόματα συγκροτημάτων και στίχους δεν θα είμαι για ντομάτες;:P

Καλα για ντοματες ειναι και αυτοι που το κανουν στην ηλικια μου....
Θα το εχω υποψην παντος, απο τον Σεπτεμβριο του 2011 κομενες η μπλουζες με συγκροτιματα. Μην φενομαι ανωριμος χωρις λογο... Κακογουστος φενομαι ουτος η αλλος οποτε δεν το παλευω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Πολύ μου αρέσουν τα πουκάμισα!
Το κακό με τους άντρες είναι τα παπούτσια τους! Δεν έχω δει μέχρι στιγμής αντρικό παπούτσι που να μου αρέσει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
δεν έχω ιδιαίτερα "κολλήματα" με το ντύσιμο γενικότερα,γι'αυτό δεν μπορώ να πω ότι δεν μου αρέσει κάποιο συγκεκριμένο ντύσιμο..πχ. μπορεί να δω ένα συγκεκριμένο στυλ ντυσίματος σε κάποιον και να μην μου αρέσει ιδιαίτερα και να το δω και σε κάποιον άλλον,και να είναι γ@μ@το.. ;) επομένως,θα μιλήσω για το τι προτιμάω προσωπικά.. ;) total black look γενικότερα και ζιβάγκο,με τρελαίνουν! :clapup: (ανάλογα βέβαια και το πώς πάνε στον άλλον..:hmm:) το μοναδικό πράγμα που μπορώ να πω ότι απορρίπτω και δεν μου αρέσει σε κανέναν (ακόμα κι ο Brad να τα φόραγε..:P),είναι τα σανδάλια και γενικότερα,οι σαγιονάρες το καλοκαίρι..ναι,ναι..το ξέρω ότι κι εσείς άνθρωποι είστε και σκάτε με τη ζέστη,αλλά..κολλήματα είναι αυτά.. :redface: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Εγω παλι δεν μπορω ενα συκγεκριμενο ειδος ντυσιματος σε εμενα...
Μεχρι δηλαδη να παω στην μονιμη δουλεια μου οπου ενδεζχομενος να χρειαζεται να ντυνομαι με εναν στανταρ τροπο, δεν θα μπορουσα με τιποτα π.χ. να φοραω καθε μερα πουκαμισο, ή σακακι κτλ κτλ.Ξενερωνω απιστευταααααα!!!!
Βαριεμαι!!!!!!!!!
Γι' αυτο και στην ντουλαπα μου υπαρχει οτι μπορεις να φανταστεις.Ειμαι ικανος δηλαδη την μια μερα να με δεις με πουκαμισο και σακακι γιατι ετσι μου την βαρεσε και την επομενη ακριβως με σκισμενο τζην,μπλουζα με οτι θες επανω της,και αλλα διαφορα...
Μαλιστα μου εχει τυχει προσφατα με κοπελα με την οποια γνωριστηκα σε ενα μαγαζι, την επομενη μερα που ειχαμε ραντεβου να μην με γνωρισει μεχρι να παω πολυ κοντα της.:P
Γενικα θελω να αλλαζω, θελαω να συνδιαζω ρουχα και πραγματα και να μην ειμαι συνεχεια σε ενα "λουκι".
σε αλλους δεν με ενιοχλει κατι τετοιο, για εμενα προς το παρων τουλαχιστον δεν το θελω.;)

Υπαρχουν ομως και πραγματα που τα μισω...ζιβαγκο (δεν μου πανε νομιζω),σανδαλια-παντο(υ)φλες-σαγιοναρες (παντα κλειστα παπουτσια!-εκτος απο το σπιτι),υπερβολικα φαρδια ρουχα (hip-hop στυλ) και διαφορα αλλα.
Δεν μου πανε δεν μου αρεσουν οποτε τα αποριπτω.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
Τζιν, πουκάμισο ή πουλόβερ- ζιβάγκο κατά προτίμηση- με κασκόλ, σακάκι και παπούτσι όχι αθλητικό ή ορειβατικό στο παραπάνω ντύσιμο.

Απίστευτο ξενέρωμα οτιδήποτε σε χρυσό κόσμημα ή άσπρη κάλτσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Οτιδηποτε στο χρωμα του παγου. Πιστευω οτι αυτο το χρωμα ταιριαζει σε ΟΛΟΥΣ τους αντρες, και ειδικα σε κουστουμι ή πουκαμισο. :thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kassie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Kassie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οδοντίατρος. Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Λοιπόν, για να σκεφτώ:hmm: . Μου αρέσουν πολύ στους άνδρες τα μαύρα δερμάτινα μπουφάν:) , τα τζιν και απο μέσα μπλουζάκι μάλλινο ή πουκάμισο. Δεν αντέχω αυτά τα πολύ στενά λίκρα μπλουζάκια που φοράνε μερικοί(κοίτα τι μυώδης τύπος που είμαι:P ), το κλασικό σανδάλι με την άσπρη καλτσούλα :sick: και τα τσαντάκια για την μέση που μερικοί τα κρεμάνε στον ώμο:P (δεν ξέρω γιατί, αλλά αυτά τα τσαντάκια πολύ μου την δίνουν:D ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top