Το κλείνεις το κινητό ή απλά ψοφάει από μπαταρία;

Κλείνεις καθόλου το κινητό σου;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 153)

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Είναι ΜΟΝΙΜΩΣ κάπου πεταμένο στα αζήτητα και όταν το βρίσκω όσοι δεν ξέρουν το σταθερό μου νομίζουν ότι με απήγαγαν Ιρακινοί εξτρεμιστές και μου λένε το τελευταίο αντίο. Βαριέμαι να βάζω κάρτα, βαριέμαι να στείλω μήνυμα και έχω σταθερό ^^ χουχου.
Δεν θα θελες να ήσουν κοπέλα μου...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enrose

Δραστήριο μέλος

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Μάλλον ψοφάει...
Δεν μπορώ να το κλείσω γιατί δεν θέλω να κάνω τους δικούς μου να ανησυχούν.
Το βάζω όμως αθόρυβο πολύ συχνά, γιατί κακά τα ψέμματα με κουράζει πολύ όλη αυτή η κατάσταση με το τηλέφωνο, να χτυπάει συνέχεια και να μην μπορώ να ησυχάσω λεπτό. Οπότε απαντάω επιλλεκτικά...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spiros332

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Spiros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 277 μηνύματα.
ΦΥΣΙΚΑ ψοφαει απο μπαταρια......:D

ωστοσο το εχω σε λειτουργια χαμηλης καταναλωσης ενεργειας ωστε να μην χρειαζεται να το φορτιζω καθε λιγο και λιγακι......(γιατι βαριεμαι):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Μετά από τρια ολόκληρα χρόνια ξανά δίνω ζωή σε αυτό το θέμα. :clapup:
Ολη την ώρα ανοιχτό το χω. Μερικές φορές που κλείνει από μπαταρία δεν το βάζω αμέσως να φορτίζει, εκτός και αν δεν βαριέμαι ή το χρειάζομαι εκείνη την ώρα, οπότε το βάζω και φορτίζει. Γενικά όμως μπορεί να χουν περάσει δυο τρεις ώρες και να είναι αφόρτιστο, άλλωστε δεν με ψάχνουν και τόσο συχνά εμένα. Βέβαια τότε είναι που σε θυμούνται όλοι, ακόμα και οι εχθροί που (δεν) έχεις. :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
ψοφαει :hehe:
και οι αντιδρασεισ μου καπωσ ετσι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,088 μηνύματα.
Τωρα που δεν έχω λάπτοπ εδω που ειμαι και το χρησιμοποιώ για ιντερνετ, ψοφάει το καημένο :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NatashaLP

Νεοφερμένος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Το κλείνω το βράδυ ,όταν πάω για ύπνο και το ξανανοίγω λίγο μετά αφότου ξυπνήσω
Προσπαθώ να μην το ταλαιπωρώ το καημένο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Λιώνει :|.
Το κλείνω μόνο όταν κολλάει :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Blue Rose

Νεοφερμένος

Η Blue Rose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Κλείνει από μόνο του. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Devian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 243 μηνύματα.
Δεν ξέρω από που κλείνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Το δικο μου αν το κλεισω θα χαλασει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μύριαμ4

Νεοφερμένος

Η Μύριαμ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Εγώ το κλείνω μόνο όταν κοιμάμαι.Τις υπόλοιπες ώρες είναι ανοιχτό.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εσχατόγερος

Νεοφερμένος

Ο Εσχατόγερος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Αυτή η ερώτηση "το κλείνεις το κινητό;" έχει έναν κάπως πονηρό τόνο. Είναι σαν να ρωτάμε κάποιον: "το πνίγεις το κουνέλι;", "την κουνάς την αχλαδιά;", "το γυαλίζεις το πόμολο;", "τον κανελλώνεις τον μπακλαβά;", κτλ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top