Τι μουσική ακούτε;

Τι μουσική ακούτε;
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 236)
  • Άλλο είδος από τα παρακάτω (πείτε ποιο)

    Ψήφοι: 30 12.7%
  • Λαϊκά

    Ψήφοι: 40 16.9%
  • Έντεχνα

    Ψήφοι: 73 30.9%
  • Ρεμπέτικα

    Ψήφοι: 34 14.4%
  • Rock

    Ψήφοι: 132 55.9%
  • Metal

    Ψήφοι: 95 40.3%
  • Gothic

    Ψήφοι: 30 12.7%
  • Κλασική

    Ψήφοι: 62 26.3%
  • Soundtracks

    Ψήφοι: 56 23.7%
  • Hip-Hop

    Ψήφοι: 34 14.4%
  • Pop

    Ψήφοι: 54 22.9%
  • Μπαλάντες / Blues

    Ψήφοι: 66 28.0%
  • Electronic

    Ψήφοι: 43 18.2%
  • Celtic

    Ψήφοι: 19 8.1%
  • Traditional/Folk

    Ψήφοι: 24 10.2%
  • Disco

    Ψήφοι: 6 2.5%
  • Jazz

    Ψήφοι: 15 6.4%
  • Reggae

    Ψήφοι: 13 5.5%

chemysterious

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ιάσονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Κυρίως alternative και indie rock.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adele

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η adele αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος. Έχει γράψει 313 μηνύματα.
Αρχικά, θα ήθελα να ρωτήσω γιατί η μπλουζ είναι μαζί με τις μπαλάντες; Καμία σχέση δεν έχουν, αλλά τέλος πάντων...

Τι μουσική σας αρέσει; Κανείς να ακούει παλιά ροκ;:)
Όταν λες παλιά σε τι ακριβώς αναφέρεσαι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elpinikh

Νεοφερμένος

Η Elpinikh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Εμένα μαρέσει κυρίως η ξένη μουσική!Είναι η αγάπη μου! <3
Τραγούδια της Birdy,Lorde,Imagine Dragons,London Grammar και πολλοί πολλοί άλλοι....μαρέσει τόσο πολύ να ακούω!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Member_012

Νεοφερμένος

Ο Member_012 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Metal, Rock και ανάλογα τα κέφια ίσως λίγο ραπ...
Nightstalker, Clutch, AC/DC, In Flames, Judas Priest, Planet Of Zeus,
Dream Theater, Pantera και Tool είναι κάποιες από τις μπάντες που μου αρέσουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,774 μηνύματα.
electronic, alternative,experimenta κυριως! Βασικα δωστε μου Bjork και παρτε μου την ψυχη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ είτε ακούω Rock, Heavy Metal, είτε ελληνικά λαϊκά και ρεμπέτικα. Ανάλογα την φάση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Rock, progressive Rock, Rock 'n Roll, Stoner Metal και κλασσική
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,774 μηνύματα.
electronic, alternative,experimenta κυριως! Βασικα δωστε μου Bjork και παρτε μου την ψυχη :P

Και indie ξεχασα να προσθεσω
Methexys το θεμα μας :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Και indie ξεχασα να προσθεσω
Methexys το θεμα μας :redface:

Πες τα,πες τα :redface:
Ακριβώς τα ίδια ακούω και εγώ,indie, alternative, electronic. Και γενικά δεν μου αρέσει και πολύ η ελληνική μουσική,δεν με εκφράζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ότι ακούω και με αρέσει σαν μουσική/στίχους κτλ. Από μέταλ μέχρι καρράς φάση. Ότι με έρθει εκείνη την ώρα κοινώς. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.
Λιγο απο ολα! Προτιμω τα ξενα τραγουδια βεβαια και μπορω να πω οτι μου αρεσει πολυ η taylor swift:redface: .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
Κυριως alternative/indie rock,εντεχνο τοσο ξενα οσο και ελληνικα τραγουδια.Μην ξεχασω και την κλασικη μουσικη που ειναι αρκετα χαλαρωτικη και για διαβασμα ο,τι πρεπει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ότι ακούω και με αρέσει σαν μουσική/στίχους κτλ. Από μέταλ μέχρι καρράς φάση. Ότι με έρθει εκείνη την ώρα κοινώς. :P

Δηλαδή μπορούν να συνδυαστούν κάπως έτσι...
https://www.youtube.com/watch?v=rI7rYDQBDRs
https://www.youtube.com/watch?v=IJJdtoKb_dE
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RiSe

Νεοφερμένος

Ο RiSe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Αυτή που καταφέρνει να ντύνει σωστά τον στίχο, που με τη σειρά του έχει "κάτι" να πει, κάτι που ανταποκρίνεται στον αντικειμενικό κόσμο και όχι τραγουδιστά κούφια λόγια απομίμησης εσωτερικών ομοιοκαταληξιών πλαισιωμένα από μουσικούς ...θορύβους! :no:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Δηλαδή μπορούν να συνδυαστούν κάπως έτσι...
https://www.youtube.com/watch?v=rI7rYDQBDRs
https://www.youtube.com/watch?v=IJJdtoKb_dE
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ τώρα το είδα αυτό. Ναι τα ξέρω αυτά, είναι πολύ πετυχημένα. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αν βάλεις τη λέξη blues μπροστά από τη λέξη rock έχεις ένα απ τα καλύτερα είδη μουσικής.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IoannelaMetal<3

Νεοφερμένος

Η IoannelaMetal<3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Εγώ από μουσική ακούω Metal,γενικά ροκ και ποπ.:)(περισσότερο heavy metal,glam metal,progressive,power,gothic,speed,folk,groove,thrash,black,death)
Ακούω αυτά τα είδη μουσικής απo τότε που θυμάμαι τον εαυτό μου.:whistle: Έχω πολλά αγαπημένα συγκροτήματα,μερικά από αυτά είναι:Iron Maiden,Amon Amarth,Rotting Christ,Vemon,Bathory,Dream Theater,Slayer,Immortal,Morbid Angel,Motorhead,Manowar,Accept,Black Sabbath,Metallica,Bullet for my valentine,Megadeth,Stratovarius,Guns n' Roses,SOAD,Rolling Stones,Pink Floyd,Phil Collins,Motley Crue,AC/DC,Metal church,Pantera,Slikpnot,KISS,Queen,Led Zep.,The Doors,The who,Scorpions,The eagles.....Και πάρα πολλά άλλα....αγαπημένη τραγουδίστρια της Pop μουσικής έχω την Lady Gaga <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
κλαίω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

idoctorwho

Νεοφερμένος

Ο idoctorwho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Η μουσική που ακούω είναι πιο mainstream πεθαίνεις …
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bekker

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο bekker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Ελαφρολαϊκά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top