Πώς αντιδράτε στο καμάκι;

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Σου είναι πιο δύσκολο απλά να χαμογελάσεις από το να κάτσεις να σκεφτείς κάτι ..πνευματώδες να απάντησεις; :confused:
Πρώτον, δεν κάθεσαι να σκεφτείς εκείνη την ώρα τι να απαντήσεις, ούτε έχεις έτοιμες ατάκες. Εμπνέεσαι από κείνον.
Δεύτερον, άτομα που έχουν τουπέ όπως του epote του στυλ : "Σσσου πω εγώ πως θα ρίξεις μια γκόμενα" (βάζοντας τον δείκτη του χεριου στα χείλη και κλείνοντας ταυτόχρονα το μάτι)με βήματα και ένα σωρό κόλπα μου προκαλούν αναγούλα.
Και ναι όσες φορές έχω αντιληφθεί έναν τέτοιον τον έχω αρχίσει στο δούλεμα.

Φαίνεται ο χαρακτήρας κάποιου από τον τρόπο που σε προσεγγίζει και από το βλέμμα του ακόμα. Σε ανθρώπους έξυπνους, διακριτικούς, ευγενικούς αντιδρώ ναι kajira με χαμόγελο, ακόμα κι αν δεν ενδιαφέρομαι φυσικά (έλεος).
Στους άλλους αντιδρώ με τον τρόπο που τους αρμόζει.
Και αυτό που είπες για τις γυναίκες που κάνουν τους άντρες να μη μιλάνε και να κομπλάρουν.. είναι άλλη κατηγορία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Εχω να πω οτι το Αιγαλεω εχει επιδρασει αρνητικα στο πως εκλαμβανω το καμακι στο δρομο και στα λεωφορεια :D ..πιστευω οτι πλεον ολοι οι ανθρωποι που την πεφτουν ετσι χυμα στους δρομους ειναι η καγκουρες μεχρι αηδιας με κωλοφτιαγμενα, η σκυλαδες, η κατι ενδιαμεσο :D Θα με ενδιεφερε παντως το λεωφορειο που χρησιμοποιεις με τους νορμαλ ανθρωπους και τις γλυκες ατακες, ισα ισα για να αλλαξω οπτικη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
χμ.... αναλογως... αν ειναι γλυκο και μη χυδαιο αυτο που θα μου πουν (και δε μου το πει κανασ παππους φυσικα) χαμογελαω κ συνεχιζω να προχωραω... εχω βεβεαια αρκετες φορες μετανοιωσει που δεν απαντησα σε καποιον που μου αρεσε κ ο ιδιος κ η ατακα του..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
ούτε κερδίζουμε κάτι έτσι..
Αααααααακριβώς! Το "κέρδος" πάνω απ όλα, τα υπόλοιπα είναι...να χαμε να λέγαμε!
Μ άρεσε τελικά τούτο το θέμα, έμοιαζε "χαλαρό" αλλά μόνο τέτοιο δεν είναι! :tongue:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kate-Bender

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η KaTe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
Στις παρακάτω περιπτώσεις.

1. Χάλια τύπος - χάλια ατάκες
2. Ωραίος τύπος - χάλια ατάκες
3. Χάλια τύπος - ωραίες ατάκες.

Γενικά θα κάνατε σχέση με κάποιον που σας προσέγγιζε με κάμάκι στον δρόμο ?

