Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,828 μέλη και 2,472,929 μηνύματα σε 78,654 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 326 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Big Bang Theory

kaleidoscope

Επιφανές Μέλος

H kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,692 μηνύματα.

H kaleidoscope Your attitude determines your altitude έγραψε: στις 21:05, 03-04-11:

Το τελευταίο επεισόδιο (της Πέμπτης) τα έσπασε!
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Myrtle

Περιβόητο Μέλος

H Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,271 μηνύματα.

H Myrtle καθένας παιρνει αυτο που του αξιζει... έγραψε: στις 16:12, 17-04-11:

Τέλειο το τελευταίο επεισόδιο! Λατρεύω τους διαλόγους της Amy με τον ανεπανάληπτο Sheldon!

1
Παράθεση

tsarachaf (Allah 1/3 MEΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,246 μηνύματα.

O tsarachaf Do/Νot έγραψε: στις 17:28, 17-04-11:

Απλά θεϊκά τα τελευταία 2 επεισόδια!! Τα είδα και τα 2 μαζί και μετά πονούσε το στομάχι μου για καμιά ώρα από τα γέλια!!! Τόσο μα τόσο τέλεια... Ευτυχώς γιατί τον τελευταίο καιρό είχε μεν ενδιαφέρουσα τροπή αλλά δεν έβγαζαν γέλιο...
1
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 19:08, 17-04-11:

Μπορουμε να δουμε την ττρεχουσα σεζον καπου on-line;
Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,624 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 23:59, 17-04-11:

Το 19 επεισόδιο μόλις το είδα. Αλλά δεν μου έκανε και τόσο αίσθηση! Ήταν τόσο geek με το world of warcraft που απλά δεν έπιανα και πολλά!

@ Dark_kronos : Εδώ. Και αλλού.
1
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,624 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 18:33, 18-04-11:

Τέλειο το 20ο επεισόδιο!!!!!!
1
Παράθεση

tsarachaf (Allah 1/3 MEΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,246 μηνύματα.

O tsarachaf Do/Νot έγραψε: στις 11:34, 19-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από Μάρω
Το 19 επεισόδιο μόλις το είδα. Αλλά δεν μου έκανε και τόσο αίσθηση! Ήταν τόσο geek με το world of warcraft που απλά δεν έπιανα και πολλά!

@ Dark_kronos : Εδώ. Και αλλού.
Όντως είναι ανάλογα και με το ποιος θα το δει...
Ας πούμε εγώ που έχω φίλους κατεστραμένους με το wow, μόλις κατάλαβα σε τι αναφέρεται έλιωσα στο γέλιο... Είχε όμως και πάλι αρκετές ευκαιρίες για γέλιο...
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 16:01, 19-04-11:

Ευχαριστω πολυ Μαρω! παω να καω!
1
Παράθεση

Roben twn Xazwn

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Roben twn Xazwn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 144 μηνύματα.

O Roben twn Xazwn έγραψε: στις 16:11, 19-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
περίμενε και μένα
2
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 17:53, 19-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
Go and burn yourself!
Παράθεση

Θησεύς

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Θησεύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 180 μηνύματα.

O Θησεύς έγραψε: στις 23:48, 07-05-11:

hate it!
5
Παράθεση

fantasmenos (Διαταραγμένη Προσωπικότητα)

Τιμώμενο Μέλος

H Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,292 μηνύματα.

H fantasmenos γεννημένος να λέει σοφά πράγματα έγραψε: στις 00:07, 08-05-11:

Hate you!
5
Παράθεση

Θησεύς

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Θησεύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 180 μηνύματα.

O Θησεύς έγραψε: στις 00:10, 08-05-11:

thanks..
1
1
Παράθεση

fantasmenos (Διαταραγμένη Προσωπικότητα)

Τιμώμενο Μέλος

H Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,292 μηνύματα.

H fantasmenos γεννημένος να λέει σοφά πράγματα έγραψε: στις 00:12, 08-05-11:

you are welcome, brother
3
Παράθεση

renia_1995 (Uranya)

Διάσημο Μέλος

H Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 723 μηνύματα.

H renia_1995 Booorn booorn boorn boorn to be alive έγραψε: στις 21:15, 28-05-12:

Sheldon Cooper
2
1
Παράθεση

Θησεύς

Αποκλεισμένος χρήστης

O Θησεύς έγραψε: στις 22:04, 09-09-12:

αμα πω τωρα οτι τρελαινομαι για big bang theory και ιδιαιτερως για sheldon (bazinga!), θα γινω πολυ ανακολουθος?
Παράθεση

αορ (the less you know,the better it is....)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο the less you know,the better it is.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 109 μηνύματα.

O αορ Καλως Ορισατε έγραψε: στις 22:40, 09-09-12:

λατρεια.My fav.πραγματικα τελειο.αν και το 60% της επιτυχιας ωφείλεται στον sheldon ειναι γενικα φοβερη σειρα.
1
Παράθεση

DreamsRevenge

Επιφανές Μέλος

H DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,241 μηνύματα.

H DreamsRevenge sans toit, ni loi έγραψε: στις 23:48, 09-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από αορ
λατρεια.My fav.πραγματικα τελειο.αν και το 60% της επιτυχιας ωφείλεται στον sheldon ειναι γενικα φοβερη σειρα.
Συμφωνώ γι αυτό που λες για τον χαρακτήρα του sheldon, αλλά η επιτυχία του ως χαρακτήρας τονίζεται και από τους άλλους, όπως π.χ. η Amy, το μαθηματικά αντίθετο της Penny...
Προσωπικά μου αρέσει πολύ η σειρά, ξεφεύγει από τα συνηθισμένα των αντίστοιχων άλλων, έχει γρήγορους και λίγο τρελούτσικους διαλόγους και επιτέλους δεν είναι όλοι όμορφοι και cool αλλά είναι και λίίίγο ψυχωσικοί, λίίίγο με εμμονές, λίίίγο με καταπιεστικές μαμάδες, λίίίγο με δυσκολίες έκφρασης (Raj)... Αλλά είναι όλοι Δόκτωρες!
3
Παράθεση

spurakos

Δραστήριο Μέλος

Ο spurakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 314 μηνύματα.

O spurakos έγραψε: στις 23:54, 09-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από DreamsRevenge
Συμφωνώ γι αυτό που λες για τον χαρακτήρα του sheldon, αλλά η επιτυχία του ως χαρακτήρας τονίζεται και από τους άλλους, όπως π.χ. η Amy, το μαθηματικά αντίθετο της Penny...
Προσωπικά μου αρέσει πολύ η σειρά, ξεφεύγει από τα συνηθισμένα των αντίστοιχων άλλων, έχει γρήγορους και λίγο τρελούτσικους διαλόγους και επιτέλους δεν είναι όλοι όμορφοι και cool αλλά είναι και λίίίγο ψυχωσικοί, λίίίγο με εμμονές, λίίίγο με καταπιεστικές μαμάδες, λίίίγο με δυσκολίες έκφρασης (Raj)... Αλλά είναι όλοι Δόκτωρες!
Mr. Wolowitz
1
Παράθεση

Νεογέννητος

Διάσημο Μέλος

Ο Νεογέννητος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 843 μηνύματα.

O Νεογέννητος έγραψε: στις 00:13, 10-09-12:

3
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια