Είδη και μάρκες προφυλακτικών

Ποια μάρκα προφυλακτικών χρησιμοποιείτε?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 179)
  • Duo

    Ψήφοι: 15 8.4%
  • Durex

    Ψήφοι: 120 67.0%
  • Trojan

    Ψήφοι: 2 1.1%
  • Billy Boy

    Ψήφοι: 2 1.1%
  • Again

    Ψήφοι: 7 3.9%
  • Stop

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Άλλη

    Ψήφοι: 4 2.2%
  • Αυτά του Ευαγγελάτου!!!!

    Ψήφοι: 4 2.2%
  • Δεν χρησιμοποιώ

    Ψήφοι: 25 14.0%

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Τα προφυλακτικά με ραβδώσεις τα αισθάνεστε διαφορετικά;
Εμένα τα αισθάνθηκε το πορτοφόλι μου διαφορετικά. Νομίζω αυτή είναι η βασική διαφορά τους από τα άλλα. :look:

Ποιο είδος όμως ,είναι το πιο ασφαλές ;
Η αποχή.

Αν πάλι θες κάτι πιο πρακτικό ... κάτι της Durex. Εγώ είμαι πλήρως ευχαριστημένος από όλες τις απόψεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Εμένα τα αισθάνθηκε το πορτοφόλι μου διαφορετικά. Νομίζω αυτή είναι η βασική διαφορά τους από τα άλλα. :look:

δε νομιζω οτι εχουν καποια ουσιαστικη διαφορα στη τιμη!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lonely_Rider

Νεοφερμένος

Ο Παναγής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Εγώ παιδιά προτιμώ τα Duo γιατί η σύντροφος ήταν αλλεργική στο latex των Durex... από γεύσεις ποιες γνωρίζετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Εγώ παιδιά προτιμώ τα Duo γιατί η σύντροφος ήταν αλλεργική στο latex των Durex... από γεύσεις ποιες γνωρίζετε;

τί σε νοιάζει ; εσύ θα τις γευτείς ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MaryVeg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η MaryVeg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Πααντως κι εμένα σε προτήμιση έχω τα durex k duo... δεν ξέρω γιατί... μάλλον τα έχουν προοθήσει πολύ καλά οι ετερίες τους !!! Τα βλέπω παντού !!! Και δεν είχα ποτέ κάποιο πρόβλημα με αυτά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lonely_Rider

Νεοφερμένος

Ο Παναγής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
τί σε νοιάζει ; εσύ θα τις γευτείς ;
οχι αλλα να μην επεκτείνω τις γνώσεις μου;;; Αμαρτία... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
οχι αλλα να μην επεκτείνω τις γνώσεις μου;;; Αμαρτία... :P


δεκτόν και ειλικρινά συγγνώμη , απλά είδαμε το lonely rider και μας έβαλε σε σκέψεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lonely_Rider

Νεοφερμένος

Ο Παναγής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
δεκτόν και ειλικρινά συγγνώμη , απλά είδαμε το lonely rider και μας έβαλε σε σκέψεις
:P:P:P:P
Είναι πολύ μεγάλη ιστορία για το πως απέκτησα αυτό το παρατσούκλι... το θέμα είναι ότι εσύ ειδικά που έκανες και σχόλιο στο άλλο post για αυτόν τον τριχωτό μπαμπουΐνο τον χαρακτηρισμένο ως και alter ego του Γιώργου δεν έπρεπε να μπερδευτείς... έκτος και αν δεν παρακολουθούσες την συζήτηση... Και συν τοις άλλης στο σχόλιο περι γεύσεων ανέφερα μια σύντροφο... Αυτήν τη ξέχασες τελείως;;; :P :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnnie2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Durex Jeans guyz.Ευκολοφόρετα και χωρίς προβλήματα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Εγώ σ' αυτά, ακούω την συμβουλή της μάνας...:P

Οπότε κι από μένα durex...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
durex κ εγω

τι γνωμη εχετε για τα προφ με τις ραβδωσεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.

JokeOver

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
LoVe SeX LoVe Durex που λέει και μια διαφήμιση..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Στριφτό με ραβδώσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
τι ειναι το "στριφτο"?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
τι ειναι το "στριφτο"?
Το τυλίγεις επιτόπου, και ρίχνεις καπνό μέσα. Αρκεί να στουμπώσεις κι ένα φίλτρο μπροστά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas original

Νεοφερμένος

Ο kostas original αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
durex jeanssssssssss;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
το ξαναδα μετα απο καιρο. σοβαρα. ξερει κανεις τι ειναι το στριφτο? :Ρ
ειναι καμια μαρκα που δεν ξερω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Seniorita.Irene

Νεοφερμένος

Η Seniorita.Irene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Durex γιατί έχουν τη μεγαλύτερη περίμετρο. Τα duo είναι ασφυκτικά στενά και μπαίνουν και δύσκολα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,845 μηνύματα.
το ξαναδα μετα απο καιρο. σοβαρα. ξερει κανεις τι ειναι το στριφτο? :Ρ
ειναι καμια μαρκα που δεν ξερω?



Είναι στριμμένο σα βίδα στο μπροστά μέρος για να ερεθίζει και τους δυο και καλά. Never tried it though.




Εγω προτιμώ τα μωβ durex τα πολύ λεπτά, αν και είναι λίγο στενά στη βάση και με κόβουν κάπως. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top