Για ποιο πράγμα μετανιώνετε περισσότερο;

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Μετανιώνω για όσα δεν έκανα ενώ μπορούσα να τα κάνω ή έκανα με αποτέλεσμα να "πέσω".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 647452

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Που δεν ενέδωσα σε ένα τσικάκι και έχει γίνει απωθημένο.:wall: :whatever:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιλτιάδης

Νεοφερμένος

Ο Μιλτιάδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Που έγινα πρόεδρος στην τάξη μου.:lol:Δεν μπορούμε συνεννοηθούμε.Άσε που είμαι και συνέχεια μεσ΄το άγχος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.
Δε μετανιώνω γενικά...
Θα θελα ας πουμε να είχα γνωρίσει τον άντρα μου η το στυλ αυτου σε νεαρότερη ηλικία γιατί όσοι γνώρισα ήταν για κλάμματα. Προφανώς ήμουν κι εγώ τοτε γι'αυτό κολλουσα... Ο άντρας μου είναι ο πιο άξιος άνθρωπος που γνώρισα ποτε στη ζωή μου. Αισθάνομαι πολυ τυχερή. Και λυπάμαι που αν τον γνώριζα νεαρή ουτε που θα γυρνουσα να τον κοιτάξω. Κρίμα. Έχασα πολλά μαθήματα αν ημουν πλαι του. Αλλά κάλλιο αργά παρα ποτε. Έχουμε μια ζωή μπροστά μας. Ελπίζω. 💗
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top