:eek:WTF???και τα τρια αθλιοτατα ειναι..Καλα εμεις οι Ελληνες δεν εχουμε την αισθηση του μετρου.. με τιποτα ομως!
Και τους τρεις λοιπον θα τους απερριπτα..για παρηγορια θα ελεγα..."ευτυχως δεν υπαρχουν μονο αυτοι στον πανεμορφο κοσμο μας"...και θα καταιβαζα αλκοολ για παρηγορια με παρεααα χαχα:beer:

Το καμακι δρομου το συχαινομαι...Οταν μου την πεφτουν απο αυτοκινητα αρχιζω και τους βριζω...
Μια φορα ειχα τρεξει βεβαια γιατι ηταν επικυνδινα ..βραδυ..γυρω στις μια και στον δρομο νεκρα..Μονο εκεινο το αυτοκινητο γεματο με πουστιδ*ς μεγαλους..εβγαλε ο ενας το ποδι απο το αμαξι και καταλαβα τι παιζει.
Μιλαμε χαιρομαι που δεν φοραω τακουνια και φουστες..καθολου πρακτικα πραγματααα!!


Ακομη σε αυτο που διαβασα.."χαμογελο σε αυτους που σου την πεφτουν..."Αν ειναι δυνατον ρε παιδια..δηλαδη..θα σε φωναζει ο αλλος"καυλααααα"που για εμενα ακουγεται φοβερα μειωτικο και θα του ανταποδιδεις χαμογελο??(σαν να του λες ευχαριστω αγορι μου,αμα με ξαναδεις καν'το ,γιατι με αναιβαζει)...σε τετοια ατομα μονο κεφαλια θελω να σπασω.Αλλο αν σε πλησιασει καπου ηρεμα και σου μιλησει και αλλο να το φωναξει ετσι ...Δηλαδη και τι καταλαβε? Αφου τετοια ατομα ψαχνουν μονο κοπελα για πιδημα και απο την στιγμη που σου μιλανε..ειναι σαν να σου στελνουν και προσκληση!:fool:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Το καμακι δρομου το συχαινομαι...Οταν μου την πεφτουν απο αυτοκινητα αρχιζω και τους βριζω...
Μια φορα ειχα τρεξει βεβαια γιατι ηταν επικυνδινα ..βραδυ..γυρω στις μια και στον δρομο νεκρα..Μονο εκεινο το αυτοκινητο γεματο με πουστιδ*ς μεγαλους..εβγαλε ο ενας το ποδι απο το αμαξι και καταλαβα τι παιζει.
Μιλαμε χαιρομαι που δεν φοραω τακουνια και φουστες..καθολου πρακτικα πραγματααα!

:confused: τι θα έκανε ;



Ακομη σε αυτο που διαβασα.."χαμογελο σε αυτους που σου την πεφτουν..."Αν ειναι δυνατον ρε παιδια..δηλαδη..θα σε φωναζει ο αλλος"καυλααααα"που για εμενα ακουγεται φοβερα μειωτικο και θα του ανταποδιδεις χαμογελο??(σαν να του λες ευχαριστω αγορι μου,αμα με ξαναδεις καν'το ,γιατι με αναιβαζει)...σε τετοια ατομα μονο κεφαλια θελω να σπασω.

βρε δεν εννοούμε αυτό ως καμάκι , αυτό έλειπε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Kate-Bender

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η KaTe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
ασε την φαντασια σου να οργιασει και θα καταλαβεις:D

δοξα τον θεο!! γιατι και εγω αυτο ως ενα ειδος καμακιου το ηξεραα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
μονο ο ορος καμακι το υποβαθμιζει σε φλερτ της πλακας ..

στην πραγματικη γνωρισμια ,η γυναικα δεν ειναι ψαρουκλα ουτε ο ανδρας καμακιστης..

συχαινομαι τετοιυς ορους..καμακι ,γκομενα,γκομενος" κλπ...εκφυλιζουν πανεμορφα πραγματα της φυσης.....

