Οι φράσεις που σιχαίνεστε...

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.
Τρελαίνομαι, βαράω μπιέλες όταν ακούω κάποιον να λέει "πέστε" ενώ πρέπει να πει "πείτε". Μου ακούγεται τόσο άσχημα που ειλικρινά με εκνευρίζει αφάνταστα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Surt7

Νεοφερμένος

Ο Kelevra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Με εκνευρίζει απίστευτα...μια φράση που ακούω τελευταία..."για κανένα λόγο" συνήθως το λένε αντί του "δεν υπάρχει περίπτωση να κάνω κάτι"....το πόσο με εκνευρίζει δε λέγεται!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
Το θέτε (αντί για θέλετε). Το ΣΙΧΑΙΝΟΜΑΙ τόσο πολύ! Εσείς δεν θέτε; Τι θέτε; Θέτε τίποτα; Γιατί δε θέτε; Μου ανάβουν τα λαμπάκια κυριολεκτικά. Ειδικά από κάτι ηλίθιους που το τονίζουν επίτηδες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

amy001

Πολύ δραστήριο μέλος

Η amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,585 μηνύματα.
το lol...πειτε το ολοκληρο η μην το λετε πιαααα!!ειναι αθλιο και το ακουω να το λενε ολοι...:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
το lol...πειτε το ολοκληρο η μην το λετε πιαααα!!ειναι αθλιο και το ακουω να το λενε ολοι...:mad:

Νο οffence, αλλά το lol δεν είναι "λέξη"... Eίναι πράξη... Αυτή -> :lol:

Μπορώ πάντως να δεχτώ να μην σου αρέσει το να το λέει κάποιος αντί να το κάνει...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

amy001

Πολύ δραστήριο μέλος

Η amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,585 μηνύματα.
Νο οffence, αλλά το lol δεν είναι "λέξη"... Eίναι πράξη... Αυτή -> :lol:

Μπορώ πάντως να δεχτώ να μην σου αρέσει το να το λέει κάποιος αντί να το κάνει...:)

μα να το ακουω μου την σπαει βρε...εννοειται οτι ειναι ωραια σαν πραξη...;):lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Μπορει να φανει παραξενο,αλλα οταν περσι ημουν Γ Λυκειου,με εκνευριζε η φραση ''τα περασαμε κι εμεις αυτα'' που ακουγα καμια φορα.Δε ξερω,μου φαινεται πολυ κλισε.Ή οι φρασεις ''lol'',''omg'', ''wtf'',και αλλα τετοια χαριτωμενα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
Μπορει να φανει παραξενο,αλλα οταν περσι ημουν Γ Λυκειου,με εκνευριζε η φραση ''τα περασαμε κι εμεις αυτα'' που ακουγα καμια φορα.Δε ξερω,μου φαινεται πολυ κλισε.
Όντως, χάλια φράση. Τα περάσαμε και τα περάσαμε... Ό,τι χειρότερο και σε άλλες περιπτώσεις αλλά κυρίως για σχολείο και εξετάσεις δεν παλεύεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
με εκνευρίζει το klein.
επίσης με εκνευρίζει όχι κάτι συγκεκριμένο αλλά οι φράσεις που ξεσηκώνουν από διαφημίσεις και τις λένε όλοι για ένα διάστημα :verymad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Επισης το ''Τυχαιο?Δεν νομιζω'' ειναι λιγο σπαστικο,διοτι εχει μπει στις ζωες μας για τα καλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Simon Iord' ..

Νεοφερμένος

Ο Simon Iord'. . αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
με εκνευρίζει το klein.
επίσης με εκνευρίζει όχι κάτι συγκεκριμένο αλλά οι φράσεις που ξεσηκώνουν από διαφημίσεις και τις λένε όλοι για ένα διάστημα :verymad:

....και σε μενα οι φρασεις οπου τις λεμε οταν ακουσουμε μια ατακα στην τηλεοραση οπως μια πρόσφατη .... "ΘΑ ΚΑΤΑΡΕΥΣΩ":wall: :boxing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
το lol...πειτε το ολοκληρο η μην το λετε πιαααα!!ειναι αθλιο και το ακουω να το λενε ολοι...:mad:
Όταν λες ολόκληρο; Laugh out loud;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

amy001

Πολύ δραστήριο μέλος

Η amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,585 μηνύματα.
Όταν λες ολόκληρο; Laugh out loud;
χιλιες φορες ετσι!αυτο το lol μου ακουγεται χαλια!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
''Διάβασε''

Ουάααα,βαράω κόσμο. :kill:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
''Διάβασε''

Ουάααα,βαράω κόσμο. :kill:

Ρε τηλεπάθεια, κι εγώ το ίδιο σκεφτόμουν!

Επίσης μπορούν να με οδηγήσουν σε βιαιότητες φράσεις όπως:
Πικουλίνα, Ομιτζί, Λολ, Μιά είναι η θρησκεία η θύρα Χ, Κάνε το σταυρό σου, να τρως να παχύνεις...
Καθώς και ''στίχοι από χιτάκια που τους λέμε ατακοειδώς επειδή είναι νέο κομμάτι και εμείς ως γνωστόν είμαστε γαμάτοι και το ξέρουμε απ'έξω''. Κλασσικό το ''Από δευτέρα''.
Και που τις έγραψα συγχιστηκα. Πάω να πλύνω τα χέρια μου με οινόπνευμα, πεταντιν και ακουαφόρτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
''Δε τα πήγες καλά.''

Το ξέρω ότι δε τα πήγα, μη μου το λες!!! Στεναχωριέμαι πιο πολύ. =[

''Έφαγες;''

Αντί να μου λένε ''καλά είσαι;'', οι γονείς μου με ρωτούν πρώτα πλέον αν έφαγα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
μεσημερι οταν ερχεται -η μανα συνηθως- πανω απο το κεφαλι μου και μου κανει την τρομερη ερωτηση:


''Κοιμασαι;;;;'':mad::mad::mad::knife::knife::mpinelik::mpinelik::mpinelik::mpinelik::mpinelik:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
όταν πήγαινα σχολείο, μετά από κάποιο τεστ
γονείς: πώς τα πήγες;
εγώ: εεε..δεν ξέρω..θα δείξει
γονείς: ε στο περίπου δεν ξέρεις βαθμό;

υπομονή ντε θα τον μάθεις τον βαθμό :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Απο οτι καταλαβα με μερικα που διαβασα εδω μεσα

Πρεπει σε πολλους να σπαω τα νευρα,αν με δειτε μην με μιλησετε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roberta

Νεοφερμένος

Η roberta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Ειλικρινα σιχαινομαι την φραση "Λολ"!
Σοβαρα τι νοημα εχει;Ολο και πιο πολυ την ακουω τωρα τελευταια μα την θεωρω γελοια...:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top