Μπορεί να κλαίει ένας άντρας;

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Προς Θεου γιδι, δεν λεω οτι δεν μπορει να κλαψει το κοριτσακι, αφου της βγεικε καλα εκανε και εκλαψε. Ο καθενας αντιλαμβανετε καθε πραγμα διαφορετικα. Αλλωστε για αυτην προφανος το χτυπιμα του να χωρισουν οι γονεις της και να ζει μακρια απο τον πατερα της ητανε πιο δυνατο απο οτι σε εμενα, και αλλωστε εμενα ητανε επιλογη μου να ζησω με τον πατερα μου και οχι την μητερα μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ναι, βρε, δε διαφωνούμε ! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Χμμμ εγώ θυμάμαι πάντως οτι όταν χώρισαν οι γονείς μου το είχα πάρει πολύυυ χαλαρά. Σε σημείο που παραξενεύονταν όλοι! :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Χμμμ εγώ θυμάμαι πάντως οτι όταν χώρισαν οι γονείς μου το είχα πάρει πολύυυ χαλαρά. Σε σημείο που παραξενεύονταν όλοι! :lol:

Και εγω χαλαρα το πειρα, και φευγοντας απο την μαμα μου δεν φανταζεσε τι χαρα ειχα. Απλα δεν το αντιμετοπιζουν ολοι ετσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Και εγω χαλαρα το πειρα, και φευγοντας απο την μαμα μου δεν φανταζεσε τι χαρα ειχα. Απλα δεν το αντιμετοπιζουν ολοι ετσι.
Σε μένα βασικά βοήθησε πολύ ότι ούτως ή άλλως δεν ζούσε κάθε μέρα μαζί μας ο πατέρας μου διότι η δουλειά του ήταν σε άλλη πόλη με απόσταση 1 ώρα με το αυτοκίνητο, οπότε μαζί μας ήταν τρίτη, παρασκευή, σάββατο, κυριακή μόνο. Επίσης ότι ήταν λίγο υποχόνδριος (πχ "μην κάθεσαι κάτω, έχει μικρόβια!" :P) οπότε μου σπαγε τα νεύρα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smart

Πολύ δραστήριο μέλος

Η smart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,139 μηνύματα.
Εννοείται πως μπορεί να κλαίει ενας άντρας σε καμία περίπτωση δεν ακούω αυτές τις αηδίες που λένε πως οι άντρες δεν κλαίνε.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
εγω παντος εχω να πω οτι τρελενομαι οταν βλεπω αντρα να κλαιει
μ'αρεσει πολυ με τρελενει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Aν του βάλει κέρατα η γυναίκα του ναι. Αλλιώς δεν δικαιολογείται......!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειλικρινής

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ειλικρινής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,079 μηνύματα.
Ναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Κλαινε οι άντρες και ειναι το πιό υπέροχο συνέσθημα για μια γυναίκα να την παριγωρει, δεν ειναι ντροπή να κλάψει φτάνει να μην κάνει σαν την θειά μου την Βαγγελιώ που έχασε την βελονα της:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niki

Νεοφερμένος

Η Niki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Τις έχω βαρεθεί αυτές τις προκαταλήψεις . Ο άντρας δε θα φανεί απότ ο αν θα κλάψει αλλά αν όντως έχει τα κότσια γιατί το αισθάνεται να κάνει κάτι τέτοιο . Για μένα κάποιοι που το κρύβουν γιατί πιστεύουν ότι θα διαβρωθεί η σούπερ αντρική εικόνα τους είναι υποκριτές . Αυτό ισχύει και για γυναίκες που θέλουν να το παίξουν δυνατές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Τις έχω βαρεθεί αυτές τις προκαταλήψεις . Ο άντρας δε θα φανεί απότ ο αν θα κλάψει αλλά αν όντως έχει τα κότσια γιατί το αισθάνεται να κάνει κάτι τέτοιο . Για μένα κάποιοι που το κρύβουν γιατί πιστεύουν ότι θα διαβρωθεί η σούπερ αντρική εικόνα τους είναι υποκριτές . Αυτό ισχύει και για γυναίκες που θέλουν να το παίξουν δυνατές


Νίκη ο πατέρας μου ντράπικε να κλάψει στην κυδεία της γιαγιάς μου και κόντεψε να πάθει εγκεφαλικό μέχρι την κυδεία ήταν στο κρεβάτι και ειχε γίνει κόκινος, όταν του ειπε η μάνα μου κλάψε να ξεθυμάνεις της είπε ότι άν το έκανε θα ρεζιλεβόταν σε όλους:whatever: :whatever:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niki

Νεοφερμένος

Η Niki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
:mad17::mad17::mad17::mad17::mad17::mad17:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
"Άντρας που δεν έκλαψε
μέσα στην αγάπη
κατα βάθος έμεινε
άνθρωπος μισός

Μόνο αυτός που μέτρησε
τον καημό με δάκρυ
μόνο αυτός που ξέχασε
τι είναι εγωισμός

άξιζε για αγάπη..."

