Ο/η φίλος/η σας σε στριπτιτζάδικο

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
εγω θα εκανα θεμα γιατι θα με ενοχλουσε εμενα
υποπτο δεν το θεωρω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πιο πολύ κι εμένα το θέμα "αμερικανιά" με χαλάει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madvil

Νεοφερμένος

Ο Madvil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Τεχνικός. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Εγώ ήταν να πάω αλλά σκέφτηκα πως θα ένιωθα αν κι εκείνη πήγαινε σε κάτι αντίστοιχο για αυτό και δεν χρειάστηκε παρέμβαση της. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Εντάξει, αν είχαν κανονίσει τα μπακούρια φίλοι του να πάνε κι εγώ του απαγόρευα να πάει μαζί τους δεν θα ήμουν λίγο υπερβολική;:hmm:

Βασικά με αφήνει αρκετά αδιάφορη το θέμα. Εξάλλου για χαβαλέ πάνε οι περισσότεροι. Αν το έκανε σύστημα, εντάξει, όχι απλά δεν θα μου άρεσε αλλά θα υπέθετα ότι κάτι δεν πάει καλά με την πάρτη του!:P Αλλά αν μιλάμε για κάτι σπάνιο μου φαίνεται λίγο υστερικό να έκανα θέμα.


Αχ κοπέλα μου σε ζηλεύω που είσαι cool. Εγώ θα του έκοβα το λαρύγγι και μετά θα τον ρωτούσα αν έχει κάτι να πει…Άκου εκεί …:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Αχ κοπέλα μου σε ζηλεύω που είσαι cool. Εγώ θα του έκοβα το λαρύγγι και μετά θα τον ρωτούσα αν έχει κάτι να πει…Άκου εκεί …:D
με εκανες κ γελασα πρωι πρωι:clapup: :clapup: :clapup: :clapup:
κ βεβαια ειμαι μαζι σου.........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Εγώ θα του έκοβα το λαρύγγι και μετά θα τον ρωτούσα αν έχει κάτι να πει…Άκου εκεί …:D

lol :thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Από την στιγμή που δεν είναι συνήθεια και απλά προκύπτει πριν από κάποιο γάμο ενός φίλου δεν έχω πρόβλημα.
(πόσους φίλους έχει άλλωστε που θα τον καλέσουν στο bachelor τους?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Εδώ προσπαθούν να δικαιολογήσουν την απιστία και να πουν ότι είναι δεδομένη a priori(δηλαδή δεν φταίμε εμείς κυρά μου η φύση φταίει που μας έκανε πολυγαμικοί) και εγώ θα τον αφήσω να μου πάει στο στόμα του λύκου? μπελά γυρεύω? Όοοοχι δεν έχει τέτοια.
Θα μου πεις ....οι άπιστοι βρίσκουν ευκαιρίες παντού.. αλλά να…κουβέντα να γίνετε…:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

torry

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Νο problem! ΓΙατί να έχω άλλωστε? Για μάτι θα πάει! Του έχω απόλυτη εμπιστοσύνη! Δεν είναι άλλωστε και κανένας λιγούρης ή κανένα πιτσιρίκι που δεν έχει ξαναδεί γυμνές να κ@λ@τρίβονται για να φοβάμαι μην τυχών και δεν μπορεί να κρατηθεί και "πάρει" την πρώτη που θα βρεί μπροστά του! ΕΛΕΟΣ!
Ασε που αν αντίστοιχα τύχενε να κάνει καμια φίλη μου bachelor σε παρόμοιο μαγαζί για γυναίκες, δεν θα δίσταζα να πάω ούτε ο καλός ου θα είχε θέμα με αυτό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