αλλα η καθε γυναικα δεχεται και απαντα αναλογως συνηθως στο "καμακι" που της αρμοζει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

germ1984

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νάσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 266 μηνύματα.
Εγώ ξέρω ότι οι πορνοταινίες και το internet έχουν ξεφτιλίσει την γυναίκα και έχουν κάνει τους άντρες να σκέφτονται μόνο το πήδημα. Αν ο άντρας σκέφτεται μόνο το πήδημα, η φαντασία στερεύει, το άγχος της επίδοσης μεγαλώνει και εμφανίζονται και οι τυποποιημένες "ατάκες" που συνήθως οι περισσότεροι τις λένε αμήχανα και στημένα. Το σωστό φλέρτ είναι η ευγενική προσέγγιση που θα γίνει με την ευστροφία του άντρα και η γνωριμία σε πρώτη φάση. Δυστυχώς και οι γυναίκες στην εποχή μας κρατάνε μια ιδιαίτερα αμυντική στάση γιατί απλά νομίζουν ότι όποιος και να τις προσεγγίσει σκέφτεται μόνο το πήδημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wrong

Δραστήριο μέλος

Η αβάπτιστη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 439 μηνύματα.
εξαρτάται.
οφείλω να ομολογήσω ότι αν ο άλλος με προσεγγίζει με το υφάκι του θεού που μπορεί να έχει όποια θέλει του ρίχνω σχεδόν πάντα άκυρο και πετάω και αρκετά πετυχημένες ατάκες.
αν ο άλλος μου αρέσει και μου μιλήσει καλά λογικά θα καθίσω να μιλήσω μαζί του λίγο...και μπορεί να κάνω και κάτι.
δεν αποκλείω τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soulitsa@xd

Νεοφερμένος

Η soulitsa@xd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Κάνω την αδιάφορη πως και καλά δεν δίνω σημασία:whistle: και αφού γυρίσω πλάτη χαμογελάω..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
:eek:WTF???και τα τρια αθλιοτατα ειναι..Καλα εμεις οι Ελληνες δεν εχουμε την αισθηση του μετρου.. με τιποτα ομως!
Και τους τρεις λοιπον θα τους απερριπτα..για παρηγορια θα ελεγα..."ευτυχως δεν υπαρχουν μονο αυτοι στον πανεμορφο κοσμο μας"...και θα καταιβαζα αλκοολ για παρηγορια με παρεααα χαχα:beer:
Δηλαδη εσυ θα ανταποκριθεις και θα κολακευτεις μονο απο εναν πανεμορφο και πανεξυπνο ; Θα περιμενεις πολυ, προσεχε ! :P

Ακομη σε αυτο που διαβασα.."χαμογελο σε αυτους που σου την πεφτουν..."Αν ειναι δυνατον ρε παιδια..δηλαδη..θα σε φωναζει ο αλλος"καυλααααα"που για εμενα ακουγεται φοβερα μειωτικο και θα του ανταποδιδεις χαμογελο??(σαν να του λες ευχαριστω αγορι μου,αμα με ξαναδεις καν'το ,γιατι με αναιβαζει)
Αυτα τα λενε και χρονια, παιζει ρολο και πως το λεει ο αλλος. Τι μηνυμα σου περναει. Αλλά συνηθως ειναι γελοια οντως. Ομως νομιζω πως με το "σου την πεφτουν", τα παιδια εννοούσαν να ερθει να σου μιλησει καποιος, οχι απλα να σου φωναξει κατι στο δρομο.

Ερωτηση για τις κοπελες : εχετε κανει εσεις ποτέ ; (καμακι ντε, εστω διακριτικα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
"Αν ειναι δυνατον ρε παιδια..δηλαδη..θα σε φωναζει ο αλλος"καυλααααα"που για εμενα ακουγεται φοβερα μειωτικο και θα του ανταποδιδεις χαμογελο??(σαν να του λες ευχαριστω αγορι μου,αμα με ξαναδεις καν'το ,γιατι με αναιβαζει)

πολλα παιδια και νεοι που ξερω,,δυστυχως εχουν αντικαταστησει τη λεξη γυναικα απο τη λεξη μ@υνί"...

και αυτο λενε ή σκεφτονται απο μεσα τους οταν βλεπουν μια ωραια και οχι μονο γυναικα πχ..

