Αγαπημένα βιβλιοπωλεία

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
  • Παπασωτηρίου (@Mall): Δεν με ενθουσιάζει αλλά είναι η κοντινότερη επιλογή μου από μεγάλα βιβλιοπωλεία.
  • Ελευθερουδάκης (@Golden Hall): Τον προτιμώ από τον Παπασωτηρίου. Τα βιβλία είναι σε τάξη και μπορώ να βρω περισσότερα.
  • FNAC (@Mall): Πολύ καλό. Πολύ βαβούρα όμως.
  • Φακίνος (@Μαρούσι): Πολύ ήσυχο και με μεγάλη ποικιλία
  • Ντουντούμη (@Μαρούσι): Πολύ πολύ ήσυχο, μικρή γκάμα βιβλίων, αλλά πάντα θα μου θυμίζει εμένα μικρή.
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
Ωραίο θέμα! Εμενα λοιπόν το αγαπημένο μου βιβλιοπωλείο εδώ και πολλά χρονια λέγεται "Η Aγνωστη Καντάθ" και είναι στη Θεσσαλονίκη σε ένα στενάκι κάθετα στην πλατεία Ναυαρίνου.
Είχα διαβάσει πρόσφατα μια σειρά βιβλίων (απίστευτα ήταν) και οι εκδόσεις λέγονταν έτσι (Η Άγνωστη Καντάθ). Δεν ήξερα ότι είναι και βιβλιοπωλείο :hmm:. Α, ξέρει κάποιος ποιο είναι το μεγαλύτερο (ή έστω ένα μεγάλο) κατάστημα του Ελευθερουδάκη; Επίσης, διαβάζω τώρα τελευταία βιβλία Βell, τα οποία όμως βρίσκω σχεδόν μόνο σε περίπτερα. Ξέρει κανείς αν μπορώ να τα βρω και πουθενά αλλού;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Το ''βιβλιοσημο'' στου Ζωγραφου!!!:book:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DoraXX

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Lucιfεr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,245 μηνύματα.
-Public
-Βιβλιοκίνηση
-Ελευθερουδάκης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
η δανειστικη βιβλιοθηκη πατρων..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

amy001

Πολύ δραστήριο μέλος

Η amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,585 μηνύματα.
ελευθερουδακης και παπασωτηριου...ισως και το βιβλιοπωλειο του public:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SonnY

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonnY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 273 μηνύματα.
εγώ θα ήθελα να σας ρωτήσω ποιο πιστεύετε ότι είναι το καλύτερο online ελληνικό βιβλιοπωλείο?????
σας παρακαλώ απαντήστε όσο το δυνατόν συντομότερα γτ πρέπει να κάνω αγορές άμεσα και στην περιοχή που βρίσκομαι δεν υπάρχει ίχνος βιβλιοπωλείου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,795 μηνύματα.
Το Ιανός στη Σταδίου! Πραγματικά φοβερό βιβλιοπωλείο!! ;)

-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Το νέο βιβλιοπωλείο Ελευθερουδάκης


Αναπτύσσεται σε 4 επίπεδα και μου αρέσει το λευκό χρώμα....
και ότι δεν είναι στριμωγμένα τα βιβλία και οι βιβλιοθήκες...
έτσι δεν "ασφυκτιά" ο χώρος, ούτε ο επισκέπτης........ είναι πιο ανάλαφρο....
και μου aρέσει που πάντα βρίσκω καταπληκτικά cd΄s με υπέροχη μουσική!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Στο Βόλο δεν έχει μεγάλα βιβλιοπωλεία πέρα απο ένα. Τα Public. Μεγάλα με πλούσια ποικιλία απο βιβλία.(Στα υπόλοιπα είδη που προσφέρει δεν θα αναφερθω).
Έχει και coffee table όπου μπορείς να κάτσεις και να ξεφυλλίσεις ένα βιβλίο με την ησυχία σου(Σχεδόν να το διαβάσεις θα έλεγα).

Τα μικρά συνοικιακά βιβλιοπωλεία δεν μου αρέσουν,καθώς θέλω να τριγυρνάω με την ησυχία μου ανάμεσα στα ράφια να κοιτάω,χωρίς να έχω τα μάτια του πωλητή στραμμένα πάνω μου σαν να είναι ελεύθερος σκοπευτής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Δεν έχω πάει σε πολλά βιβλιοπωλεία, παρά μόνο στον ιανό και το παμπλικ. Το παμπλικ είχε πιο ωραίο χώρο και περισσότερα βιβλία, αλλά στον ιανό τα έχουν καλύτερα οργανωμένα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
Στον Ιανό στην Αριστοτέλους. Ο χώρος είναι πολύ καλά οργανωμένος , όμορφος, χαλαρωτικός και το προσωπικό πολύ ευγενικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Πολυτέλειες γιοκ στην περιοχή μου :P Οπότε πάμε Πάτρα ;) Στην γωνία του βιβλίου έχειιιιιιιι τα πάντα :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
η δημοτικη βιβλιοθηκη πατρων,,αλλα δυστυχως δεν τα δανειζει ολα..:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
η δημοτικη βιβλιοθηκη πατρων,,αλλα δυστυχως δεν τα δανειζει ολα..:worry:

πού βρίσκεται; και ποιες ώρες είναι ανοιχτή; :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
δες
στο παραρτημα ειναι μικροτερο,αλλα δανειζει περισσοτερα
ενω η κεντρικη,, λιγοτερα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
δες
στο παραρτημα ειναι μικροτερο,αλλα δανειζει περισσοτερα
ενω η κεντρικη,, λιγοτερα..

Το παράρτημα πέφτει μακριά... Οπότε θα πηγαίνω στην κεντρική :) Ευχαριστώ για τις πληροφορίες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spurakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο spurakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 325 μηνύματα.
Στα Γιαννενα ηταν το αγαπημενο μου.Δωδωνη λεγοταν.Ηταν μικρος χωρος και ειχε ολα τα βιβλια σε πολυ χαμηλες τιμες.Δυστυχως εκλεισε πριν κανα χρονο.Ηταν κανονικο βιβλιοπωλειο οχι σαν κατι αλλα τυπου public και παπασωτηριου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lydiatav

Νεοφερμένος

Η lydiatav αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 91 μηνύματα.
πολιτεια κεντρο
ελευθερουδακης γλυφαδα
ευριπιδης χαλανδρι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Είναι ένα βιβλιοπωλείο στην περιοχή μου που έχει κάμποσα βιβλιαράκια...Τομή λέγεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top