Φράσεις απο χωρισμούς που σας σημάδεψαν

<<ΝΙΚΟΛ>>

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νικόλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κάλυμνος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Νομιζω οτι μου εχει περασει ο ερωτας και καλυτερα να φυγω.............!!!:eek:
μου εξηθηκε!και μ ειπε την αληθεια!!!
αλλα οσο να ειναι πονεσε.......................................!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pote ksana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ούφ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
Χαραμίζεσαι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
έχεις ένα μαρούλι στα δόντια σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
όχι - με χώρισε επειδή της έφαγα την σαλάτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstas21

Νεοφερμένος

Ο kwstas21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
ατακες που μαμησαν ψυχολογιες:το εκανα για το καλο μας,κλαιω επειδη σε χανω..

οταν χωρισα δν καταλαβα το λογο που χωρισα,ξερω ομως ενα πραγμα,οση περισσοτερη αγαπη δινεις σε μια γυναικα,κ οσο της φερεσαι σαν να ειναι η μοναδικη,τοσο περισσοτερο την χανεις,η μαλλον χανεται αυτη μεσα στο μυαλο της..

περασμενα ξεχασμενα θα ηθελα να πω αλλα μερικες φορες οι αναμνησεις βαραν φλας μπακ..κ λογια-ατακες που ειπωθηκαν μενουν σαν μια χαραξια στη καρδια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jelipop

Νεοφερμένος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Ααα έμενα ήθελε να με χωρίσει κ μου είπε .. " Αγάπη μου πρέπει να χωρίσουμε" αχαχαχα !!!

Τώρα γελάω αλλά τότε έκλαιγα !!!

Έχουν περάσει κ 6 χρόνια βέβαια απο τότε !!! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
''δεν ειμαι αυτο που θες, σε μια σχεση.''


και που ξερεις τι θελω εγω σε μια σχεση??


''ξερω. σε ξερω καλα.''



shit. ουτε εγω η ιδια δε με ξερω καλα και με ξερεις εσυ.






σκατουλες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

valeria

Νεοφερμένος

Η ελλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
καταλαβαινω τι νιωθεις αλλα δεν μου αρεσεις αγαπω την ξαδερφη σου τρελα:(:mad:
και μου ζητησε να τους τα φτιαξω με το ζορυ:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
καταλαβαινω τι νιωθεις αλλα δεν μου αρεσεις αγαπω την ξαδερφη σου τρελα:(:mad:
και μου ζητησε να τους τα φτιαξω με το ζορυ:mad:

βρε μωρο μου εισαι και 12 χρονω!:)

εσυ τι εκανες? τους τα φτιαξες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

valeria

Νεοφερμένος

Η ελλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
αυτος ειναι 13 και η ξαδερφη μου 14 τους τα ειχα φτιαξει ''4''φορες ομως μου λεει αν με αγαπας τοτε καντο τι να κανω κι εγω 2 χρονια τωρα ποσες χυλοπιτες εχω φαει απο αυτον τοσοι μου τα λενε κανεις δεν βρισκει ακρη εδω αυτος διακοπες ηθελε να παει μα δεν τον αφηνε ουτε παντρεμενοι να ηταν και μολις εφυγε τον χωρισε [συμβουλη του πρωην της] και καλα σχεση απο μακρια δεν κραταει και πηγε και τα εφτιαξε με ενα 10 χρονο και μολις ηρθε εγινε της κακομηρας αλλα τωρα τα ξαναεφτιαξαν τους το χτυπαω συνεχεια αλλα εβαλα και εγω το χερακι μου να χωρισουν τωρα τον ξεπερασα και το χειροτερο ειμαστε ολοι μαζι στην ιδια γειτονια οποτε δυστιχως τον τρωω καθε μερα στη μαπα:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.




φράσεις από χωρισμούς που σας σημάδεψαν


Αντίο αγάπη διχασμένη

αντίο αγάπη δυνατή

δεν έχει σύνορα η φυγή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

buttercup

Νεοφερμένος

Η buttercup αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
τί να πρωτοθυμηθώ απο όλο αυτό το ρεσιτάλ ερμηνείας!!
''δεν φταίς εσύ, εγώ φταίω, εσύ είσαι ένας άγγελος...''- απλά εγώ ειμαι διαβολος και δεν ταιριαζουμε
''σου αξίζει κάτι πολύ καλύτερο''- κλασική ατάκα τύψεων
''θέλω λίγο χρόνο να βρώ τον εαυτό μου''- που να ψαχνεις τετοια ωρα, δε θα βρεις κανενα...
''δεν είμαι σε φάση για σχέση'' - νωρίς το θυμηθήκαμε!
''είσαι ό,τι μπορεί να ζητήσει ένας άντρας, και αυτός που θα σε έχει θα είναι πολύ τυχερός(!!!)''- σωστά , που να αντέξεις τοση τύχη και ευτυχία??!!!:confused:

