Επιλόχεια κατάθλιψη

dalcfu

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dalcfu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Υπάρχει καμιά κοπέλα που να έχει περάσει από αυτήν την κατάσταση; Αν ναι, θα ήθελα να μάθω πώς την αντιμετώπισε και τι συμπτώματα είχε. Γέννησα πριν δύο μήνες κι ενώ όλα μου πάνε μια χαρά ουσιαστικά, είναι στιγμές που με πιάνουν παράλογες φοβίες, χάνω την αυτοσυγκέντρωσή μου και κλαίω χωρίς να υπάρχει λόγος. Η κορούλα μου είναι καταπληκτική, τον άντρα μου τον λατρεύω και έχουμε μια υπέροχη σχέση, υπάρχουν όμως στιγμές που νιώθω πως το χάνω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dalcfu

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dalcfu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Ευτυχώς το ξεπέρασα με τη βοήθεια ειδικού. Θα ήθελα όμως να μάθω αν έχει περάσει κάποια κοπέλα από αυτή τη φάση και πώς το αντιμετώπισε ή αν έχει ακούσει κάποιος ο,τιδήποτε σχετικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top