filakhs

Νεοφερμένος

Ο filakhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 52 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
καταρχην θα θελα να πω οτι εχω κανει το επαγγελμα του στριπτιζερ πριν απο καμποσα χρονια,οποτε θα σας παραθεσω την αποψη μου απο την αλλη πλευρα!!
το στριπτιζ γυναικιο η ανδρικο δεν εχει συμασια ,ειναι ενας χορος καπος ,ερωτικος.....!
το να δεις καποιον γυμνο να χωρεβει μπροστα σου δεν παει να παει οτι θα το 'κανεις' μαζη του.
σε καποια μαγαζια πριν καποια χρονια ειχαν ακουστη καπιεσ βιζιτες απο στριπτιζερ αλλα ειναι πολυ μεμονομενες περιπτοσης και συγουρα καποια τωρα ειναι κλειστα απο το ηθων.
τα σημερινα μαγαζια δεν εχουν κανενα απολητος φοβο σε οτι εχει να κανει με την πορνια.
το ολο παιχνιδι με το πελατη η την πελατη που θα παει σε ενα στριπτιζαδικο ειναι ενα τειμπλ τανσ φανερο η κρυφο και ειναι αυτο και μονον τιποτε παραπανο.
δεν παει να πει δηλαδη οτι ο ανθροπος που αγαπατε πειγε σε ενα τετιο μαγαζι να βρει ερωτικο συντροφο ,μην ξεχνατε οτι τετια μαγαζια εχουν κοκκινα φοτακια και ειναι μονο σε καποιες περιοχες τησ αθηνα οπος η οδο φυλης ,και καπου στο κεντρο βοτανικος,μεταξουργειο,κ,τ,λ,π
δεν λεω οτι δεν υπαρχει περιπτοση να μην βρεθεις πιο κοντα στον αλλον ερωτικα,αλλα αυτο εχει να κανει το ποσο σε θελει η/ο στριπτιζερ.αλλα σε καμια περιπτοση δεν θα γυνει κατι τετιο το 1 και μονο βραδυ στο μπατσελορ παρτυ...θα πρεπει ο αλλος να εχει παει καμια 30 φορες οστε να υπαρξη η γνοριμια και μετα να δωσουν το προτο ραντεβου κ,τ,λ,δεν ειναι τοσο απλο εξαλου το να κανεις σχεση με ατομα που δουλεβουν σε τετια μαγαζια...οσο και να σας φενετε παραξενο ειναι ποιο δυσκολο να πας με μια χορευτρια και να κανεις ερωτα ,,απο μια απλη γυναικα που γνωρισες καπου αλλου.
φανταστιτε οτι τετια ατομα γυναικες/ανδρες εχουν πολες προτασης απο πολα ατομα καθε μερα που πανε για δουλια .και μην ξεχνατε οτι δουλια τους ειναι ο χορος και τιποτε αλλο!!
δεν ξερω αν σας κουρασα αλλα επρεπε να ακουστει και η αλη πλευρα
σορι για τα ελληνικα μου αλλα δεν ξερω να γραφω καλα λογο του οτι εχω μεγαλωσει ολανδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
καταρχην θα θελα να πω οτι εχω κανει το επαγγελμα του στριπτιζερ πριν απο καμποσα χρονια,οποτε θα σας παραθεσω την αποψη μου απο την αλλη πλευρα!!
Θεαματική είσοδος ο filakhs, τι λέτε παιδιά? :) Μόνο που δεν μας είπες αν θα σου άρεσε να πάει η φίλη ( γυναίκα )σου σε ένα τέτοιο club…:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Filakhs πολυ σωστα αυτα που λες περι χωρού κτλ κτλ.:)
Προσωπικα συμφωνω.
Στην Ελλαδα ομως και ειδικα στην επαρχια να ξερεις οτι εξακολουθουν να υπαρχουν καταστηματα-στριπτιτζαδικα τα οποια ομως...δεν ειναι τοσο αθωα...
Και φυσικα τα περισσοτερα αφορεουν γυναικειο και μονο στρηπτιζ.
εκει συστυχως υπαρχουν ακομα πολλα μαγαζια οπου οι χορευτριες..."αναγκαζονται" ενιοτε,να κανουν και μερικα πραγματα παραπανω.
Απλως τελευταια για να μην κινδυνευουν για κλεισιμο (αν δεν εχουν και τα απαραιτητα κονε) κανονιζουν τα ραντεβου τους για τα "περαιτερω" εκτος μαγαζιου.
Απλως μια παερενθεση στα οσα ειπες κανω φιλε filakhs.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

torry

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Να κάνω δυο ερωτησούλες πρως όλους όσοι έχουν τον φόβο μήπως το στριπτιτζάδικο προσφέρει κάποιες "υπηρεσίες" παραπάνω?

:hmm: 1)Πιστεύετε πως αν κάποιος θέλει να κάνει κάτι, και ειδικά επι πληρωμή θα περιμένει τα φιλαράκια του :group: να τον παρασύρουν?:fool: Δλδ δεν μπορεί να πάει μόνος σε ένα τέτοιο μέρος και να μην τον πάρει χαμπάρι κανείς?:whistle:

2):ermm:Αν δεν έχεται εμπιστοσύνη στον συντροφό σας και φοβάστε οτι θα "πάρει" το κάθε :-* ξεκ@λ@ που θα δεί, τότε γιατί τον αφήνεται να κυκλοφορεί χωρίς λουράκι με κάμερα στον λαιμό και :lock: κλειδαριά με συναγερμό στο σ@βρ@κο?:rant:
Sorry αλλά σχέση χωρίς εμπιστοσύνη γίνεται? :beating: ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ!!! :sly:
:mad17:​
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsitsilegas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tsitsilegas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 222 μηνύματα.
Να κάνω δυο ερωτησούλες πρως όλους όσοι έχουν τον φόβο μήπως το στριπτιτζάδικο προσφέρει κάποιες "υπηρεσίες" παραπάνω?
[...]
Sorry αλλά σχέση χωρίς εμπιστοσύνη γίνεται? :beating: ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ!!! :sly:

Επιτέλους! ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ. :thumbup:

Προσυπογράφω 100% το παραπάνω post της torry, χαίρομαι που το γράφει μια ώριμη πέραν της ηλικίας της γυναίκα [γιατί αν το έγραφε άντρας, θα έτρωγε ΤΟ κράξιμο] και το αφιερώνω σε διάφορες υστερικά αλαλάζουσες δεσποινίδες που καραδοκούν μπας κι ο "καλός τους" στραβοκοιτάξει για να του βγάλουν τα μάτια.

