Είστε πρωινοί ή νυχτερινοί τύποι;

Είστε πρωινοί ή νυχτερινοί τύποι;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 67)

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Το ίδιο πρόβλημα! Έχω πάει σε 2 γιατρούς για αυτό, έχω κάνει 3 εξετάσεις, αλλά κανένα συμπέρασμα. Αν και κοιμάμαι περισσότερο από 5-6 ώρες (8-9).
Στην περιπτωση μου δεν είναι πρόβλημα επιλογή το λες. Ξέρω πχ ότι θα ξυπνήσω 8 η ώρα αλλά σπάνια να με πάρει ο ύπνος πριν πάει 2-3. Επίσης μισώ να κοιμάμαι μεσημέρι οπότε πηγαίνει η μέρα με όσες ώρες κοιμήθηκα. Αλλά ντάξυ μπορείς να αναπληρώσεις ύπνο το σ/κ υποθέτω. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 749981

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αλλά τις καθημερινές δεν μπορώ να διαβάσω/παίξω/κάτσω/λειτουργήσω χωρίς να νυστάζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Τωρα πλεον πρωινή!'Καποτε νυχτερινή!
Αλλαζουνε οι συνηθειες των ανθρωπων! Λειτουργω πλεον πολυ καλυτερα τα πρωινα!
Ευχαριστιεμαι την μερα που την εχω ολη μπροστα μου, εχω την περισσότερη ενεργεια κλπκλπ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top