Piercings

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Δεν έχω κανένα piercing. Πουθενά. Ούτε θέλω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Θέλω πάρα πολλύ να βάλω στο αφάλι άν και τώρα που πάχινα δαχτυλίδι θέλω μπάς και σταματήσω να πεινάω, τέλως πάντον, θέλω να ανοίξω στην μύη κάποια στιγμή άλλα ο άντρας είναι λίγο περίεργος με αυτά, δεν του πολυαρέσουν, άρα πρέπει να τον πισω πάαααραααα πολλυ, πιστέυω ότι επιδή έχω απαισίο προφίλ, θέλω να την ομορφήνω λίγο:whistle:

Πάντος το αφάλι δεν μου την γλυτώνει με τίποτα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Asterismos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 255 μηνύματα.
Αποφύγετε τα piercings στη γλώσσα πάντως. Πριν λίγο καιρό είχα ακούσει για μία κοπελιά που κατάπιε το σκουλαρίκι που είχα βάλει στη γλώσσα και χρειάστηκε εγχείρηση για να της αφαιρεθεί :mad:

Εμένα γενικά με αηδιάζει η τάση κάποιων να βάζουν σκουλαρίκια στη γλώσσα και στα φρύδια. Δεν ξέρω, αλλά ανατριχιάζω να ανοίγει κάποια το στόμα της κι από μένα να φαίνεται κάτι που ασημίζει... μπρρρ:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Αποφύγετε τα piercings στη γλώσσα πάντως. Πριν λίγο καιρό είχα ακούσει για μία κοπελιά που κατάπιε το σκουλαρίκι που είχα βάλει στη γλώσσα και χρειάστηκε εγχείρηση για να της αφαιρεθεί :mad:

Εμένα γενικά με αηδιάζει η τάση κάποιων να βάζουν σκουλαρίκια στη γλώσσα και στα φρύδια. Δεν ξέρω, αλλά ανατριχιάζω να ανοίγει κάποια το στόμα της κι από μένα να φαίνεται κάτι που ασημίζει... μπρρρ:/:


Ναι πράγματι είναι αιδιαστικό, ιδικά άν σε φιλίσει κιόλας:confused: θεωρώ ότι είναι αντιεσθητικό...

Πάντως βλέπω γενικά τεριάζουμε εμείς ε;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Asterismos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 255 μηνύματα.
Ναι πράγματι είναι αιδιαστικό, ιδικά άν σε φιλίσει κιόλας:confused: θεωρώ ότι είναι αντιεσθητικό...

Πάντως βλέπω γενικά τεριάζουμε εμείς ε;:)
:clapup: :clapup:

υγ να σε φιλήσει κάποιος που να φοράει σκουλαρίκι στη γλώσσα;; μπλιαχ ανατρίχιασα ήδη. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εχω ακουσει οτι αυτοι που εχουν σκουλαρικι στην γλωσσα, αν ξερουν να το δουλευεουν καλα φιλανε παραπολυ καλα... Δεν ξερω ομως, δεν εχω πειρα στο θεμα...:P Βασικα ουτε εμενα μου αρεσουν ιδιετερα η τρυπες στην γλωσσα, και ο ιδιος δεν θα εκανα με τπτ, αλλα ενας γνωστος μου που εχει δεν ειναι τπτ αιδιαστικο η τπτ τετιο....
Και γενικα με τις τρυπες δεν τα πηγενα ιδιετερα καλα, τωρα που εχω γνωρισει πολους με διαφορες τρυπες τα βλεπω καπος αλλιως τα πραγματα, αλλα και παλι δεν θα εκανα ο ιδιος, παρα μονων στο αριστερο αυτι μια, αλλα και αυτην δεν νομιζω...
Βεβαια παιζει μεγαλο ρολο και η συνολικη εμφανιση... Σε πολλες κοπελες ειναι παραπολυ ωραιο οταν εχουν πολλες τρυπες σε ενα αυτι, και η τρυπα στην μυτη εχει αρχισει να μου αρεσει καπος, σε κοπελες παντα... Αυτο που μου την σπαει πολυ ειναι τρυπα στο φριδι και στα χειλει, ιδικα αν προκειτε για αντρα στην δευτερη περιπτωση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Εγώ πάντως σε κοπέλες δεν έχω πρόβλημα να έχουν πολλές τρύπες, αρκεί να τους πηγαίνει (δεν είπαμε να είναι και σουρωτήρι το πρόσωπο της ε)
Τάσο εσένα θα σου πήγαινε ένα κρικάκι πάντως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ghelly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ghelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,188 μηνύματα.
Μια κοπέλα στη Θεσσαλονίκη κατάπιε την ασφάλεια του piercing της και μετά και το ιδιο ενώ έτρωγε. Αφού το διαπίστωσε δεν πήγε στο νοσοκομείο αμέσως αλλά έβαλε άλλο στη γλώσσα της. Τελικά το βράδυ της ιδιας μέρας πήγε στο Ιπποκράτειο και ειδαν και έπαθαν οι γιατροι να της το αφαιρέσουν μιας και είχε φτάσει το στομάχι της:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Το ξερω πως θα μου πηγενε, και το σκευτομαι εδω και καιρο να κανω (νομιζω τα ειχαμε πει και απο κοντα) αλλα και δεν ειμαι ιδιετερα φιλος του piercing, ειναι και οτι θελω να παω στρατιωτικες σχολες... Δεν ξερω... τινω προς το οχι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
πάλι καλά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Το ξερω πως θα μου πηγενε, και το σκευτομαι εδω και καιρο να κανω (νομιζω τα ειχαμε πει και απο κοντα) αλλα και δεν ειμαι ιδιετερα φιλος του piercing, ειναι και οτι θελω να παω στρατιωτικες σχολες... Δεν ξερω... τινω προς το οχι...
Σιγά ρε, ούτε λύκειο δεν είσαι ακόμα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
χαχα μίλησε ο παππούς :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Ε του λέω ότι δε παίζει ρόλο :bleh:
Αφού το βγάζεις, δεν είναι τατουάζ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ναι αλλα η τρυπα μενει, και αμα εχεις τρυπα δεν σε περνουν... Και δεν ξερω με συγουρια ποσο καιρο θελει για να κλεισει, μετα απο ποσο καιρο δεν κλεινει κλπ οποτε δεν θελω να το ρισκαρω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
yeah ;)
thats the only thing for sure ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Ναι αλλα η τρυπα μενει, και αμα εχεις τρυπα δεν σε περνουν... Και δεν ξερω με συγουρια ποσο καιρο θελει για να κλεισει, μετα απο ποσο καιρο δεν κλεινει κλπ οποτε δεν θελω να το ρισκαρω...

