Η πρώτη σχέση

Sweet_Butterfly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
Μία σχέση έχω κάνει και είμαστε τώρα στον 8ο μήνα......ελπίζω σε κάτι μακροχρόνιο :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioan9elena

Νεοφερμένος

Η Elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Στα 14..κρατησε λιγο λιγοτερο απο 4 χρονια και οπως συμβαινει συνηθως σ'αυτες τις περιπτωσεις,με σημαδεψε και μου εμαθε πολλα...:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
με σημαδεψε και μου εμαθε πολλα...:):):)

Και οι δυο σας 14;:hmm:
...Τι πολλά μάθατε; Τα deathmatch στο CounterStrike? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioan9elena

Νεοφερμένος

Η Elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
CounterStrike??:hmm:χαχαχαχα:P εγω ημουν 14..αυτος ειναι αρκετα μεγαλυτερος..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.

ioan9elena

Νεοφερμένος

Η Elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 14 μηνύματα.

γεωργια33

Νεοφερμένος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ελληνικό (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
εγώ αν και είμαι 12 εκτός οτι δεν είχα ποτέ σχέση δεν νομίζω να έχω ποτέ!:(

Σημείωση:
Τα μηνύματα από 67 έως 83 προέρχονται απο split του θέματος "Το πρώτο σας φιλί".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

μαριώ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μαριώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Ελα βρε γεωργια μου, τι ειναι αυτα που λες; Και βεβαια θα ερθουν και σχεσεις και απ' ολα. Δεν χρειαζονται απογοητευσεις;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rosstrobon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
εγώ αν και είμαι 12 εκτός οτι δεν είχα ποτέ σχέση δεν νομίζω να έχω ποτέ!:(

Σαν να με ακούω εμένα στα 12,βέβαια όταν ήρθε,4 χρόνια μετά,πετούσα από την χαρά μου και δεν το πίστευα.:):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
εγώ αν και είμαι 12 εκτός οτι δεν είχα ποτέ σχέση δεν νομίζω να έχω ποτέ!:(

Δώδεκα είσαι,όχι 52,για να μιλάς με τόση απελπισία. :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Αν και θα βγω of topic δε θα αντεξω να μην απαντησω στη Γεωργια μας (επικληση στους mods για κατανοηση :P )
Οταν που λες Γεωργια μου ημουν κι εγω 12 ελεγα ακριβως το ιδιο πραγμα , το ιδιο ομως.Πιστευα οτι ποτε δε θα εμπαινε στον κοπο καποιο αγορι που μου αρεσει να με φιλησει.Με θεωρουσα ασχημη , αχαρη κλπ κλπ . Εν ολιγης τα εβλεπα ολα πανω μου αρνητικα...Μεχρι που στην εκτη και στην πρωτη γυμνασιου ειχα κι εγω σαν κοριτσακι καποια φλερτ τα οποια οπως και να εχει σου ανεβαζουν το ηθικο...τωρα συνεχεια μη περιμενετε :pfff:...
Θελω να καταληξω οτι δεν εισαι το μονο κοριτσι που εχει αυτη την εντυπωση...Και αν οχι ολες , οι περισσοτερες καναμε λαθος :)
ΥΓ :
εγώ αν και είμαι 12
Εισαι ακομα μικρουλα βρε εχεις ολο τον καιρο μπροστα σου...εδω εμενα θεωρω μικρη σχετικα!Δε χρειαζεται να βιαζεσαι , ολα θα ερθουν φυσικα και ομορφα.Μη ξεχνας οτι τα καλυτερα πραγματα σου συμβαινουν εκει που δε το περιμενεις :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasos78

