Πώς θα θέλατε να γίνει η κηδεία σας;

just smile!

Δραστήριο μέλος

Η just smile! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μακροχώρι (Καστοριά). Έχει γράψει 442 μηνύματα.
:rofl::rofl::rofl::rofl:ωραιο ρε σιελα.σιγα μην τον βγαζουν μαζι με τα καλοκαιρινα απτη ντουλαπα.τεσπα εγω θα ηθελα να δωσουν καποια οργανα μου σε ανθρωπους που τα εχουν αναγκη οτιδιποτε εκτος απο κεφαλι .λατρευω τα ματια μου δεν θελω να τα δωσουν .κατα τα αλλα παρρτε τα ολα.απο κηδειες και τα σχετικα ολα τα συνηθισμεναΑπλα στην κηδεια θα θελα να καλεσουν μονο προσω΄πα που με αγαπουσαν παρα πολυ στα εννιαμερα να κανουν οτι θελουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantastic_face

Νεοφερμένος

Ο fantastic_face αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
μια κηδεία σαν των πολλών ανθρώπων τις κηδείες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
θελω να ελπιζω οτι θα μου εχουν φτιαξει καλα κολυβα
δατς ολ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.
Να δώρισουν τα όργανα μου, αν λένε κάτι τότε και μετά να με κάψουν
Αν κι αυτό είναι ενάντια στη θρησκεία μας (το δευτερο) και δε νομίζω να μου κάνει ποτε κανεις τη χάρη. Επίσης δε θέλω μαυρίλα, να ναι όλοι ντυμένοι στα λευκά!
 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,653 μηνύματα.
Τα θρυματισμενα μου κόκαλα θα ήθελα να ηταν φυλαγμένα σε ενα βαζάκι και αυτο μεσα σε μια μικρη βαρκουλα να ταξιδευε στη θαλασσα. Το υπόλοιπο σωμα μου (εκτός κι αν κάποιο εσωτερικο όργανο καταφέρει να χρησιμοποιηθεί σε δωρεά) θα ήθελα να θαφτεί και να χρησιμοποιηθεί σαν φυσικό λίπασμα για κάποιο φυτό που θα μεγαλώνει απο πανω μου. Έτσι, θα μπορώ να είμαι και στη θαλασσα και στη γη και γινόντουσαν 2 τελετές.
 

Cupid

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Cupid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 321 μηνύματα.
Χμμμ θα ήθελα να γίνω στάχτη και να με καπνίσουν τα αγαπημένα μου πρόσωπα που θα είναι ακόμα εν ζωή. Επίσης να παίζει ασταμάτητα ένα συγκεκριμένο τραγούδι και να πίνουν όλοι σκέτο φρέντο(δεν τρολλάρω σε τίποτα). Και να τρώνε καλής ποιότητας κόλλυβα (χωρίς ζάχαρη)
 

Slytherin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Slytherin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.
Δεν με απασχολεί κάν πως θα γίνει η κηδεία μου αν και θα ήθελα να με καίγανε αλλά λογικά θα με φάνε τα σκουλίκια.

Από την στιγμή που δεν θα παντρευτώ,λογικά εν ζωή θα είναι μόνο ο μικρότερος αδερφός μου, όταν πεθάνω.

Το αν θα έχω ανίψια δεν το ξέρω αλλά και ο αδερφός μου ανύπαντρος είναι για την ώρα και είναι κοντά 34 χρονών.

edit Εν ζωή θα είναι και το σκυλάκι που θα έχω.Ελπίζω να βρεθεί σε καλά χέρια. :cry_x:
 
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top