Roxette: Πέθανε η τραγουδίστρια Μαρί Φρέντρικσον

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,797 μηνύματα.
Έφυγε τη Δευτέρα από τη ζωή σε ηλικία 61 ετών η Μαρί Φρέντρισκον, πασίγνωστη τραγουδίστρια των Roxette που μεσουράνησαν στα 80s και στα 90s.
Μετά από πολύχρονη μάχη με τον καρκίνο, που έδειχνε αρχικά να κερδίζει, η Μαρί Φρέντρικσον, η διάσημη τραγουδίστρια των Roxette, έφυγε από τη ζωή την Δευτέρα σε ηλικία 61 ετών.

RIP :(

 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,877 μηνύματα.
Είχα μια κασέτα με Roxette, την είχα τσακίσει από το μπρος πίσω στο κασετοφωνάκι κάπου εκεί στο 1994-95.

Τι γυναίκα ρε φίλε, τι φωνή... Ελαφρύ το χώμα της.

Πα να βάλω στο YT τραγούδια τους να θυμηθώ τα παιδικά μου χρόνια.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,797 μηνύματα.
Εγώ την άκουγα δεκαετία '00 που έβαλα internet σπίτι μου :( Rest in peace!!
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
Από ότι διάβασα, είχε δύσκολη παιδική ζωή λόγω οικογενειακής απώλειας. Παρ' όλο που η απώλεια αυτή της διέλυσε την οικογένεια, μπόρεσε να προχωρήσει μπροστά και να αφήσει σημαντικό έργο στην μουσική βιομηχανία. Κρίμα. :(
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top