Ποιους θεωρείτε ατάλαντους ηθοποιούς;

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Μιμή Ντενίση

Κώστα Σόμμερ

Μάρκος Σεφερλής

Matthew Fox

Nicolas cage

Arnold Schwarzenegger

Daniel Radcliffe

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Ευδοκία Ρουμελιώτη απλά.
Ιωάννα Πηλίχου
Τζένη Θεωνά.
Παναγιώτη Μπουγιούρη.


Υποκειμενικά όλα αυτά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Antoni Gaudi

Νεοφερμένος

Ο Antoni Gaudi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Ευδοκία Ρουμελιώτη απλά.
Ιωάννα Πηλίχου
Τζένη Θεωνά.
Παναγιώτη Μπουγιούρη.


Υποκειμενικά όλα αυτά...

Δεν είναι οι πρώτοι που θα μου έρχονταν στο μυαλό, αλλά θα συμφωνήσω για ολόκληρη την τετράδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Επενδυτής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Όσους παίζουν στις οικογενειακές ιστορίες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Nicolas cage ;;;;;;;;;;γιατι,διαφωνω εμενα μου αρεσει παρα πολυ...


Keanu Reeves
Sandra Bullock
Mark Wahlberg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bettina

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η bettina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Ζέτα Μακρυπούλια

Χριστόφορο Παπακαλιάτη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.

γιαυτο εχει παρει τοσα βραβεια και ηταν ο πιο ακριβοπληρωμενος ηθοποιος στο Lost! :P

εχουμε και λεμε!

Robert Pattinson
Ashley and Mary-Kate Olsen
Sylvester Stallone
Jim Carrey
Paris Hilton
Arnold Schwarzenegger
Keira Knightley
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
Βάνα Μπάρμπα (αυτά τα always επιτηδευμένα μισάνοιχτα @σιμπουκόχειλα είναι εκνευριστικά )
Δήμητρα Ματσούκα (πανέμορφη, αλλά πάντα το ίδιο ύφος...)
Χριστόφορος Παπακαλιάτης (και αυτός και οι σειρές του δεν είναι τα καλύτερά μου...)
Συγνώμη, αλλά η άποψή μου δεν αλλάζει μετά θάνατον... Αλίκη Βουγιουκλάκη... (ψεύτικη, ψεύτικη, ψεύτικη...και στην ηθοποιία της και στις συνεντεύξεις της ένα ύφος fake ...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivicoolgirl

Νεοφερμένος

Η Vivicoolgirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Δέν έχει σημασία αν είναι νέος,παλιός γενικά ποιός σας εκνευρίζει σε σημείο να πείς "εγώ θα τα πήγαινα καλύτερα!;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Αυτούς που δεν περνούν μηνύματα, δεν έχουν αμεσότητα κι εκφραστικότητα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Δεν βλέπω τηλεόραση για να ξέρω ονόματα, αλλά σε γενικές γραμμές όλοι οι έλληνες που παίζουν σε σειρές (εννοείται και οι Τουρκοι, Μεξικάνοι, Κολομβιανοί με τις κλάψες). Επίσης ηθοποιούς που θεωρούνται σπουδαίοι μόνο και μόνο επειδή έκαναν έναν σοβαρό ρόλο για αλλαγή (Reese Witherspoon, Anne Hathaway και λοιπές που έπαιζαν όλο σαχλοκωμωδίες (τότε μου άρεσαν κιόλας) αλλά μετά το είδαν ποιοτικές και ήθελαν να σοβαρευτούν. Δεν μπορώ νε τίποτα να βλέπω τη φάτσα της Jennifer Aniston, Julia Roberts, Sarah Jessica Parker. Eίναι πανάσχημες, θεωρούνται ωραίες και παίζουν πάντα το ίδιο ακριβώς πράγμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivicoolgirl

Νεοφερμένος

Η Vivicoolgirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Δεν βλέπω τηλεόραση για να ξέρω ονόματα, αλλά σε γενικές γραμμές όλοι οι έλληνες που παίζουν σε σειρές (εννοείται και οι Τουρκοι, Μεξικάνοι, Κολομβιανοί με τις κλάψες). Επίσης ηθοποιούς που θεωρούνται σπουδαίοι μόνο και μόνο επειδή έκαναν έναν σοβαρό ρόλο για αλλαγή (Reese Witherspoon, Anne Hathaway και λοιπές που έπαιζαν όλο σαχλοκωμωδίες (τότε μου άρεσαν κιόλας) αλλά μετά το είδαν ποιοτικές και ήθελαν να σοβαρευτούν. Δεν μπορώ νε τίποτα να βλέπω τη φάτσα της Jennifer Aniston, Julia Roberts, Sarah Jessica Parker. Eίναι πανάσχημες, θεωρούνται ωραίες και παίζουν πάντα το ίδιο ακριβώς πράγμα.
Ελα ρε οχι και πανάσχημες οι 2 πρώτες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lydiatav

Νεοφερμένος

Η lydiatav αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 91 μηνύματα.
kristen stewart!!!!!! φτιαχνω χωριατικη για το υπολοιπο της ζωης μου, τετοιο αγγουρι ειναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βλα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,637 μηνύματα.
Είναι πάρα πολλοί, αλλά το πιο καραμπινάτο παράδειγμα είναι η Μιμή Ντενίση!
Δεν υπάρχει τόσο ατάλαντο άτομο!

