Παρολίγον αυτοκτονία δύο ερωτευμένων κοριτσιών!

Lady_Of_Carnage

Νεοφερμένος

Η Ελένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιτόχωρο (Πιερία). Έχει γράψει 78 μηνύματα.
εμενα οι ομοφυλοφυλια δεν μου προξενησε ιδιαιτερη εντυπωση οσο το να αυτοκτονησουν...τι ανωριμοτητες ειναι αυτες...αρρωστημενο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
εμενα οι ομοφυλοφυλια δεν μου προξενησε ιδιαιτερη εντυπωση οσο το να αυτοκτονησουν...τι ανωριμοτητες ειναι αυτες...αρρωστημενο
ακριβως!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alkmini

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλκμήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Πεύκα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
εμενα οι ομοφυλοφυλια δεν μου προξενησε ιδιαιτερη εντυπωση οσο το να αυτοκτονησουν...τι ανωριμοτητες ειναι αυτες...αρρωστημενο
++++Συμφώνω, πολύ ανώριμο από μέρους τους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ναυσικά

Δραστήριο μέλος

Η Nαυσικά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 411 μηνύματα.
κοινωνία του σήμερα σου λένε μετά.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

virginia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η, αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
απαπαπα..έχουν γίνει πολύ της μόδας τελευταία οι αυτοκτονίες...ΕΛΕΟΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top