;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
"Άντρας που δεν έκλαψε
μέσα στην αγάπη
κατα βάθος έμεινε
άνθρωπος μισός

Μόνο αυτός που μέτρησε
τον καημό με δάκρυ
μόνο αυτός που ξέχασε
τι είναι εγωισμός

άξιζε για αγάπη..."

;)

wow. Φοβερό ποίημα Alex! :)
Και πολύ σωστό επίσης. Το κλαμα είναι και αυτό μια αντίδραση του ανθρώπου, κάτι σαν το γέλιο. Είναι μέρος του να είσαι άνθρωπος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
wow. Φοβερό ποίημα Alex! :)
Και πολύ σωστό επίσης. Το κλαμα είναι και αυτό μια αντίδραση του ανθρώπου, κάτι σαν το γέλιο. Είναι μέρος του να είσαι άνθρωπος.

Τραγούδι είναι!
Και συμφωνώ κι εγώ απόλυτα με αυτό!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bisbirikos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο bisbirikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών και επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Λοιπον,
εγω δεν εχω κλαψει ποτε στη ζωη μου.

Εκτος απο τοτε που χωρισα μετα απο μια μακροχρονια σχεση.
Εκλαψα καμποσες φορες.

Α, ναι.
Εκλαψα και 2 φορες σε καποια ασχημα πραγματα...
Τωρα που το σκεφτομαι, εκλαψα κι οταν ειδα το "μια υπεροχη ζωη" (την ταινια ντε).

Και μια φορα με μια φιλη μου που της ειχε τυχει κατι πολυ κακο.

Εχμ,
κι οταν περασα στο πανεπιστημιο.

Αυτα. Αμα θυμηθω κι αλλα, θα τα γραψω.
Κατα τα αλλα, δεν εχω κλαψει ΠΟΤΕ στη ζωη μου. Δε μου αρμοζει αλλωστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειλικρινής

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ειλικρινής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,079 μηνύματα.
Λοιπον,
εγω δεν εχω κλαψει ποτε στη ζωη μου.

Εκτος απο τοτε που χωρισα μετα απο μια μακροχρονια σχεση.
Εκλαψα καμποσες φορες.

Α, ναι.
Εκλαψα και 2 φορες σε καποια ασχημα πραγματα...
Τωρα που το σκεφτομαι, εκλαψα κι οταν ειδα το "μια υπεροχη ζωη" (την ταινια ντε).

Και μια φορα με μια φιλη μου που της ειχε τυχει κατι πολυ κακο.

Εχμ,
κι οταν περασα στο πανεπιστημιο.

Αυτα. Αμα θυμηθω κι αλλα, θα τα γραψω.
Κατα τα αλλα, δεν εχω κλαψει ΠΟΤΕ στη ζωη μου. Δε μου αρμοζει αλλωστε.

Έτσι έτσι...κι εγώ καμια 100η φορές έχω κλάψει στη ζωή μου(όλα τα δικά σου, συν στις γεννήσεις των παιδιών μου,συν σε κάποιες καταστάσεις που αποκλείεται να πω δημόσια)...απορώ πως υπάρχουν άντρες που κλαίνε ρε παιδί μου!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Κλαινε οι άντρες και ειναι το πιό υπέροχο συνέσθημα για μια γυναίκα να την παριγωρει, δεν ειναι ντροπή να κλάψει φτάνει να μην κάνει σαν την θειά μου την Βαγγελιώ που έχασε την βελονα της:)

χαχαχαχαααααα...α ρε μάνια,να'σαι καλά..!! :rofl::rofl::rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flyer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο flyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
Όταν κλαίει ένας άντρας είναι λεβεντιά
με το δάκρυ του τιμάει ότι αγαπά
για αγάπη όταν δακρύζει είναι ομορφιά
οι αληθινοί οι άντρες κλαίνε φανερά

Ένας άντρας δακρύσμενος μόνος περπατά
το τσιγάρο του τον καίει όπως η καρδιά
και η ψυχή του δεν αντέχει άλλο πόνο πια
αφού έχασε για πάντα ότι αγαπά

Όταν κλαίει ένας άντρας είναι λεβεντιά
για αγάπη όταν δακρύζει είναι ομορφιά
με το δάκρυ του τιμάει ότι αγαπά
οι αληθινοί οι άντρες κλαίνε φανερά

Ένας άντρας κουρασμένος μόνος τριγυρνα
ψαχνει χαδι στο σκοταδι για παρηγοριά
μα απ'το στήθος η καρδιά του τον παρακαλά
κλάψε δεν είναι ντροπή είναι αρχοντια

Όταν κλαίει ένας άντρας είναι λεβεντιά
με το δάκρυ του τιμάει ότι αγαπά
για αγάπη όταν δακρύζει είναι ομορφιά
οι αληθινοί οι άντρες κλαίνε φανερά

Αγνώστου

το περιγραφει ωραια και ειπα να το παραθεσω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top