και αυτοι συνηθως θα βρουν μια γυναικα ανταξια τους..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΡΗΝΟΥΛΑ

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
πάντα μία κοπέλα νιώθει ωραία όταν της κάνουν καμάκι. εγώ για παράδειγμα όταν μου κάνουν καμάκι, δεν μπορώ να κρατηθώ και σκάω στα γέλια. μερικές φορές όμως παραμένω ανέκφραστη για να μη δώσω "αέρα". παρ'όλα αυτά, το καμάκι τονώνει την αυτοπεποίθησή μου. αλλά πρέπει να προσέχουμε ως κορίτσια και να μην είμαστε ευκολόπιστες στα λόγια ενός ξένου ατόμου, γιατί μπορεί να ξεγελαστούμε και να πέσουμε στην παγίδα του(ελπίζω να καταλαβαίνετε τί ενοώ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kate-Bender

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η KaTe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
Δηλαδη εσυ θα ανταποκριθεις και θα κολακευτεις μονο απο εναν πανεμορφο και πανεξυπνο ; Θα περιμενεις πολυ, προσεχε ! :P

Αυτα τα λενε και χρονια, παιζει ρολο και πως το λεει ο αλλος. Τι μηνυμα σου περναει. Αλλά συνηθως ειναι γελοια οντως. Ομως νομιζω πως με το "σου την πεφτουν", τα παιδια εννοούσαν να ερθει να σου μιλησει καποιος, οχι απλα να σου φωναξει κατι στο δρομο.

Ερωτηση για τις κοπελες : εχετε κανει εσεις ποτέ ; (καμακι ντε, εστω διακριτικα)

