Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,817 μέλη και 2,471,868 μηνύματα σε 78,609 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 486 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Master chef

Stickerbush (Πεισματάρης Γορίλας)

Διάσημο Μέλος

Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 821 μηνύματα.

O Stickerbush Hot Head Bop έγραψε: στις 23:02, 22-06-17:

Ζάχο φύγε επιτέλους.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Jon Snow. (Valar Morghulis)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Valar Morghulis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 113 μηνύματα.

O Jon Snow. Winter is Coming έγραψε: στις 23:15, 22-06-17:

έλεος ρε γωγώ, έλεος.

κόκκινοι χαμένοι, γιώργος προτεινόμενος σαν αρχηγός, με ζάχο λόγω..τίποτα..φεύγει ζάχος στη μονομαχία.
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,047 μηνύματα.

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 22:36, 23-06-17:

O Zάχος προτεινόμενος σίγουρα και μάλλον ο Πορφύρης θα είναι ο δεύτερος.
Παράθεση

Garist

Δραστήριο Μέλος

Ο Garist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 201 μηνύματα.

O Garist έγραψε: στις 23:09, 23-06-17:

Εντελως αστοχη η μεσα σε εισαγωγικα εκρηξη του ζαχου,πραγματικα για ποιο λογο να φανει τοσο αλαζονικος μπροστα στους κριτες για να δειξει πως ξερει να φιλεταρει ψαρι τελεια(που τελικα δεν ηξερε κιολας).Απο εδω και περα οι κριτες θα τον εχουν στην μπουκα σιγουρα,αν επιβιωσει δηλαδη απο την αυριανη δοκιμασια στην οποια θα ειναι 99% υποψηφιος μαζι με τον αστειατορα πορφυρη.
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,047 μηνύματα.

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 16:30, 24-06-17:

Ψυχάκιας σαν το Ντάνο ο Ζάχος.
Παράθεση

SweetGirl

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H SweetGirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 92 μηνύματα.

H SweetGirl έγραψε: στις 21:27, 24-06-17:

Παιδιά έλεος!!!! Από την αρχή είχα συμπαθήσει τον Λάμπρο, καλό παιδί, καλός μάγειρας. Στην πορεία όμως, άρχισε να μας δείχνει τον "κανονικό" χαρακτήρα του που δεν είναι άλλος από αλαζόνας, εξαιρετικά υπερήφανος, εγωπαθής και φουλ νάρκισσος! Από την αρχή στην ομαδική δοκιμασία, υποτίμησε τον αντίπαλο αρχηγό Γιώργο Πορφύρη, λέγοντας ξεκάθαρα ότι ο ίδιος είναι καλύτερος (του Γιώργου) και στα 2 λεπτά πο τους δώθηκαν να αποφασίσουν οι ομάδες για αρμοδιότητες κτλ συνέχισαν να συζητούν και μετά τη λήξη του χρόνου!!! Καλά έκανε ο Κοντιζάς και τους έκανε παρατήρηση! Εκείνο όμως που με εξόργισε πάρα πολύ ήταν το εξής: Όταν ο Λάμπρος, πήγε το ένα πιάτο τους στους κριτές για να το δοκιμάσουν, ΤΟ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΕ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥΣ!!! ΕΛΕΟΣ ΔΗΛΑΔΗ, ΚΑΘΑΡΗ ΑΔΙΚΙΑ για τους κόκκινους που ο Δημήτρης δεν πρόσθεσε τη σάλτσα στη λήξη του χρόνου!
Παράθεση

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Valar Morghulis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 113 μηνύματα.

O Jon Snow. Winter is Coming έγραψε: στις 21:58, 24-06-17:

Αρχική Δημοσίευση από Jon Snow.
έλεος ρε γωγώ, έλεος.

κόκκινοι χαμένοι, γιώργος προτεινόμενος σαν αρχηγός, με ζάχο λόγω..τίποτα..φεύγει ζάχος στη μονομαχία.

Πάω να παίξω στοίχημα.

για το μόνο που στεναχωριέμαι, είναι πως ίσως η χθεσινή συμπεριφορά του ζάχου να του στοιχίσει στην μελλοντική του πορεία στις κουζίνες.

ΥΓ. φόρτσα γιώργαρε
Παράθεση

edouardos

Νεοφερμένος

Ο edouardos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 47 μηνύματα.

