Φιλάκια

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Χθες πέρασα εποικοδομητικά 4 ώρες αναμονής στο Gatwick διαβάζοντας γυναικεία περιοδικά.:redface: Υπήρχε που λέτε ένα αφιέρωμα στα φιλιά. Αυτό που με εντυπωσίασε ήταν η πολύ μικρή διαφορά στα ποσοστά σε μια "έρευνα" για το αν τα γερά γλωσσόφιλα κάνουν ας πούμε την διαφορά. Είδα ότι πολλές γυναίκες δεν τρελαίνονται, ενώ εγώ ας πούμε την βρίσκω τρελά έτσι. Και διαπίστωσα ότι κάποιος μπορεί να ξενερώσει με κάτι που για άλλον είναι must. Και σκέφτηκα ότι δικαίως έχω ένα άγχος πριν πέσει το πρώτο φιλί με κάποιον.:hmm:

Εσάς σας ξενερώνει κάτι συγκεκριμένο στον τρόπο που θα σας φιλήσει κάποιος; Αγχώνεστε πριν φιλήσετε για πρώτη φορά κάποιον/α;

Μήπως το θέμα είναι εφηβικό;:redface: Αλλά ρε σεις, πάντα όταν πούμε ή μας πουν για το πρώτο φιλί με νέο αμόρε η στάνταρ ερώτηση δεν είναι "πώς ήταν";:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paty

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 1,385 μηνύματα.
Ναι,υπαρχει περιπτωση να ξενερωσω με ενα φιλι...Ειδικα το πρωτο που υποτιθεται ειναι ενα κριτηριο αξιολογησης του νεου αμορε:P
Προσωπικα δε θελω με το πρωτο φιλι ο αλλος να κανει ανασκαφη...:redface:
Θελω να ειναι πιο ρομαντικο,πιο ηρεμο.
Το πρωτο-πρωτο φιλι μου δεν ηταν δυστυχως οπως το ονειρευομουν:/: Ευτυχως με τον καιρο εφτιαξε ο τυπος:D
Ολα τα ειδα βεβαια σε εναν αλλον!Φιλουσε υπεροχα(και ηταν και Ιουδας!:mad:Αλλα δε μπορω να μην του αναγνωρισω το ταλεντο του στο φιλι!)

Πριν φιλισω για πρωτη φορα η αληθεια ειναι οτι ενα αγχος το εχω...:redface:Οχι μονο για το πως θα ειναι το δικο του φιλι,αλλα και πως θα του φανει ο δικος μου τροπος...

Το θεμα ειναι να εχεις χημεια με τον αλλον και εγω ευτυχως την εχω τωρα...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
το πρώτο μου φιλί ήταν απλά απαισιο... ο τύπος φιλούσε αισχρα και είχε γεύση τσιγάρου και ουισκι:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
το πρώτο μου φιλί ήταν απλά απαισιο... ο τύπος φιλούσε αισχρα και είχε γεύση τσιγάρου και ουισκι:(

ΜΠΛΙΑΧ!!!

Κι εγώ νομίζω οτι το πρώτο φιλί είναι πάντα διερευνητικό... θέλεις να γνωρίσεις τον άνθρωπο που έχεις απέναντι σου και πας λάου λαου... ολα τ' αλλα έρχονται μόνα τους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
το πρώτο μου φιλί, αν κ δεν ήταν ανασκαφή ή τρελά παθιασμένο, ήταν πολύ γλυκό, αλλά το αγχος υπάρχει πάντα. αυτό που με είχε ξενερώσει τρελά σε ένα άτομο που είχα πρωτοφιλήσει ήταν ότι είχε ανοίξει το στόμα τόσο πολύ που στην πραγματικότητα με γεμισε σάλια ενώ εγώ φιλούσα αέρα...χάλια:tongue:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Το πρώτο μου φιλί ήταν υπέροχο, ίσως όχι σαν φιλί τώρα που το σκέφτομαι, αλλά σαν διαδικασία. Μέχρι να με πλησιάσει, να γίνει η ατμόσφαιρα πολύ ερωτική, να με αγγίξει απαλά, και ταυτόχρονα η καρδιά να χτυπάει σαν τρελή. Υπέροχα και αξέχαστα συναισθήματα.
Σε γενικές γραμμές πάντως, το φίλί του, είναι άκρως απαραίτητο να ταιριάζει με το δικό σου φιλί. Να υπάρχει χημεία, να δένουν τα δύο στόματα, να παθιάζονται μαζί και να ηρεμούν ταυτόχρονα. Να υπάρχει συγχρονισμός.
Ένα ωραίο φιλί είναι ο πρόλογος για το τι θα επακολουθήσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
λοιπον το πρωτο φιλι ηταν ..ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΑΙ!
δεν τα ειχαμε, ημουν πολυ μικρη και ο τυπος ηταν πιλοτος.
Γυρνουσαμε απο τσαρτερ πτηση για Μυκονο, ημουν μεσα στο πιλοτηριο και ειχα παθει σοκ απο αυτο που ζουσα.
Οταν κατεβηκαμε απο το αεροπλανο με φιλησε και τοτε επαθα και δευτερο σοκ γιατι φιλαγε υπεροχα κι εγω σα μ@λ@κ@ς δεν ηξερα!!
Το θεμα δε συνεχιστηκε περαν του φιλιου φυσικα, αλλα εμενα αυτο ηταν το πρωτο φιλι. Ησυχο, ωραιο.
Και με πιλοτο ε. αχαχαχα!!!! Θυμαμαι το λεγα στη φιλη μου και δε με πιστευε!