δε φτάνει που είναι δειλοί μερικοί μερικοί, πετανε και ασυναρτησίες!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pote ksana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ούφ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
τί να πρωτοθυμηθώ απο όλο αυτό το ρεσιτάλ ερμηνείας!!
''δεν φταίς εσύ, εγώ φταίω, εσύ είσαι ένας άγγελος...''- απλά εγώ ειμαι διαβολος και δεν ταιριαζουμε
''σου αξίζει κάτι πολύ καλύτερο''- κλασική ατάκα τύψεων
''θέλω λίγο χρόνο να βρώ τον εαυτό μου''- που να ψαχνεις τετοια ωρα, δε θα βρεις κανενα...
''δεν είμαι σε φάση για σχέση'' - νωρίς το θυμηθήκαμε!
''είσαι ό,τι μπορεί να ζητήσει ένας άντρας, και αυτός που θα σε έχει θα είναι πολύ τυχερός(!!!)''- σωστά , που να αντέξεις τοση τύχη και ευτυχία??!!!:confused:

δε φτάνει που είναι δειλοί μερικοί μερικοί, πετανε και ασυναρτησίες!:whistle:

Το άν είναι δειλοί το καταλαβαίνεις μόνο όταν έρθει η σειρά ΣΟΥ να πείς τις ίδιες ασυναρτησίες..

Εξ'άλλου χωρισμοί είναι αυτοί! Ό,τι και να πείς μετράει εις βάρος σου. Αν μιλήσεις ευγενικά θα σε πούν υποκριτή. Αν μιλήσεις ψυχρά θα σε πούν κυνικό. Διαλέγω το δεύτερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

buttercup

Νεοφερμένος

Η buttercup αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Όταν ήρθε οντως η σειρά μου , επέλεξα τον ειλικρινή τρόπο , που είναι πιο δύσκολος μεν, πιο αξιοπρεπής και γενναίος , δε...
Γιατί ΠΑΝΤΑ έχουμε επιλογές... και εκει φαίνεται η δειλία μας. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pote ksana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ούφ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
Όταν ήρθε οντως η σειρά μου , επέλεξα τον ειλικρινή τρόπο , που είναι πιο δύσκολος μεν, πιο αξιοπρεπής και γενναίος , δε...
Γιατί ΠΑΝΤΑ έχουμε επιλογές... και εκει φαίνεται η δειλία μας. :)

Ακριβώς. Λέμε λίγα λόγια και μετρημένα. Αν πάλι ο άλλος δεν θέλει να καταλάβει..αν ζητάει δεύτερες ευκαιρίες..αν ζητάει να αναλύσετε φιλοσοφικά πως πότε και γιατί θέλησες να τον χωρίσεις.. οφείλεις να γίνεις ψυχρός-ή. Αναγκάζεσαι. Κάπου εκεί ξεπετιούνται φράσεις του τύπου ''πρέπει να με ξαχάσεις'' ''δεν θέλω να με ξαναενοχλήσεις'' που ακούγονται σκληρές αλλά είναι πέρα για πέρα ειλικρινείς.
Το βρίσκω υπέροχο και ανώτερο όταν ο άλλος σε χωρίζει να φύγεις,παρά να τον φέρεις σε δύσκολη θέση,με παρακάλια. Τον εκβιάζεις συναισθηματικά έτσι. Πολύ αναξιοπρεπές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

buttercup

Νεοφερμένος

Η buttercup αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Συμφωνώ απόλυτα. Άλλωστε όπως λεγεται '' αξιοπρέπεια είναι το πόση αλήθεια μπορείς να αντέξεις''. Και σε τέτοιες περιπτώσεις , το να φύγεις σεβόμενος τις αποφασεις και τις επιθυμίες του άλλου, χωρις να πεσεις στα ματια του, ίσως ειναι το πιο δύσκολο, μα και το πιο αξιοπρεπές ταυτόχρονα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitral

Δραστήριο μέλος

Η dimitral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 413 μηνύματα.
κατι πρεπει να πει αυτος που αποφασιζει να χωρισει και απο καπου πρεπει να πιαστει αυτος που τον χωριζουν για να θυμωσει και να του φανει πιο ευκολο.κανενας χωρισμος δεν ειναι ευκολος ουτε για αυτον που το θελει ουτε γι αυτον που αναγκαζεται να το δεχτει.ειλικρινεια και αξιοπρπεπεια ειναι ο καλυτερος δρομος αλλα κι αν πει καποιος και καμια κουβεντα "αναρμοστη" ,ε ,ας του συγχωρεθει .χωρισμος ειναι αυτος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
Πονάει πιο πολύ η σιωπή, μα είναι και τα πιο... αξιοπρεπή λόγια, και για τούς δύο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,006 μηνύματα.
"Βλέπω οτι κάνεις τα πάντα για μας, αλλά δεν αντέχω άλλο, δεν είμαι έτοιμος για τόσο σοβαρή σχέση".

Στην προκειμένη το εννοούσε. Δεν ήταν όντως έτοιμος. Δεν ξέρω αν θα είναι ποτέ κι αν είναι πού θα βρίσκομαι εγώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top