O edouardos έγραψε: στις 00:57, 26-06-17:

Αν σταθεί τυχερός και καταφέρει να τον πάρουν θα λέει "δεν θέλω να δω το μενού, σεφ, το ξέρω απέξω και ανακατωτά. και με κλειστά μάτια ακόμα" βγήκε ξερόλας.. και μου ήταν συμπαθητικός.
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 12:53, 26-06-17:

Εκτίμησα τον Κοντιζά που είπε ότι δεν θέλει αξύριστους στην κουζίνα του. Οι υπόλοιποι βασικούς κανόνες υγιηνής δεν ξέρουν.
1
Παράθεση

Stickerbush (Πεισματάρης Γορίλας)

Διάσημο Μέλος

Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 821 μηνύματα.

O Stickerbush Hot Head Bop έγραψε: στις 15:11, 26-06-17:

Αρχική Δημοσίευση από akikos
Εκτίμησα τον Κοντιζά που είπε ότι δεν θέλει αξύριστους στην κουζίνα του. Οι υπόλοιποι βασικούς κανόνες υγιηνής δεν ξέρουν.
Άκικο δε θέλω να σου την μπαίνω, σαν fellow gamer, αλλά και μάστερ της κουζίνας;
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 20:18, 26-06-17:

Αρχική Δημοσίευση από Stickerbush
Άκικο δε θέλω να σου την μπαίνω, σαν fellow gamer, αλλά και μάστερ της κουζίνας;
To μάστερ σεφ είναι το καλύτερο τηλεοπτικό πρόγραμμα φέτος.
1
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 21:10, 27-06-17:

Επέστρεψαν οι παλιοί παίκτες. Λογικά 1 από τους παλιούς θα ξαναμπει στο παιχνίδι.

Ο Ζάχος eίναι μέλος μεγάλης κλίκας. Ας επλπίσουμε να επιστρέψει η Παρασκευή. Ο Γιάννης λογικα είναι φαβορί.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Claire Rentfield : 28-06-17 στις 22:06. Αιτία: Συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων
Παράθεση

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O Jon Snow. Winter is Coming έγραψε: στις 21:18, 27-06-17:

ίσως είναι σωστό για το παιχνίδι, αλλά αισθάνομαι άσχημα για τα παιδιά που δεν ψηφίζονται,
προσωπικά δεν θα έπαιρνα μέρος.
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 21:20, 27-06-17:

Η Αγγελικούλα επιστρέφει μάλλον. Προβλέπεται κράξιμο στα σχόλια του youtube.
Παράθεση

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O Jon Snow. Winter is Coming έγραψε: στις 21:30, 27-06-17:

ούτε κρύο, ούτε ζέστη, ίσως για την αγγελική που είχε φύγει άδικα
Παράθεση

Imagine01

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Imagine01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 112 μηνύματα.

H Imagine01 έγραψε: στις 20:52, 28-06-17:

Εγώ το Master Chef δεν το βλέπω γιατί κάθε φορά που το βλέπω μου ανοίγει η όρεξη και θέλω να φάω.
1
Παράθεση

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O Jon Snow. Winter is Coming έγραψε: στις 22:01, 28-06-17:

WTF?
1
Παράθεση

Imagine01

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Imagine01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 112 μηνύματα.

H Imagine01 έγραψε: στις 22:32, 28-06-17:

Όταν σου προβάλλουν τόσα ωραία γευστικά φαγητά εσένα δεν σου ανοίγει η όρεξη?
1
Παράθεση

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O Jon Snow. Winter is Coming έγραψε: στις 23:11, 28-06-17:

το WTF πήγαινε στην αποχώρηση του τόλη
1
Παράθεση

i_lie_us

Διάσημο Μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 800 μηνύματα.

O i_lie_us έγραψε: στις 23:19, 28-06-17:

Κι εγώ δεν το περίμενα. Πίστευα ότι θα την έκανε Levis και ήθελα να φύγει Αγγελική η οποία δε γούσταρα και που γύρισε.
Γενικά δηλαδή δεν τρελάθηκα με κανέναν από αυτούς που επέστρεψαν αλλά τουλάχιστον ο Γιάννης ήταν ο καλύτερος εκ των τριών και όντως ίσως έφυγε σχετικά νωρίς.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Junior master chef - Από fockos
      Το θέμα έχει λάβει 74 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κινηματογράφος και TV.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 09-05-17 στις 10:02.
    • Master chef 2 - Από fockos
      Το θέμα έχει λάβει 191 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία TV Shows.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 27-05-13 στις 23:59.
    • Master chef junior - Από fockos
      Το θέμα έχει λάβει 19 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Θέατρο, σινεμά & τηλεόραση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 16-01-12 στις 09:42.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα