Εκτύπωση επαγγελματικών καρτών, φθηνά

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,814 μηνύματα.
Θέλω να εκτυπώσω όσο το δυνατόν περισσότερες επαγγελματικές κάρτες (ξέρετε, από αυτές με διαστάσεις 9x5,5cm) σε καλή τιμή και ψάχνω κάποιο κατάστημα εκτυπώσεων στην Αττική που να εκτυπώνει φθηνά. :redface:
Εδώ στο Περιστέρι, κοντά στο σπίτι μου πριν καιρό μου είχαν πάρει 25ευρώ για 200 έγχρωμες κάρτες 1 όψεως. :hmm:

Όποιος γνωρίζει κάποια επιχείρηση, ας μας πει κιόλας πόσα ζητάνε και για πόσες κάρτες. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εχω μπροστα μου μια διαφημιση που αναφερει 200 καρτες (εγχρωμες 1 οψη) 10€, 1000 καρτες (εγχρωμες 1 οψη) 45€
Αν σε ενδιαφερει στειλε μου πμ να σου δωσω περισσοτερες πληροφοριες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,814 μηνύματα.
Βρήκα σε ένα deal site, προσφορά: 1000 κάρτες μιας όψης στα 28ευρώ και δώρο η μακέτα (αν δεν υπάρχει)!
Νομίζω είναι μια πολύ καλή προσφορά ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Την μακέτα την έχεις έτοιμη ; Αν όχι , η μακέτα θες να έχει απλά λογότυπο και γράμματα ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,814 μηνύματα.
Την μακέτα την έχεις έτοιμη ; Αν όχι , η μακέτα θες να έχει απλά λογότυπο και γράμματα ;
Όχι δεν την έχω ακόμα έτοιμη, αλλά δεν βιάζομαι. Ίσως μάλιστα τους ζητήσω να μου φτιάξουν μία ΜΗΠΩΣ και είναι καλύτερη από αυτή που θα έχω καταλήξει εγώ. Αν και υποψιάζομαι ότι θα χρησιμοποιούν έτοιμα templates και μάλιστα τα ίδια για πάνω από έναν πελάτη. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Πολύ πιθανόν . Σε ποιο deal site το βρήκες,αν επιτρεπεται ; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top