Μετά από τις "παραστάσεις" της "Άννα Καρένινα" και "Μπουμπουλίνα" θα έπρεπε να ποινικοποιηθεί η υποκριτική!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WITTMANN

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο WITTMANN αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 124 μηνύματα.






 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Χαρακτηριστικά θα πω Megan Fox. She can't act for shit!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Backdrop

Δραστήριο μέλος

Η Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 676 μηνύματα.
Για να "ενισχύσουμε"την ελληνική αγορά..

Δήμητρα Ματσούκα... ειδικά στη σειρά "κούκλες" ήταν το λιγότερο ανυπόφορη
Πέτρος Μπουσουλόπουλος... στο "Κάρμα" του Ant1 γέλαγα γιατί προσπαθούσε να μιμηθεί τον Νινιό σε ύφος και στυλ παιξίματος!!
Αλίνα Κωτσοβούλου... έπαιζε στον "Λάκη το γλυκούλη" τη γυναίκα του αδερφού του Φιλιππίδη

Αυτοί μέχρι στιγμής!:P

Επειδή έριξα μια ματιά και στα προηγούμενα post .. τη Μακρυπούλια δεν τη θεωρώ καν ηθοποιό (ούτε αυτή ξέρει τι είναι), και τη Μπάρμπα τη θεωρώ μια trash προσωπικότητα που παρέμεινε στο συνάφι λόγω των επαγγελματικών της επιλογων περασμένων δεκαετιών.. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elepan

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Αναλυτής συστημάτων και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Ποιούς θεωρείτε ατάλαντους ηθοποιούς;
Στην Ελλάδα; Όλους!

Εξαίρεση ο Θύμιος Καρακατσάνης. Είναι νεκρός όμως.

What a pity! :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alex S

Νεοφερμένος

Ο Alex S αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
γιαυτο εχει παρει τοσα βραβεια και ηταν ο πιο ακριβοπληρωμενος ηθοποιος στο Lost! :P

εχουμε και λεμε!

Robert Pattinson
Ashley and Mary-Kate Olsen
Sylvester Stallone
Jim Carrey
Paris Hilton
Arnold Schwarzenegger

Keira Knightley

This is blasphemy, δεν μπορείς να βάζεις στην ίδια λίστα με όλους αυτούς Jim Carrey και Keira Knightley! Ο Jim Carrey στο "Liar liar" κατάφερε να μαλώσει με το χέρι του και να βγει ρεαλιστικό, τι να λέμε τώρα!! Και δεν αναφέρω καν την ερμηνεία του στο "The Truman show" και σε άλλα. Επίσης η Keira Knightley έχει κάνει πολύ καλές ερμηνείες, δες "A Dangerous Method" (είναι και true story) Pride & Prejudice και φυσικά στο "Atonement" που είναι και εργάρα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Keanu Reeves- Σε όλες τις ταινίες παίζει τον ίδιο ρόλο του σοβαρού/σκληρού άντρα με λίγα λόγια και λιγότερες εκφράσεις. Δεν θυμάμαι να τον έχω δει να γελάει
ποτέ σε ταινία


Kristen Steward- Μία φάτσα για όλα, αυτό το μισάνοιχτο μάτι με το απλανές βλέμμα, δεν ξέρω αν προσπαθεί να βγάλει ερωτισμό, εμένα μου βγάζει η καλή μας
αγελάδα

Tara Raid- Ντάξει δε θέλει καν επεξήγηση.

Nicholas Cage - Δε το θεωρώ κακό ή ατάλαντο, αλλά με πολλές κακές επιλογές σε θέματα ταινιών.


Από Έλληνες ειλικρινά δεν μπορώ να ξεχωρίσω κάποιον ίσως γιατί είναι τελείως άθλιες και όλες οι σειρές οπότε και οι καλοί ηθοποιοί δεν ξεχωρίζουν. Μια πάντως που θυμάμαι χαρακτηριστικά είναι η Τώνια Σωτηροπούλου. Αυτή την είχα πετύχει μια φορά στις οικογενειακές ιστορίες και πραγματικά μου φάνηκε τόσο αγγούρι ακόμα και ανάμεσα σε αυτά τα αγγούρια που έκατσα και την έψαξα. Η ερμηνεία της ήταν σαν παιδί τετάρτη δημοτικού που λέει ποίημα έλεος.
Η εν ταύτα δεσποινίς έχει παίξει και στο Skyfall μια γκόμενα του James Bond. Πιστεύω δε χωράει αμφιβολία για το πως πήρε το ρόλο. Το πρακτορείο της ονομάζεται Back Door Management.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top