Ρόσγουελ: υπαρκτό ή φανταστικό;

Ρόσζγουελ: αλήθεια ή ψέμα;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 22)
  • Όντως έχει γίνει, δεν χωράει αμφιβολία

    Ψήφοι: 3 13.6%
  • Μπα, μάλλον ψέματα λένε

    Ψήφοι: 11 50.0%
  • Η αλήθεια είναι κάπου στην μέση

    Ψήφοι: 6 27.3%
  • Ο κουμπάκιας ξαναχτυπά (Δ.Γ/Δ.Α)

    Ψήφοι: 2 9.1%

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Έπεσε όντως ufo και βρήκαν πτώματα εξωγήινων στις ΗΠΑ? Οι φωτογραφίες ήταν πλαστες? Μην απαντάτε γενικά για τους εξωγήινους αλλα μόνο για το συγκεκριμένο γεγονός!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Αν και πιστεύω γενικά στην ύπαρξη εξωγήινων και στο ότι έχουν έρθει στην Γη,το συγκεκριμένο γεγονός δεν μου κάθεται πολύ καλα.Οσο για τις φωτογραφίες απ'όσο ξέρω έχει αποδειχθεί ότι ήταν πλαστές...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rattlehead

Δραστήριο μέλος

Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Πάντως αν κάνανε πειράματα σε ανθρώπο η απομυθοποίησή του ως εξωγήινος θα ήταν η καλύτερη κάλυψη.... if you know what i mean...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Άμα θέλουμε την αλήθεια θα την βρούμε στους απόρητους φακέλους κάθε κυβέρνησης.Προς το παρόν δηλώνω πλήρης αγνοια για το αν έγινε η όχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Νομίζω πως ήταν ψεύτικο πείραμα... Άσε που μπορεί να έγινε και πάνω σε άνθρωπο!!! Ναι μεν έμοιαζε με εξωγήινο, αλλά μπορεί να ήταν ένας με υδροκεφαλισμό ή ένας/μία με πρόωρη γήρανση...

Κανείς δεν ξέρει!!!!:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Σταύρος_

Δραστήριο μέλος

Ο Σταύρος, χωρίς _ _ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 701 μηνύματα.
μπορεί να ήταν ένας με υδροκεφαλισμό
Πολλά μπορεί, έχω κι εγώ τραβήξει εξωγήινο φωτογραφία, τον Δεκέμβρη του 2013
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top