Νεοφερμένος

Ο tasos78 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
και εγω τα ιδια πιστευω δλδ ειμαι 14 και ουτε μια φορα,μαλλον δεν θα γινει τπτ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μετεωρολόγος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
δεν είναι δυνατόν ν'ακούω παιδιά ουσιαστικά (γιατί για παιδιά πρόκειται) 12 και 13 και 14 ετών να παραπονιούνται που δεν είχαν σχέση και ότι εφόσον δεν είχανε μέχρι αυτήν την ηλικία δε θα έχουν ποτέ...δηλαδή μέχρι τα 16-17 γιατί έχετε αυτήν την τόσο ανεξήγητη μανία να τα ζήσετε όλα;Προτιμάτε να τα έχετε δει και μετά να ''γεράσετε'' πριν την ώρα σας;Εγώ τα 17 κοντεύω και παρά τις ευκαιρίες που είχα ήταν επιλογή μου να μην κάνω ακόμα καμία σχέση γιατί εντάξει,μπορεί να είχα κάποια κολλήματα/έρωτες[όπως θέλετε πείτε το] από το γυμνάσιο μέχρι τώρα,αλλά ποτέ μου δεν ένιωσα έτοιμη να κάνω τέτοιο βήμα,διότι δεν ήθελα να πληγωθώ και να μετανιώσω για κάτι που θα νόμιζα αρχικά πως ήταν ιδανικό, ενώ θα αποδεικνυόταν πχ λάθος![γιατί πιστεύω ότι στην ηλικία που είμαστε οι σχέσεις δεν ευσταθούν ουσιαστικά]..εγώ λέω να ζήσει ο καθένας την ηλικία του κι όταν είναι να έρθει και η σχέση [η ουσιαστική όμως σχέση],τότε θα έρθει!οι βιασύνες δεν ωφελούν συνήθως,ίσα ίσα καταστρέφουν κι έχουνε άσχημες επιπτώσεις όταν κάτι γίνεται πρόωρα..για τον καθέναν μας βέβαια δεν είναι ίδια τα δεδομένα,ο καθένας σε διαφορετικό τόπο/στιγμή/χρόνο θα καταλάβει πότε θα είναι έτοιμος για ένα τέτοιο βήμα!τώρα για ένα φιλί,εντάξει,δεν έχω να πω κάτι για κάποιον που έτσι θέλει να ζει [περιστασιακές σχέσεις ας πούμε],αλλά κατά την ταπεινή μου γνώμη το φιλί πρέπει να το δίνεις σ'έναν άνθρωπο για τον οποίο νιώθεις πραγματικά πολλά και είσαι πανέτοιμος/η να δώσεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
και εγω τα ιδια πιστευω δλδ ειμαι 14 και ουτε μια φορα,μαλλον δεν θα γινει τπτ
ρε συ αυτα δεν εχουν συγκεκριμενη ηλικια:rtfm: στην τελικη εχω ακουσει κ β' λυκειου που τα φτιαχνουν 1η φορα με κοπελα :/:
χαλαρωσε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
εγώ αν και είμαι 12 εκτός οτι δεν είχα ποτέ σχέση δεν νομίζω να έχω ποτέ!:(

Εμενα γιατι σε αυτη την ηλικια δεν με ενοιαζε καθολου κατι τετοιο??δεν το σκεφτομουν καν... :hmm:
Αν τα κανεις ολα απο τα 12 μετα τι θα κανεις δηλαδη??:| δεν χρειαζεσαι να βιαζεσαι...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Coolcat

Νεοφερμένος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
εγώ αν και είμαι 12 εκτός οτι δεν είχα ποτέ σχέση δεν νομίζω να έχω ποτέ!:(
Και εγώ 12 είμαι και δεν έχω σχέση...αλλά δεν χρειάζεται να χαλιέσαι. Τόσα αγόρια υπάρχουν στον πλανήτη...Σίγουρα κάτι θα γίνει κάποια στιγμή.;););););)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Και εγώ 12 είμαι και δεν έχω σχέση...αλλά δεν χρειάζεται να χαλιέσαι. Τόσα αγόρια υπάρχουν στον πλανήτη...Σίγουρα κάτι θα γίνει κάποια στιγμή.;););););)

Όχι, αφού δεν έγινε μέχρι τα 12 δεν θα γίνει ποτέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Και εγώ 12 είμαι και δεν έχω σχέση...αλλά δεν χρειάζεται να χαλιέσαι. Τόσα αγόρια υπάρχουν στον πλανήτη...Σίγουρα κάτι θα γίνει κάποια στιγμή.;););););)

Mπα...Πολλοί το γυρίζουν πλέον;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
εγώ αν και είμαι 12 εκτός οτι δεν είχα ποτέ σχέση δεν νομίζω να έχω ποτέ!:(
και εγω τα ιδια πιστευω δλδ ειμαι 14 και ουτε μια φορα,μαλλον δεν θα γινει τπτ

Eλεος..Θέλω να βγάλω κάτι απο μέσα μου και είναι το κατάλληλο τόπικ αυτό για να τα βγάλω..
Έχουν αρχίσει όλα τα νιάνιαρα απο 9 χρονών να κλαίγονται για σχέσεις...Επιπλέον όλα θέλουν να τα κάνουν όλα γρήγορα να ξεμπερδεύουν..
ΕΛΕΟΣ..Ζήστε την ηλικία σας..Πέστε με κακιά πέστε με ότι θέλετε αλλά ήμαρτον..
Αμά ήταν έτσι ρε παιδιά να είχαμε εξάψεις απο τα 11,12... χαίρω πολύ. Τα σκιρτήματα στα θρανία ναι αλλα όχι αυτό το πράμα που γίνεται την σήμερον ημέρα..
:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Ε, ψιτ.
Άμα γουστάρουν τα παιδιά να έχουν σχέση από τα 5, δεν θα τους πεις εσύ όχι.

Θα ήθελα να βγάλω από μέσα μου ότι έχουν αρχίσει όλοι οι άκυροι από 15 χρονών να κλαίγονται για τα παιδάκια που άρχισαν να μπαίνουν στην εφηβεία πριν την ώρα τους, χωρίς οι ίδιοι να καταλαβαίνουν ότι μπήκαν στην εφηβεία πριν από την ώρα τους άμα τους συγκρίνουμε με τους γονείς τους.

Ευτυχώς ο κόσμος αλλάζει και ο τρόπος σκέψης γίνεται πιο φιλελεύθερος, by the minute, και σιγά σιγά απόψεις σαν αυτές θα σβήσουν (ίσως για να ξαναεμφανιστούν στην επόμενη γενιά).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top