Νέα χρονιά - Νέοι στόχοι (2014)

Mea Culpa

Νεοφερμένος

Η Ποτούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Καλή χρονιά καταρχήν! Εύχομαι σε όλους σας να καταφέρετε και να έχετε ότι ποθείτε!
Ας γράψω κι εγώ τους δικούς μου στόχους για να τους συνειδητοποιήσω καλύτερα κι εγώ η ίδια.
Κάθε χρόνο σχεδόν ξεχνάω τους στόχους μου, κάπου χάνομαι στην πορεία. Οπότε...
στόχος Νο1: Να μην ξεχάσω τους στόχους μου.
2.Οργανωμένο και ποιοτικό διάβασμα. Ωρες ώρες θέλω να διαβάσω αλλά δεν μπορώ να στρωθώ με τίποτα. Και αρχίζω να βρίσκω διάφορες δικαιολογίες έστω και ασυνείδητα.
3.Να αποκτήσω λίγη αυτοπεποίθηση...τόση δά μου αρκεί :p
4.Να μην ζηλεύω και τόσο πολύ....(λέμε τώρα :p)
5.Να έρθω πιο κοντά με αυτούς που αγαπάω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Barista. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
...Υγεία.
* Αλλά μάλλον ζητάω πολλά:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avicii

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,944 μηνύματα.
ο μοναδικός μου στόχος για το νεο ετος ειναι να περασω πολλα μαθηματα και να κανω πολυ σεξ ! αυτα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Λοιπόν...σπόιλερζ.
Δεν χρειάζεται να αλλάξει ο χρόνος για να θέσει κάποιος νέους στόχους στη ζωή του.
Αλλωστε όλοι ξέρουμε πως σπάνια τηρούνται.Σαν το "Διαιτα απο δευτέρα"

btw....
Ο μόνος άνθρωπος που έμεινε πιστός στο δόγμα "New year,new me",είναι ο Doctor.
Τα υπόλοιπα είναι ερασιτεχνισμοί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Να απολυθώ από φαντάρος, να ξεκινήσω τη σχολή μου, να πάρω αυτοκίνητο και να ξαναρχίσω εντούρο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma_Libre

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Alma_Libre αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 120 μηνύματα.
Να ερωτευτώ (ξανά)....Μου αρέσει όπως νιώθω όταν είμαι μες την καψούρα. Νιώθω ζωντανή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Να περάσω στη σχολή που θέλω..
Να καταφέρω να πάω Πάτρα το καλοκαίρι.
Να είμαι καλά με τα άτομα που αγαπάω. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Ευχομαι σε ολους το 2014 να ειναι σαφως καλυτερο απο το 2013...
Λοιπον:
- Να καταφερω να παρω τα πτυχια μου στις ξενες γλωσσες
- Να παω τα ταξιδια μου σε δυο πολεις που αγαπω
- Να εχω διπλα μου τα ατομα που αγαπω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VeeM

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασιλικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Λοιπον περα απο το να αποκτησω ξανα τους στοχους μου, τιποτα αλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Poetofmadness

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
τρείς στόχους γενικούς θα δωσω
Α)Να πέσει η κυβέρνηση των Σαμαροβενιζέλων
Β)Να έχουμε καλύτερες συνθήκες εργασίας
Γ)Να πάψουμε να κατηγορούμε τους άλλους οταν φταίμε οι ίδιοι(το έχει συνήθειο ο νεοΈλληνας)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avicii

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,944 μηνύματα.
το να έχουμε αριστερή κυβέρνηση είναι επίσης ένας απο τους προσωπικούς μου στόχους γι αυτή τη χρόνια, όχι ότι μπορώ εγώ προσωπικά να κάνω κάτι γι αυτό αλλά όπως μπορώ θα βοηθήσω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top