«The Voice»

Nicole1987

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nicole1987 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Καλα τη μούφα ηταν το σημερινό. Που διάλεξαν και οι 3 την ανηψια της Βισση ενω η αλλη ηταν καλύτερη και ο Ρεμος διάλεξε τελικα την αλλη για να μην τον κρατούν ολοι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.


Φωνάρα η κοπέλα.. το αποθέωσε με την ερμηνεία της το κομμάτι.Respect Τζωρτζίνα!!! :worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nicole1987

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nicole1987 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Τι στημένο παιχνιδι. Εντελώς συμπτωματικά περνάνε και καλα με τη ψήφο του κοινού ολες οι Κύπριες! Για να το βλέπουν και στην Κυπρο κ να ψηφίζουν. Και γω Κύπρια ειμαι αλλα αν ο αλλος δεν τραγουδά καλα δεν τραγουδά.. Τα ειπε ολα ο Ρεμος στο τελος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Κατά τα άλλα θα ήταν αυτό το πιο αντικειμενικό σόου υποτίθεται :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nicole1987

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nicole1987 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Ε ναι ολα ψιλό στημενα ειναι. Οι μισοί επαγγελματίες και οι μισοί οχι. Η τζωρτζινα δεν θα επρεπε να ειναι μεσα κι ας εχει ωραια φωνή. Αφου μενει μεσα αυτη θα κερδίσει στο τελος. Σου λενε the voice. Μα η φωνή θα επρεπε να μέτρα περισσότερο και οχι μονο στα blind auditions αλλα και μετα. Και δεν ειναι τυχαίο που άφησε εξω το Φουρναράκη η Βανδή που ειχε τραγουδήσει τοσο ωραια και άφησε μεσα την Λιολιου η οποια απο φωνή δεν σχολιάζω αλλα διαθέτει την εμφάνιση. Ολα αυτα βέβαια η δικη μου αποψη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Προσωπικά νομίζω ότι το να πηγαίνουν επαγγελματίες σε τέτοια σόου είναι κάπως άδικο.. Γιατί τα παιδιά που πάνε για να ξεκινήσουν ως τραγουδιστές δεν έχουν την ίδια εμπειρία με αυτούς και σίγουρα αδικούνται..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής. Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Ε ναι ολα ψιλό στημενα ειναι. Οι μισοί επαγγελματίες και οι μισοί οχι. Η τζωρτζινα δεν θα επρεπε να ειναι μεσα κι ας εχει ωραια φωνή. Αφου μενει μεσα αυτη θα κερδίσει στο τελος. Σου λενε the voice. Μα η φωνή θα επρεπε να μέτρα περισσότερο και οχι μονο στα blind auditions αλλα και μετα. Και δεν ειναι τυχαίο που άφησε εξω το Φουρναράκη η Βανδή που ειχε τραγουδήσει τοσο ωραια και άφησε μεσα την Λιολιου η οποια απο φωνή δεν σχολιάζω αλλα διαθέτει την εμφάνιση. Ολα αυτα βέβαια η δικη μου αποψη.

Στημένα δεν νομίζω, αλλά αυτό με την Λιόλιου έλεος. Ήμαρτον δηλαδή πόσα άλλα ξέκωλα θα βγουν σε αυτή την ρημάδα την ελληνική μουσική σκηνή. Δεν λέω, καλή φωνή έχει και είναι και πολύ όμορφη, αλλά ο τρόπος που βάφεται, ντύνεται και στήνεται στην σκηνή είναι για σκυλάδικο της εθνικής, μην πω για το υφάκι της. Λίγο πιο μετριόφρων να ήταν και να ντυνόταν πιο νορμάλ θα μπορούσε με άνεση να είναι νικήτρια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nicole1987

