Μικρές (ή και μεγαλύτερες) σπατάλες που μας ευχαριστούν!

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Αξεσουάρ, καλλυντικά, εσώρουχα.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δωράκια για αγαπημένα πρόσωπα. :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νταφι

Νεοφερμένος

Ο Νταφι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
PsVita 3G με 32 memory card, θήκη, ακουστικά και 3 παιγνίδα (πάει η σύνταξη της γιαγιάς) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilDayDreamer

Νεοφερμένος

Η lilDayDreamer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
εξαρτήματα για το pc, DONUTS <3 , δωράκια για φίλους(και ναι ο σκύλος μου θεωρείτε φίλος), σκουλαρίκια για το φρύδι. DONUTS,προιόντα περιποίησης προσώπου κρεμούλες σώματος άρωματα DONUTS.... αυτα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Παγωτα. Δεν ειναι απαραιτητα αλλα πολυ μ'ευχαριστουν. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Παπουτσια :inlove:
Οσα ζευγαρια κ να εχω,δε τα χορταινω!:redface:

και σοκολάτες,όσες και να φαω,δε σκαω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZinaM

Νεοφερμένος

Η Ζήνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Δώρα για φίλους, βιβλία, δίσκοι, βινύλια, τσάντες, διάφορα ιδιαίτερα κοσμήματα...Μου είναι συχνά αδύνατο να αντισταθώ...:redface:
Πού να αρχίσω να βγάζω και δικά μου χρήματα...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Άμα δεν μου αρέσει κάτι πάρα πολύ και δεν θέλω πάρα πολύ και δεν είμαι σίγουρη ότι θα το χρησιμοποιήσω δεν πρόκειται να το πάρω.
Αυτή είναι η τακτική μου τα τελευταία χρόνια.
Μπορεί να έχω γίνει κι λίγο τσιγκούνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Άμα δεν μου αρέσει κάτι πάρα πολύ και δεν θέλω πάρα πολύ και δεν είμαι σίγουρη ότι θα το χρησιμοποιήσω δεν πρόκειται να το πάρω.
Αυτή είναι η τακτική μου τα τελευταία χρόνια.
Μπορεί να έχω γίνει κι λίγο τσιγκούνα.
νιώσε με sozi :P

Πάντως σαν γυναίκα και γω οι σπατάλες που με ευχαριστούν είναι σε:
εκτυπώσεις ασκήσεων άσχετων με της σχολής
βιβλία περι σχολής
φάκελοι, ζελατίνες, μαρκαδόροι, συνδετήρες, πολλά γενικά πράγματα που βοηθάνε στην οργάνωση
αγορά πραγμάτων όταν κάποιος δικός μου εκείνη την περίοδο χρειάζεται κάτι, κι όχι δεν αποτελεί δώρο
κεράσματα προς μέλος της οικογένειας όταν βρεθούμε έξω
τόνοι από τσίχλες
εμπλουτισμός κουζίνας όταν παίζουν καλεσμένοι ή επισκέπτες
ρούχα ή παπούτσια δώρα προς τη μαμά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ace of Spades

Νεοφερμένος

Η Ace of Spades αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Πωπω καμια σπατάλη λεφτων δεν έκαμα ποτε μου. :( Μόνο χρόνο εχω σπαταλησει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Πωπω καμια σπατάλη λεφτων δεν έκαμα ποτε μου. :( Μόνο χρόνο εχω σπαταλησει.

Το χειρότερο είδος σπατάλης. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Monte Cristo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mad Max αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,336 μηνύματα.
Αυτή η βενζίνη με έχει καταστρέψει. Δεν τολμώ καν, να μετρήσω πόσο ακριβώς δίνω. :/:
Χαλάλι όμως :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
νιώσε με sozi :P

Πάντως σαν γυναίκα και γω οι σπατάλες που με ευχαριστούν είναι σε:
εκτυπώσεις ασκήσεων άσχετων με της σχολής
βιβλία περι σχολής
φάκελοι, ζελατίνες, μαρκαδόροι, συνδετήρες, πολλά γενικά πράγματα που βοηθάνε στην οργάνωση
αγορά πραγμάτων όταν κάποιος δικός μου εκείνη την περίοδο χρειάζεται κάτι, κι όχι δεν αποτελεί δώρο
κεράσματα προς μέλος της οικογένειας όταν βρεθούμε έξω
τόνοι από τσίχλες
εμπλουτισμός κουζίνας όταν παίζουν καλεσμένοι ή επισκέπτες
ρούχα ή παπούτσια δώρα προς τη μαμά


Ακριβώς τα ίδια κι εγώ.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lunatic artista

Νεοφερμένος

Η lunatic artista αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Σε ρούχα. Όχι τόσο σε παπούτσια, όσο σε μπλούζες/φούστες/φορέματα/φουλάρια κοκ. Και σε είδη διακόσμησης κάποτε-κάποτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ria-happy4ever

Νεοφερμένος

Η ria-happy4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 114 μηνύματα.
juicy couture. ok απλά κόλλημα (και μετά ταπί και ψύχραιμη). α και yogen fruz :')
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
ρούχα και καλλυντικά.. δεν είναι ότι κάνω υπερβολές, είναι ότι δεν έχω τα λεφτά. θα μπορούσα να ήμουν πιο συγκρατημένη, αλλά έλα που μου φτιάχνουν τη διάθεση..:redface: πάντως προτιμώ να πάρω κάτι πιο ποιοτικό σε νορμάλ τιμή, όχι ακρότητες, από το να πάρω πολλά φθηνά προϊόντα κακής ποιότητας. το "φθηνά και ποιοτικά" βέβαια είναι το καλύτερο:P πχ έχω φίλες που παίρνουν μπότες 10-20 ευρώ και δεν τους πάνε πάνω από μία σεζόν. Είχα αγοράσει δερμάτινες μπότες σε εκπτώσεις από 140 στα 70 ευρώ και τις έχω καταφορέσει εδώ και 2 χρόνια.. είναι πολύ πολύ άνετες και ποιοτικές και θα τις βάλω 3 χειμώνα τώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ρούχα και όζες! Λιγότερο παπούτσια και καλλυντικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

merry poppins

Δραστήριο μέλος

Η merry poppins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 425 μηνύματα.
Βιβλια και ταξιδια...δυο μεγαλες μου αγαπες που δε μπορω να πω οχι και να μη τα σκασω...και φυσικα τα ταξιδια κοστιζουν εξτρα γιατι ...ε θα παρω και δωρακια για τους αγαπημενους μου ανθρωπους :)

Με τα βιβλια ειμαι αχορταγη...ακομα και αν μπορω να τα βρω τζαμπα στο ιντερνετ ...δεν ειναι το ιδιο....θελω να αγγιζω το χαρτι και να γυρνω τις σελιδες ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ρούχα/αξεσουάρ
και
φαγητό[καθαρό/βρώμικο/γλυκά/αλμυρά].

:]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
Σε οτιδήποτε ριγέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top