Γράμμα χωρίς αποστολέα...

pinokio

Νεοφερμένος

Η pinokio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Ξερει κανεις;;
Αν εχω στειλει ενα γραμμα με τα ΕΛΤΑ χωρις αποστολεα και παω μετα απο 2-3 μερες και τους ρωτησω,υπαρχει περιπτωση να μου πουν αν εφτασε στον προορισμο του με τα στοιχεια του παραλληπτη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
δεν χρειάζεται αποστολέας στα γράμματα νομίζω. εγώ χωρίς αποστολέα τα στέλνω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ο αποστολέας είναι προαιρετικός και χρησιμοποιείται συνήθως για να ξέρουν τα ΕΛΤΑ που θα επιστρέψουν το δέμα αν τυχόν ο παραλήπτης το αρνηθεί ή είναι αδύνατον να το παραλάβει. Όσο για την ερώτηση του θεματοθέτη δεν είμαι σίγουρος αλλά λογικά ναι θα σου απαντήσουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pinokio

Νεοφερμένος

Η pinokio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
ευχαριστω πολυ για τον χρονο σας, θα παω να ρωτησω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

philimonas

Νεοφερμένος

Ο philimonas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 69 μηνύματα.
εεεε δεν παίζει να σου πουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
γιατί υπάρχει περίπτωση να ξέρει ο υπάλληλος στο ταχυδρομείο που το έστειλες εσύ τι έκανε? Υποθέτω ότι αυτό μόνο αν βρεις σε ποιό κέντρο διανομής πάει και αν καλέσεις εκεί και αν πετύχεις τον ταχυδρόμο της περιοχής που σε ενδιαφέρει και αν θυμάται... (και αν επιτρέπεται να σου πει, δεν ξέρω αν έχει το δικαίωμα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top