Γενικα δε μου αρεσουν ουτε εμενα τα φιλια που κανει ο αλλος ανασκαφες...
Μονο τον οδοντιατρο αφηνω να κανει ανασκαφη.. αντε και το αμορε, αν ομως αυτο ΞΕΡΕΙ πως να το κανει! Και επειδη αυτο ειναι κατι που ..εχμ.. πως να το πω... τα δυο στοματα πρεπει να "κολλανε" μεταξυ τους, να χουν χημεια, αυτο συνηθως δε γινεται απο την αρχη. Για να μαι ειλικρινης η ανασκαφη εγινε μονο με δυο σχεσεις μου. :P
Κατα τ'άλλα προτιμω τα ηρεμα φιλακια και σε πιο extreme ωρες μαρεσουν οι δαγκωματιες και τα ρουφηγματακια :) :P :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Βρε παιδιά, η μόνη που γουστάρει ανασκαφές εγώ είμαι;:P Δεν ξέρω, συνήθως σκέφτομαι πως αν δεν πέσει ανασκαφή ο άλλος δεν γουστάρει πολύ.:/:

Αλλά εκτός από τον Founes μόνο κορίτσια απαντούν. Δεν λέει και κανένας άντρας να μαθαίνουμε κι εμείς;:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ελα μ ντε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Χα.. το δικό μου πρώτο φιλί ήταν στα 16 με ένα τύπο που ήταν 22. Ήμουν τρελά καψούρα μαζί του και κάποια στιγμή κάπως με πέτυχε στο σπίτι μου και πήγε να με φιλήσει.. Με έσπρωξε λοιπόν απαλά προς τον τοίχο, αλλά το χέρι του πέτυχε τον διακόπτη και άναψε το φως, οπότε τιναχτήκαμε και οι δύο.. Και στην δεύτερη προσπάθεια έγινε το ίδιο, αλλά δεν δώσαμε σημασία (μια φίλη μου που ήταν στο σαλόνι νόμισε μόνο πως κάτι έπαθε η λάμπα κι αναβοσβήνει :P) Eγώ καθόμουν σαν χάνος και τον κοίταγα (ναι, ναι, είχα αλληθωρίσει! :D) και μετά από κάνα δίλεπτο ο τύπος (λογικά) βαρέθηκε να φιλάει το ..ψυγείο και με ..άφησε στην ησυχία μου! Μου πήρε 2 χρόνια να ξεπεράσω αυτό το στραπάτσο, πιο πολύ γιατί αυτός μετά θεώρησε πως εγώ δεν ήθελα, ενώ εγώ ήμουν όσο καψούρα μπορεί να είναι κάποια στα 16 της!

