Ανεπιθύμητες Κλήσεις

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Το εχω ξαναπει, η μονη ουσιαστικη λυση για την εξαφανιση παρομοιων φαινομενων ειναι οι αριθμοι που θα πωλουνται να γινονται με την πληρη καταγραφη στοιχειων οσων τους αγοραζουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Πω πω σκονίστηκε το θέμα! :P
Λοιπόν έχω ένα θέμα το τελευταίο καιρό και με έχουν σπάσει τα νεύρα, δέχομαι κλήσεις κυρίως αργά το βράδυ (μεταξύ 3-4) τους τελευταίους μήνες και μάλιστα από εξωτερικό. Όταν το σηκωνώ δεν απαντάει, ή απλά δε παίρνει τηλ. με ταράζει στις αναπάντητες!
Άλλοτε το κάνει πολύ συχνά και με εκνευριστικούς ρυθμούς και άλλοτε εξαφανίζεται για κανένα μήνα και κάνει ένα μεγάλο came back.
Το έψαξα λίγο στο ιντέρνετ και είδα πως ο αριθμός είναι ή από Βουλγαρία ή από Ιρλανδία (φαντάζομαι πως λόγο απόστασης πιο πιθανό είναι να είναι από Βουλγαρία) και μάλιστα ενοχλεί κι άλλους γιατί σε μια σελίδα search number έχουν γράψει κάποια άτομα σχόλια σε αυτόν τον αριθμό που παθαίνουν το ίδιο με εμένα.
Καμιά ιδέα για το τι μπορεί να είναι αυτό; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Μου τυχαίνει από Πορτογαλία και Ιρλανδία. Είναι παγίδες, επ'ουδενί μην τους καλέσεις, και στη θέση σου δε θα το σήκωνα καν. Συνήθως καταφέρνουν κόσμο να τους δώσει προσωπικά στοιχεία, αριθμούς και κωδικούς τραπεζικών λογαριασμών...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Και αυτά πρέπει να μου τα κλέψουν το χάραμα ρε Γιδάκι; Ας παίρνουν το πρωί δηλαδή, ήμαρτον! :redface:
Τι να πω, το σήκωνα τόσο καιρό γιατί είχε αριθμό, σήμερα έκατσα να το ψάξω, γιατί εχθές το βράδυ ήταν συνεχόμενες οι αναπάντητες (τις είδα το πρωί και φρίκαρα τόσες πολλές που ήταν) και λέω κάτι τρέχει εδώ, και από ότι είδα το κάνει και σε άλλους και μάλιστα το ίδιο ακριβώς, δηλαδή τηλέφωνα και κλήσεις πολύ αργά το βράδυ (και μάλιστα τουλάχιστον ένας από αυτούς ήταν Έλληνας, το κατάλαβα από το όνομα!) :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Χμ, εγώ πάλι χαίρομαι που παίρνουν άσχετες ώρες και δε μου μπλοκάρουν το κινητό ενώ το χρησιμοποιώ, και δεν παίζει να μπερδευτώ και να το σηκώσω.
Δες αν μπορείς να μπλοκάρεις τα νούμερα αυτά... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Τι να πω, με κόβω να πηγαίνω καμιά βολτά κατά τον γερμανό, γιατί από αυτά δεν έχω ιδέα! χαχαχα να'σαι καλά σε ευχαριστώ, δεν ήξερα ότι είναι τόσο χοντροκομένο, εγώ είχα φανταστεί απλά "ρούφηγμα" της κάρτας ή κάτι τέτοιο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
Mα ίσα-ίσα για αυτό παίρνουν τα χαράματα τηλεφωνο..."για να σε πιάσουν στον ύπνο" κυριολεκτικά και μεταφορικά...:P
εκέι που κοιμασαι ολο και κατι θα σου ξεφυγει...μπορεις παντως αμα εχεις καινουριο κινητο να επιλεξεις να στελνει κατευθειαν την κληση απο αυτον τον αριθμό στον τηλεφωνητή, θα φαίνεται οτι μιλάς και δεν θα σου ερχονται οι κλήσεις...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

morphine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η morphine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 297 μηνύματα.
Κοιτα πρωτα για μπλοκαρισμα μονο αυτου του αριθμου, αν και μαλλον θα χρειαστει να χρησιμοποιησεις τη φραγη κλησεων για κλησεις απο εξωτερικο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top