χαχα ας περιμενω:redface:η υπομονη ανταμοιβεται στο τελος:P
Αν μου την επεφτε φυσιολογικα και μου αρεζε θα του εδειχνα και εγω τον ενδιαφερον μου:)
Ειναι πολυ ωραιο να ερθει να σου μιλησει καποιος ξενος και να σου δειξει πως εντυπωσιαστηκε..Αυτο βεβαια οταν σου αρεσει και ο αλλος..Αν δεν μου αρεζε καθολου και με πλησιαζε παλι με ωραιο τροπο ..θα ενιωθα καπως αβολα:worry:Δηλαδη θα ηθελα να τον ξεφορτωθω αμεσως με τροπο.. για να μην απαγοητευτει αν καταλαβει πως δεν μου αρεσε..Και αν κολλουσε και δεν ξεκολλουσε..εκει θα ενιωθα ακομη πιο αβολα..:/:
Επι της ευκαιριας καποιος ειδικος ας απαντησει...:P...Δεν μπορω να καταλαβω πως καποιος ενω καταλαβαινει πως η αλλη δεν ενδιαφερεται ή τον βλεπει απλα φιλικα επιμενει απειρα..:confused:Εχω τυχει τετοιο περιστατικο..και ο αλλος παρεμενε κολλημενος για 2,5 χρονια(απο τοτε που με γνωρισε) και οχι μονο αυτο ζουσε και μακρια απο την πολη μου,Αθηνα.Ερχοταν βεβαια καλοκαιρια και χειμωνα ..ολο και καποτε δηλαδη μεσα στην χρονια και βγαιναμε μαζι,αλλα παντα και με αλλα ατομα..(btw εχει συγγενεια στην πολη μου,και επειδη τυχαινει να κανω παρεα με συγγενεις και την φιλη του βγαιναμε οπως ειπα παντα μαζι).Φετος το καλοκαιρι μου πετουσε ολο μπιχτες στο msn οταν μου μιλουσε του ειδους"αυτο το καλοκαιρι θα ειναι πολυ ωραιο,θα σου κανω φυσιοθεραπεια(ειναι φυσιοθεραπευτης) και μετα θα σου προσφερω την δικη μου θεραπεια..."δηλαδη ηταν σιγουρος-αποφασισμενος να γινει κατι.Αφηστε που καθε φορα οταν πετουσε κατι τετοια και τον ρωτουσα τι εννοει(ταχα δεν καταλαβαινα)..κρυβοταν και το γυριζε το θεμα.Παντως ειναι εγκυρο πως του αρεσω,το ειπε απο την πρωτη στιγμη στην φιλη μου.Φετος λοιπον το καλοκαιρι αρχισα να νιωθω τυψεις,γιατι δεν του ειπα ποτε ξεκαθαρα πως δεν μου αρεσει,δεν μπορουσα αφου και αυτος δεν ηταν ξεκαθαρος.. παντως καθε φυσιολογικος ανθρωπος θα ειχε καταλαβει πως δεν μου αρεσει...τελοσπαντων εβαλα την κολλητη μου να του πει πως ειμαι τρελα ερωτευμενη με αλλον προκειμενου να ξεκολησει...το επαιξε χαλαρος οταν το ακουσε..αλλα παρολαυτα νομιζω πως ακομη ειναι κολλημενος..Ειναι βεβαια προσεκτικος τωρα δεν πεταει μπιχτες αλλα παρολαυτα εχω αυτην την εντυπωση που θελω να πααμινει εντυποωση και να μην επαληθευτει....
ΥΓ τωρα που το θυμιθηκα..ηθελε και να βρει δουλεια στην πολη μου:eek:..Αυτο ηταν που με τρομοκρατησε και ειπα την φιλη μου να του τα πει ξεκαθαρα,γιατι του ελεγε αρχικα απλα πχ"μην εισαι τοσο σιγουρος πως η κατε θα κανει κατι μαζι σου,ξες το στυλ της..κτλ.."
τραγικο?
γιατι εγω?:(θα ενιωθα εξαναγκασμενη για σχεση μαζι του!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Εξαρταται. Εχει τυχει να θεωρησω τον αλλο γλειωδη ή να τον ξεφτιλισω μπροστα σε κοσμο ή να βαλω τα γελια ή να χαμογελασω ή να είμαι πολυ ευγενική ή να πω '' οριστε αντρας''.
Προτιμω μια ρεαλιστικη προσεγγιση γενικοτερα των ανδρων προς εμενα, χωρις φανφαρες, προστυχιες ή και μισολογα και σαλιοτρεχουμενα. Υπερβολες δηλαδή. Δε θα με ελεγα παντως πολυ δεκτικη στο καμακι, δε νομιζω να μου αρεσει να γνωριζω ανδρες με αυτον τον τροπο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
τους φωνάζω <<άει χάσου ρε βλάκα>>

και αν επιμείνουν με π@π@ριές τύπου : <<έλα τώρα που δεν θες>> και <<για τις φίλες σου ντύθηκες έτσι δηλαδή>> και άλλα τσολκικά , προσθέτω τραγουδιστά :
Χιπ-χοπ χάνομαι μεσ' τα δίχτυα πιάνομαι
απόψε πέθανα με βρήκανε στην αμμουδιά
δίπλα στα κύματα.

Εδώ είν' ωραία MISTER...

Ξεσσαλονίκη στο Βαρδάρι όλα είν' ανοιχτά
μετά τις μία το βράδυ τσάρκα παραραρά
η μηχανή του χρόνου ξέρεις έχει ήδη καεί
σου ζητάνε τσιγάρο μα θέλει προσοχή.
Χιπ-χοπ χάνομαι μεσ' τα δίχτυα πιάνομαι
απόψε πέθανα με βρήκανε στην αμμουδιά
δίπλα στα κύματα.

Εδώ είν' ωραία MISTER...

μετά ακολουθεί κιθαριστικό σόλο και γύρισμα πλάτης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
sid....αλλαξες φυλλο οσο ελειπα ; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
sid βγαλε τη φωτο σου,,σε παρακαλω..

ελεος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top