Τι είναι τελικά ομορφιά;

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.

Guest 749981

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τι μεμπτό ακριβώς υπάρχει;

Κάνετε λες και δεν έχετε ξαναδεί στήθος ορισμένοι...
Υποθέτω πως οι συντονιστές πρέπει να δίνουν και το καλό παράδειγμα. Κάνω κάποιο λάθος; Είναι σαν να δίνει δικαίωμα να ανεβάζει γυμνό ο καθένας ας πούμε.
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
Υποθέτω πως οι συντονιστές πρέπει να δίνουν και το καλό παράδειγμα. Κάνω κάποιο λάθος; Είναι σαν να δίνει δικαίωμα να ανεβάζει γυμνό ο καθένας ας πούμε.
Καλέ μου δεν ανέβασα γυμνό για να προκαλέσω. Η κοπέλα που είχα βάλει με τα σεμνά ρούχα ήταν η Marilyn Monroe. Αυτό ήθελα να δείξω. Η φωτογραφία αυτή της Marilyn Monroe υπάρχει στο ίντερνετ με μια απλή αναζήτηση με το όνομά της.
 

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Παλι θα βγω εκτος θεματος αλλα δε πειραζει : με αφορμη τη φωτογραφια που ανεβασε η Himela και αμεσως υπηρξαν αντιδρασεις , αναρωτιεμαι γιατι ειναι οκ να βλεπουμε τη ρογα του αντρα και οχι της γυναικας; Απ'οσο γνωριζω στο Instagram και φανταζομαι και σε αλλα social media δεν επιτρεπετε . Γιατι σοκαρεστε;
 

Guest 749981

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλέ μου δεν ανέβασα γυμνό για να προκαλέσω. Η κοπέλα που είχα βάλει με τα σεμνά ρούχα ήταν η Marilyn Monroe. Αυτό ήθελα να δείξω. Η φωτογραφία αυτή της Marilyn Monroe υπάρχει στο ίντερνετ με μια απλή αναζήτηση με το όνομά της.
Δεν είπα ποτέ κάτι τέτοιο και δεν ασχολήθηκα με το κίνητρο.
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.

Guest 749981

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παλι θα βγω εκτος θεματος αλλα δε πειραζει : με αφορμη τη φωτογραφια που ανεβασε η Himela και αμεσως υπηρξαν αντιδρασεις , αναρωτιεμαι γιατι ειναι οκ να βλεπουμε τη ρογα του αντρα και οχι της γυναικας; Απ'οσο γνωριζω στο Instagram και φανταζομαι και σε αλλα social media δεν επιτρεπετε . Γιατι σοκαρεστε;
Δεν σοκάρεται κανείς απλώς τίθεται το θέμα που είπα σε προηγούμενο ποστ.
αναρωτιεμαι γιατι ειναι οκ να βλεπουμε τη ρογα του αντρα και οχι της γυναικας;
Το έχω αναρωτηθεί κι εγώ αυτό να πω την αλήθεια. :hmm: Πάντως και στο dressing code γυμνό θεωρείται, έχω την εντύπωση.

Οκ αν το θεωρείς τόσο σημαντικό θα βάλω προειδοποίηση για να μην ανοιχτεί το spoiler αν κάποιος δε θέλει.:/:
Με παρεξηγήσατε. Διάβασε τι θέμα τίθεται με το ποστ σου σε προηγούμενη ανάρτησή μου.
 

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Υποθέτω πως οι συντονιστές πρέπει να δίνουν και το καλό παράδειγμα. Κάνω κάποιο λάθος; Είναι σαν να δίνει δικαίωμα να ανεβάζει γυμνό ο καθένας ας πούμε.
Δεν έχεις μπει σε αυτό το θέμα εσύ; :hehe:

Και btw δεν καταλαβαίνω για ποιο λόγο θίχτηκες.
 

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
ποιο ειναι το καλο παραδειγμα?
οι συντονιστές ανθρωποι δεν ειναι? και που το κακο με το γυμνο, με το σεξ κλπ κλπ?
 

Guest 749981

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν έχεις μπει σε αυτό το θέμα εσύ; :hehe:

Και btw δεν καταλαβαίνω για ποιο λόγο θίχτηκες.
Δε δίχτηκε κανείς. Αυτό δεν καταλαβαίνετε. Παρέθεσες το post μου. Την τελευταία πρόταση τη διάβασες; Κατάλαβες τι εννοώ; Ή θέλει ανάλυση;

... Επειδή πιστεύω ότι θέλει, θα το αναλύσω: Θα μπορούσε ο οποιοσδήποτε μετά από αυτό να ανεβάζει γυμνά συνεχώς και να προκαλεί με το επιχείρημα ότι το έκανε συντονιστής και να λέει γιατί μου το κόβετε/διαγράφετε.
 

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Δε δίχτηκε κανείς. Αυτό δεν καταλαβαίνετε. Παρέθεσες το post μου. Την τελευταία πρόταση τη διάβασες; Κατάλαβες τι εννοώ; Ή θέλει ανάλυση;

... Επειδή πιστεύω ότι θέλει, θα το αναλύσω: Θα μπορούσε ο οποιοσδήποτε μετά από αυτό να ανεβάζει γυμνά συνεχώς και να προκαλεί με το επιχείρημα ότι το έκανε συντονιστής και να λέει γιατί μου το κόβετε/διαγράφετε.
Υπάρχει ήδη θέμα τίγκα στο γυμνό και στην προκειμένη περίπτωση ανέβηκε μια φώτο από την ερώτηση πιο πάνω. Ότι σε έπιασε ο πόνος πως στο άσχετο θα ανεβάζουν γυμνές φώτο σε διάφορα θέματα;

 

Guest 749981

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Υπάρχει ήδη θέμα τίγκα στο γυμνό και στην προκειμένη περίπτωση ανέβηκε μια φώτο από την ερώτηση πιο πάνω. Ότι σε έπιασε ο πόνος πως στο άσχετο θα ανεβάζουν γυμνές φώτο σε διάφορα θέματα;

Το θέλουν αυτό οι συντονιστές; Δεν καταλαβαίνω την ειρωνεία. (Νόμιζα ότι απαγορευόταν κιόλας αλλά δεν αναιρεί τα προηγούμενα).
Ότι σε έπιασε ο πόνος πως στο άσχετο θα ανεβάζουν γυμνές φώτο σε διάφορα θέματα;
Δηλαδή εσύ πίστευες ότι θίχτηκα;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top