Με λίγα λόγια, σκέτη αποτυχία! :D

Πλέον δεν έχω άγχος καθόλου για το πρώτο φιλί (δηλ δεν είχα τελευταία φορά που φίλησα κάποιον για πρώτη φορά πριν ...κάποια χρόνια), απλά το έχω σαν ένα πολύ σοβαρό σημάδι ένδειξης του αν υπάρχει χημεία ή όχι.. Αν δεν μου κάτσει με τη μία, επ' ουδενί δεν προχωράω! (ευτυχώς συνήθως όχι απλά μου καθόταν, αλλά κόντευα να τα κάνω όλα εκεί δημοσίως! :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Σε καμια περιπτωση δεν μπορω το στομα αυτου που φιλαω να μυριζει ασχημα...και δεν μιλαω να ειμαστε για καφε και εκει που θα την φιλησω να μου ερθει η γευση αυτου που πινει γιατι δεν θα ειμαι απλως υπερβολικος θα ειμαι ηλιθιος.:|
Θα ειναι σαν να της ζηταω να κανει γαργαρες με νερο ή listerine πριν με φιλησει.
Το ασχημο οσον αφορα τις μυρωδιες ειναι οτι συνηθως οι "μανιακοι" καπνιστες κι αυτοι που δεν προσεχουν ιδιαιτερα την στοματικη τους υγιεινη (το σκοτωσα ετσι; ), οταν παω να τους φιλησω στο "ταυτοχρονο" ξυπνημα μας, εκει σου ερχεται μια απιστευτη μυρωδια η οποια σε κανει να θες να χορεψεις κλακετες απο την αναγουλα.
Ευτυχως μονο μια φορα μου ετυχε και θα προτιμουσα να μην την ειχα ζησει ...

Τωρα οσον αφορα τις ανασκαφες κτλ κτλ, προσωπικα απο το να φιλαω καποια η οποια θα ειναι ακινητη και διχως ιχνους παθους, χιλιες φορες να ειναι λιιιιγο περισσοτερο "υπερβολικη".Αφενος σου δειχνει οτι σε θελει ρε παιδι μου, και απο την αλλη μπορεις "ευκολα" να την κανεις να το μετριασει λιγο.

Ενα ακομα πραγμα που προσωπικα με ξενερωνει πολυ ειναι οταν φιλιεται ενα ζευγαρι, με το γινει ενα break απο το φιλι (μιλαω για φιλι με παθος κι οχι του δευτερολεπτου), ο ενας εκ των δυο ή και οι δυο να παρουν αμεσως τα βλεμματα τους και να κοιτανε αλλου...
Εννοω οτι μετα το φιλι αυτο το ενα-δυο-τρια δευτερολεπτο/α που περναει και εισαι στο ενα εκατοστο απο τον αλλο και τον κοιτας για λιγο τα ματια, ειναι για ολα τα λεφτα...

Πολυ ομορφο τελος να προσθεσω ειναι οταν φιλας μια κοπελα να μπορει να χρησιμοποιει τα χερια της κυριως.Και δεν εννοω να χτυπαει παλαμακια ταυτοχρονα ή να στριβει τσιγαρα...εννοω πως ενα χαδι στο μαγουλο, ενα απαλο ανακατεμα των μαλλιων στο πισω μερος του κεφαλιου κτλ κτλ κτλ, κανουν πολυ πιο ενδιαφερον το παιχνιδι και πολυ πιο ερωτικο-τρυφερο.Φυσικα το ιδιο ισχυει και για τον αντρα.

τωρα για το πρωτο μου φιλι...το εχω γραψει αλλου...τρομερη εμεπειρια αλλα...αστο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ενα ακομα πραγμα που προσωπικα με ξενερωνει πολυ ειναι οταν φιλιεται ενα ζευγαρι, με το γινει ενα break απο το φιλι (μιλαω για φιλι με παθος κι οχι του δευτερολεπτου), ο ενας εκ των δυο ή και οι δυο να παρουν αμεσως τα βλεμματα τους και να κοιτανε αλλου...
Εννοω οτι μετα το φιλι αυτο το ενα-δυο-τρια δευτερολεπτο/α που περναει και εισαι στο ενα εκατοστο απο τον αλλο και τον κοιτας για λιγο τα ματια, ειναι για ολα τα λεφτα...

Πολυ ομορφο τελος να προσθεσω ειναι οταν φιλας μια κοπελα να μπορει να χρησιμοποιει τα χερια της κυριως.Και δεν εννοω να χτυπαει παλαμακια ταυτοχρονα ή να στριβει τσιγαρα...εννοω πως ενα χαδι στο μαγουλο, ενα απαλο ανακατεμα των μαλλιων στο πισω μερος του κεφαλιου κτλ κτλ κτλ, κανουν πολυ πιο ενδιαφερον το παιχνιδι και πολυ πιο ερωτικο-τρυφερο.Φυσικα το ιδιο ισχυει και για τον αντρα.
Ειλικρινά από τα πιο ωραία ποστς που έχω δει ως τώρα :)