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nicole1987 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Μα δεν ειναι μονο το πως ντυνεται ειναι και το οτι δεν λεω εχει φωνη αλλα εχει αλλα παιδια που εχουν πολυ καλυτερες φωνες και εφυγαν και εμεινε αυτη. Οπως και Μπιλιδα που δεν ειχε τραγουδησει και καλα. Αφου και ο Ρεμος και η Βανδη δεν σχολιασαν καθολου το πως τραγουδησε. Ακου η Βανδη παιρνεις το βραβειο της πιο καλοντυμενης! Λες και την βαλανε να πει τη γνωμη της για το ντυσιμο!! Αλλα δυστυχως η ευτυχως ειναι ολα υποκειμενικα. Δεν αξιζουν και ολοι οι Κυπριοι που εχουν μεινει μεσα αλλα και καλα το κοινο τους κρατησε μεσα. Τι να πω ισως να τους κρατησε το κοινο!! Αυτος ο Αλεξ πχ δεν πιστευω πως εχει και καμια φωναρα αλλα απο οτι φαινεται θα παρει καιρο να φανει ποιοι αξιζουν να ειναι μεσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
Παιδιά το ότι η Τζωρτζίνα είναι επαγγελματίας, δε σημαίνει ότι δε θα πρεπε να συμμετέχει στο παιχνίδι κατα τη γνώμη μου.. Η κοπέλα είναι φωνάρα και κανείς δεν την ήξερε.. Δυστυχώς για να κάνει κάποιος δισκογραφία πρέπει να γίνει ευρύτερα γνωστός πια (εκτός αν έχει καλά κονέ). Φαίνεται το παλεύει καιρό και χρειαζόταν μια γερή ώθηση μέσα από ένα talent show. Ελπίζω να της βγει σε καλό - ασχετα από το αν θα νικήσει- γιατί το αξίζει φωνητικά και φαίνεται χαμηλών τόνων.
Όσο για τη Λιόλιου, έχει απλώς μία καλή φωνή θεωρώ. Δε θα την αναγνώριζα με τίποτα στο ραδιόφωνο όπως θα συνέβαινε με το Μαγαλιό ή την Αρετή πχ. Σε αυτή τη φάση στο παιχνίδι "The voice" δε νομίζω ότι έχει να δώσει κάτι παραπάνω. Υπάρχουν πολύ καλύτερες φωνές και ιδιαίτερες. Πάντως οι άντρες την αγάπησαν αν κρίνω από τα σχόλια που έχω ακούσει. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nicole1987

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nicole1987 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Εχει ενα Κυπριο σε καθε ομάδα... Τυχαίο; Δε νομίζω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Ποιος ο λόγος να ξαναδώ The Voice τώρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Καλα ρε Νικολ, 100 - 100 τις ρίχνετε τις ψήφους εκει κάτω; :P Μαγαλιε είσαι θεός. Ακούς εκει να κρατήσει τη λιολιου. Jesus δηλαδή. Οτι θέλετε οτι το thevoicegr θα βγει ο Γιουρι. Οτι στοίχημα όμως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nicole1987

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nicole1987 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Μα αμφιβάλλω αν πραγματικά ψηφίζουν οι Κύπριοι ή αν ειναι καποιο κόλπο του Αντέννα ετσι ώστε να ειναι μισοί Κύπριοι και μισοί Ελλαδίτες στον ημιτελικό και να το παρακολουθούν και εδω. Γιατι πόση σύμπτωση πια να ειναι ενα Κύπριος και ενας Ελλαδίτης στην καθε ομάδα: ε βέβαια η δίκαια Βανδή!! Για μενα ο καλύτερος ειναι ο Λευτέρης και ο Γιουρι. Καλα γιατι πιστευεις πως θα βγει ο Γιουρι; Πιο πιθανό να κερδίσει η Αρετή που την προωθούν ολοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
Σήμερα δεν έχει the voice??:eek:
Ποιος λέτε να νικήσει; Εγώ βλέπω τη Λιόλιου για νικήτρια!! Αφού για χάρη της έφυγε και ο Μαγαλιός, θα βγάλει και τους Κύπριους έξω! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Άμα ήσασταν άνεργοι, δεν είχατε υποχρεώσεις, δεν είχατε να κάνετε τίποτα και γενικά βαριόσασταν τη ζωή σας, θα δηλώνατε συμμετοχή στο BigBrotherGreece2014 με πιθανότητα να κερδίζατε και λεφτά;;;; Θα αράζατε εκεί πέρα 3μήνες[τόσο δεν είναι?], θα τρώγατε, θα καλοπερνούσατε κτλ.

