Τα καλύτερα θρίλερ που έχετε δει!

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Βασικά δεν πολυβλέπω όντως! Αλλά αυτό μου έκανε εντύπωση, μου φάνηκε πολύ έξυπνο σαν concept! :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.











όσοι δεν τα έχετε δει, σπεύσατε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aris90

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aris90 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Ιωάννινα). Έχει γράψει 135 μηνύματα.
η γυναικα με τα μαυρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Ιδεα μου ή πλεον οποια ταινια-θριλερ και να δεις δεν τρομαζεις και τοσο;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
ΔΝΤ και Τρόικα. Εφιάλτης στο δρόμο για τη δόση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.











όσοι δεν τα έχετε δει, σπεύσατε.

Πωωωω, το ''The others'' είναι τέλειο <3 :inlove: Η Νικόλ Κίντμαν παίζει τέλεια το ρόλο της :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Ιδεα μου ή πλεον οποια ταινια-θριλερ και να δεις δεν τρομαζεις και τοσο;:hmm:

Αν δεις παλιά θριλερ σήμερα, δεν τρομάζεις καθόλου (εξορκιστή, Carrie, Christine, Λαμψη, Elm Street, Halloween και τέτοια).
Αν δεις τα περισσότερα θριλερ που βγάζουν σήμερα, δεν τρομάζεις καθόλου (με ζόμπι, βαμπίρ, δαίμονες και φαντάσματα).
Που και που όμως, βγάζουν κάτι καλά θρίλερ μου αμα τα δεις στο σινεμά, τα κάνεις πάνω σου μέχρι να γυρίσεις σπίτι και να ξαπλώσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Ρε παιδιά εγώ ακόμα τρομάζω με τον εξορκιστή..

Και μη γελάσετε, μικρή φοβόμουν με τον εφιάλτη στο δρομο με τις λεύκες.. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Αλλο "μικρή". :P
Και με τον εξορκιστή μπορεί να τρομάζεις στιγμιαία, αλλά δεν είναι η ταινία που θα την δεις και θα φοβάσαι μετά να πας τουαλέτα στο ίδιο σου το σπίτι (όπως μάλλον έγινε όταν το είδες πρώτη φορά).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Όχι δεν έγινε έτσι την πρώτη φορά. Έγινε χειρότερα. Επειδή φοβόμουν να πάω στην τουαλέτα, κατουριόμουν πάνω μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Αν δεις παλιά θριλερ σήμερα, δεν τρομάζεις καθόλου (εξορκιστή, Carrie, Christine, Λαμψη, Elm Street, Halloween και τέτοια).
Αν δεις τα περισσότερα θριλερ που βγάζουν σήμερα, δεν τρομάζεις καθόλου (με ζόμπι, βαμπίρ, δαίμονες και φαντάσματα).
Που και που όμως, βγάζουν κάτι καλά θρίλερ μου αμα τα δεις στο σινεμά, τα κάνεις πάνω σου μέχρι να γυρίσεις σπίτι και να ξαπλώσεις.

Εγώ πάλι στην πρώτη παρασκευή και 13,ειχα φοβηθεί.
Μετά συνήθισα και όταν τη ξαναείδα μου άρεσε πιο πολύ και δε τρόμαξα πάλι.
Ούτε με το χαλοουιν τρόμαξα.
Τωρα θελω να δω τις λεύκες :3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolaos p.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nikolaos p. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Evil Dead, το πρώτο κυρίως και μετά το 2ο! Άπαιχτα και πολύ τρομακτικά για την εποχή τους!
Το 3ο μεγάλη πατάτα!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sal Paradise

Δραστήριο μέλος

Ο Sal Paradise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πιλότος. Έχει γράψει 626 μηνύματα.
Το καλύτερο θρίλερ που έχετε δει!

Να βλεπεις να τελιωνει η πιτσαα ως κυριο πιατο στη φοιτητικη λεσχη 2 ατομα πριν απο σενα στην σειρα...:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Frankenweenie

Ταινία τρόμου με παιδική ψυχή;

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Δεν είναι θρίλερ ακριβώς ,αλλά πραγματικά όταν βλέπεις τον Dave Salmoni (ζωολόγο) ξεχνάς να αναπνεύσεις από την αγωνία.
Δεν έχω ξαναφοβηθεί τόσο πολύ βλέποντας κάτι στην τηλεόραση.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

@ngel

Νεοφερμένος

Η @ngel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
The Others (απίστευτη ερμηνεία από Nicole Kidman kai τρομερή σκηνοθεσία)
Ψυχολογικό θρίλερ με νόημα....
Από τρόμου δείτε το Quarantine 1 (για γερά στομάχια, λίγο splatter αλλά αξίζει)
Γενικότερα έχω δει τόσα πολλά θρίλερ που πλέον δεν τρομάζω με κανένα :knife::popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WITTMANN

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο WITTMANN αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 124 μηνύματα.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.


Δεν είναι και το καλύτερο θρίλερ που έχω δει αλλά από τα αγαπημένα μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Αν πω και εδώ οτι ο Εξορκισμός της Έμιλι Ρόουζ μου φάνηκε ευχάριστο θριλεράκι και καλό, θα με κράξετε. Οπότε δε το λέω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top