τωρα για το πρωτο μου φιλι...το εχω γραψει αλλου...τρομερη εμεπειρια αλλα...αστο
Πράγματι, υπάρχει και αυτό το θρεντ: Το πρώτο σας φιλί! :)


(αλλά χωρίς τις αναλύσεις περί ανασκαφών :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
χμμμ.... το πρωτο μου φιλι ηταν στα 16 μου με την πρωτη μου (και καλα) αγαπη..σαν εμπειρια..η χειριστη..αισθανομουν το στομα μου χαλια....μπλιαξξξξξ!!!!αλλα ημουν τοσο ερωτευμενη τοτε οπου αυτο ηταν λεπτομερεια..(8 χρονια τον "γουσταρα" τελος παντων)..και η ειρωνια της τυχης..? οσο αργησα να ειμαι μαζι του..τοσο γρηγορα τον χωρισα...:) ...ισχυει το "της γυναικας η καρδια ειναι μια αβυσσος"...:)
και αλλο ενα που θυμαμαι απο την ηλικια των 17 ηταν οταν με φιλησε ενας και πηγαινε το κεφαλι του γυρω γυρω......ζαλιζομουν ρε παιδι μου....μια φορα εγινε και δεν ξαναεγινε!!!:D

τι θυμηθηκα! τς τς τς τς!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Εμένα μόνο ένα άτομο με έχει ξενερώσει απίστευτα στον τρόπο που φίλαγε. Δεν χρησιμοποιούσε καθόλου γλώσσα εντός στόματος αλλά μόνο εκτός (δεν ξέρω αν καταλαβαίνετε:hmm: ). Και την είχε δει και σούπερ!
Και υπέροχα φίλαγε το πρώτο μου αγόρι, αν κι εγώ δεν ήξερα τι να κάνω, ντρεπόμουν, δε νομίζω να έχει μείνει με τις καλύτερες αναμνήσεις από εμένα.:P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sunrise

Δραστήριο μέλος

Η Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Βρε παιδιά, η μόνη που γουστάρει ανασκαφές εγώ είμαι;:P Δεν ξέρω, συνήθως σκέφτομαι πως αν δεν πέσει ανασκαφή ο άλλος δεν γουστάρει πολύ.:/:

Δεν είσαι η μόνη! Έχεις και εμένα παρέα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
ΜΠΛΙΑΧ!!!

Κι εγώ νομίζω οτι το πρώτο φιλί είναι πάντα διερευνητικό... θέλεις να γνωρίσεις τον άνθρωπο που έχεις απέναντι σου και πας λάου λαου... ολα τ' αλλα έρχονται μόνα τους...
άσε ρε συ είναι άσχημο να θες να φιλήσεις κάποιον , να το κάνεις και τελικά να είναι απαίσιο.....γιατί ουτε πινω ουίσκι ούτε καπνίζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Ούτε εγώ καπνίζω, αλλά δεν με χαλάει η μυρωδιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
Ούτε εγώ καπνίζω, αλλά δεν με χαλάει η μυρωδιά.

να σου πω όμως ....εάν κάπνιζε μόνο δεν θα είχα πρόβλημα ....καθώς τις επόμενες φορές δεν με ενοχλουσε ιδιαίτερα.....όμως ο συνδιασμός ποτού με σιγάρου ....:/:

τα καλύτερα φιλιά τα δίνω με τον φίλο μου ....είναι απίστευτα ωραία και ταιριάζουμε πάρα πολύ.....καθώς και οι 2 παιχνιδιάρηδες....
α και ο πρώην μου φιλούσε ωραία , αλλά με τον τωρινό υπάρχει χημεία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Πάντως εγώ δεν θυμάμαι ποτέ να με φίλησε κάποιος που ήθελα πολύ και να αηδιάσω με κάτι (παρόλο που μου έχει τύχει πχ να υπάρχει μια ψιλομυρωδιά η οποία όμως δεν με ενόχλησε). Τέτοια τα παρατηρούσα, μόνο όταν δεν ήθελα τον άλλον πολύ ή κάτι δεν μου καθόταν καλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Ναι, αν σου αρέσει πολύ ο άλλος δεν κολλάς σε τέτοια. Αν δεν σε ενθουσιάζει κιόλας θα σε ξενερώσουν πράγματα που σε άλλον θα έβρισκες χαριτωμένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top