Torry, μόλις απέκτησες fan. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Να κάνω δυο ερωτησούλες πρως όλους όσοι έχουν τον φόβο μήπως το στριπτιτζάδικο προσφέρει κάποιες "υπηρεσίες" παραπάνω?

:hmm: 1)Πιστεύετε πως αν κάποιος θέλει να κάνει κάτι, και ειδικά επι πληρωμή θα περιμένει τα φιλαράκια του :group: να τον παρασύρουν?:fool: Δλδ δεν μπορεί να πάει μόνος σε ένα τέτοιο μέρος και να μην τον πάρει χαμπάρι κανείς?:whistle:

2):ermm:Αν δεν έχεται εμπιστοσύνη στον συντροφό σας και φοβάστε οτι θα "πάρει" το κάθε :-* ξεκ@λ@ που θα δεί, τότε γιατί τον αφήνεται να κυκλοφορεί χωρίς λουράκι με κάμερα στον λαιμό και :lock: κλειδαριά με συναγερμό στο σ@βρ@κο?:rant:
Sorry αλλά σχέση χωρίς εμπιστοσύνη γίνεται? :beating: ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ!!! :sly:

:mad17:​

+1 !!!

torry... u Rule!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Τοry αν και συμφωνω απολυτα...μου εβγαλες τα ματια...:P :vava:
Οπως και να εχει καπως ετσι το βλεπω κι εγω και χαιρομαι να ακουω ολα τα παραπανω που εγραψες απο μια γυναικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
ι το αφιερώνω σε διάφορες υστερικά αλαλάζουσες δεσποινίδες που καραδοκούν μπας κι ο "καλός τους" στραβοκοιτάξει για να του βγάλουν τα μάτια.
Για μένα είναι η αφιέρωση? Χα!:rofl:
Εγώ καλύτερα να πεθάνω παρά να του δείξω ότι φοβάμαι μην κοιτάει άλλη.

Τώρα…αν θέλετε να πιστεύω ότι δεν τρέχει τίποτα κακό με τον καλό(η) σας αν θέλει να δει γυμνα οπίσθια εκτός παραλίας …τι να σας πω? Ο καθένας ξέρει καλύτερα την δική του σχέση.
Δεν είπα όμως ότι θα γίνει το κακό οπωσδήποτε στο στριπτιτζάδικο, όπως δεν είπα ότι πρέπει να τους κρατάς με λουρί.
Εγώ μιλάω για τρόπο ζωης.
Mιλάμε θεωρητικά. Εξου και η άνεση.
Γιατί, στην πράξη φίλοι μου… πολλοί και πολλές από σας θα αλλάξατε τις ανετες απόψεις. :hehe:

PS: Ωραία συζήτηση. Ελπίζω να το διασκεδάζετε όσο και εγώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
αν και γενικώς δεν έχω σοβαρό πρόβλημα, δεν φαντάστηκα ποτέ ότι είναι θέμα εμπιστοσύνης στο τι θα κάνει ο άντρας μου για να μην γουστάρω να του χώσει κάποια μέσα στη μουρη του τον κ*λο της....
και μη μου πειτε ότι δεν θα του τον χώσει... αφήστε κι έχω πάει και έχω άποψη από πρώτο χέρι :P

ναι φυσικά και του έχω εμπιστοσύνη, ναι φυσικά και μπορεί να το κάνει όταν και όποτε θέλει και χωρίς τα φιλαράκια του....
τι σημαίνει όμως αυτό? οτι ας πάει με τις ευχές μου να βλεπει β*ζι@ και κ*λους να τρίβονται δίπλα του (για να μην πω πάνω του) αν κάποιος "φίλος" του πληρώσει κάρτα??
σορρυ αν αυτό με κάνει υστερική αλλά σας ορκίζομαι ότι ουδεμία σχέση με εμπιστοσύνη στον καλό μου δεν έχει να κάνει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

filakhs

Νεοφερμένος

Ο filakhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 52 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Θεαματική είσοδος ο filakhs, τι λέτε παιδιά? :) Μόνο που δεν μας είπες αν θα σου άρεσε να πάει η φίλη ( γυναίκα )σου σε ένα τέτοιο club…:D
Αν ο/η συντροφος σου ειναι πινασμενος/η η γενικα δεν του αρεση αυτο που εχει,η θελει εσενα αλλα θελει και καμια 10αρια ακομα ,τοτε και σε τιροπιταδικο να παει θα την πεση οπου βρει.
το θεμα ειναι το ποσο λιγουρης ειναι!!!!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
να βλεπει β*ζι@ και κ*λους να τρίβονται δίπλα του

take my word for it το κανει ΕΤΣΙ και αλλιως.

το αλλο το καλο το ξερεις? Οι αντρες οσο περισοτερο σεξ κανουν τοσο περισοτερο ξενοκοιτανε. Αυξανεται η τεστοστερονη και γουσταρουμε

χωρις πλακα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top