Ωωωω πείτε μου. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BigTimeRush

Νεοφερμένος

Η Μαρκέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Σήμερα δεν έχει the voice??:eek:
Ποιος λέτε να νικήσει; Εγώ βλέπω τη Λιόλιου για νικήτρια!! Αφού για χάρη της έφυγε και ο Μαγαλιός, θα βγάλει και τους Κύπριους έξω! :P
Ο θεός να μας φυλάει... Τόσο ωραίες φωνές, αλίμονο αν βγάλουν την Λιόλιου! Το γεγονός ότι έφυγε ο Μαγαλιός, απλά δεν το σχολιάζω... Ο τύπος τα έδωσε όλα στο live και αντί επιβράβευσης, έχουμε την Δέσποινα να μας το βγάζει έξω! Ο άνθρωπος, με τα λόγια που είχε ακούσει μέχρι εκείνη την στιγμή -που όλοι Θεό και Ροκά τον ανέβαζαν και τον κατέβαζαν- το είχε σίγουρο ότι θα περάσει... Και είχα εγώ μια όρεξη μετά να βλέπω την φάτσα της -δήθεν- απορημένης Λιόλιου όταν η Δέσποινα διάλεξε αυτήν. Κρίνοντας μόνο και μόνο από την εμφάνισή τους την Κυριακή ο Μαγαλιός ήταν 1000 φορές καλύτερος. Όσο για αυτό που λέτε για τους Κύπριους έγω ένα σκέφτομαι. Οι άνθρωποι στην Ελλάδα δεν ψηφίζουν άλλο και δεν χαλάνε τα λεφτάκια τους για κάθε show που βγαίνει στην τηλεόραση. Έτσι η παραγωγή κραατάει μερικούς Κύπριους από την αρχή στο παιχνίδι έτσι ώστε να βγάζει και το κατιτίς τις από τις ψήφους της Κύπρου. Γιατί φυσικά μόνο η Κύπρος ξεσκίζεται στην ψηφοφορία, βγάζοντας 2 φορές την Έμιλυ με ψηφοφορία κοινού. Δεν λέω, καλά τραγουδάει το κορίτσι και μάλιστα πολύ καλά, αλλά όλα αυτά γίνονται για τα λεφτά... Τώρα για φαβορί δεν ξέρω... Θα τρελαθώ όμως αν βγει ο Γιούρι... Δεν ξέρω αλλά κατά την άποψή μου δεν είναι και ο καλύτερος... Έχει πολύ ωραία φωνή και παρουσία αλλά εντάξει, για μένα δεν είναι και το απόλυτο φαβορί...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
Μα γι αυτό το λέω.. Αφού η Βανδή θυσίασε το 10 το καλό για χάρη της, μάλλον την πάνε για νίκη την Κατερίνα.
Ο Μαγαλιός είναι σπάνιος καλλιτέχνης και ο κόσμος τον πάει με 1000! Νομίζω όλοι μείνανε με την απόφασή της. :eek: Κι εγώ που δεν ακούω πολύ ροκ, το Μαγαλιό περίμενα πώς και πώς να τον ακούσω!!



Όσο για τους Κύπριους, συμφωνώ σε όσα λες. Όλοι καλοί είναι, όμως σε κάποιες ομάδες υπήρχαν και καλύτεροι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Σήμερα δεν έχει the voice??:eek:
Ποιος λέτε να νικήσει; Εγώ βλέπω τη Λιόλιου για νικήτρια!! Αφού για χάρη της έφυγε και ο Μαγαλιός, θα βγάλει και τους Κύπριους έξω! :P
Είναι τελικός; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Δεν το βλέπω συστηματικά αλλά από το λίγο που έχω δει δε μαρέσει. O Ρέμος και η Βανδή δεν το έχουν καθόλου με την κριτική και αυτό είναι κακό γιατί εφόσον εδώ έχουν πιο στενή σχέση με τα παιδιά από ότι πχ στο fame story φαίνονται παραέξω σαν άσχετοι με το αθλημα. Και ο Λιάγκας χαλια μαύρα. Ακόμα και ο Ρουβάς καλύτερα το παρουσιαζε το x factor!

Πάντως χάρη στην Αρετή την προηγούμενη εβδομάδα ανακάλυψα τη Lorde και από τότε μου έχει κολλήσει το royals. :P Επίσης αυτός που έδιωξε ο Μιχάλης είχε την καλύτερη εμφάνιση από όλους αλλά τεσπα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top