Καλά τώρα σοβαρά μιλάτε?! ...Ααααα δε τα ήξερα αυτά! Αν και έπρεπε να το φανταστώ ε?...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Ξέρω for sure ότι οι πρώτες τρύπες που έκανα στα αυτιά μου δεν θα κλείσουν ποτέ, και τις έχω εδώ και 15 χρόνια πάνω κάτω. Συγκεκριμένα, αυτή του αριστερού αυτιού (από τις νηπιακές), έχει μείνει χωρίς σκουλαρίκι εδώ και ένα χρόνο περίπου, και δεν δείχνει κανένα σημάδι "κλεισίματος", αν μπορώ να το πω έτσι. Αλλά μια τρύπα που είχα στο πάνω μέρος του αυτιού για δύο χρόνια σχεδόν, άργησε λίγο, αλλά έκλεισε. Τώρα είμαι στο 2+1, και κάποια στιγμή θα πάω να κάνω και την δεύτερη στο αριστερό αυτί, γιατί με ενοχλεί λίγο αυτή η ανισορροπία :P

edit: Η φοβερότερη, both ways, εκδήλωση του piercing για εμένα, είναι το streching. Εντάξει, δεν υπολογίζω το τρύπημα των γεννητικών οργάνων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μάριλυ

Δραστήριο μέλος

Η Μάριλυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
Εγω στα αυτια ειμαι στο 4-1 αλλα καποιες πρεπει να εχουν κλεισει, δεν τις εχω τεσταρει, εχω πολυ καιρο να βαλω σκουλαρικια. Και ειχα και στον αφαλο για καποια χρονια αλλα σταματησα να φοραω σκουλαρικι περυσι και τωρα εχει σχεδον κλεισει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Ναι αλλα η τρυπα μενει, και αμα εχεις τρυπα δεν σε περνουν...

Αυτό δεν ισχύει. Με την ίδια λογική δεν θα σε έπαιρναν αν είχες σημάδια.

Εγώ προς το παρόν έχω 7 τρύπες στο ένα αυτί, σταθερά ο αγαπημένος μου κρίκος ενθύμιο απο ταξιδάκι στην Πόλη, και στο άλλο 2, η μία είναι ένα σκουλαρίκι που επίσης δεν αλλάζω ποτέ, και η άλλη είναι ένα μικρό, και για εμένα συμπαθητικό stretchaki :)

Και θέλω άλλο ένα στη γλώσσα. Δεν ξέρω γιατί, σίγουρα όχι για σεξουαλικούς ή "μάγκικους" λόγους, απλά μου αρέσει. Και γενικότερα υπάρχουν πολλά piercing που μου αρέσουν όταν είναι όμορφα συνδιασμένα με το υπόλοιπο πρόσωπο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
εγω εχω τις κλασικες τρυπες στα αυτια...1+1 πλεον...:)
παλιοτερα σαν εφηβη ειχα κανει αλλες 2 στο δεξι αυτι και ειχα 3+1 αλλα μετα τα βαρεθηκα και τις αφησα και εκλεισαν.
δεν θα εκανα πουθενα αλλου piercing και δεν μου αρεσουν γενικα κυριως στους αντρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top