Τι σεξουαλικές προτιμήσεις έχετε;

Τι σεξουαλικές προτιμήσεις έχετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 352)
  • Αμιγώς ετεροφυλόφιλος

    Ψήφοι: 247 70.2%
  • Κυριως ετεροφυλοφιλος με οποιοδηποτε ομοφυλοφιλικη δραστηριοτητα αμιγώς περιστασιακη

    Ψήφοι: 19 5.4%
  • Κυριως ετεροφυλοφιλος με οποιοδηποτε ομοφυλοφιλικη δραστηριοτητα όχι αμιγώς περιστασιακη

    Ψήφοι: 5 1.4%
  • Αμφιφυλόφιλος

    Ψήφοι: 21 6.0%
  • Κυρίως ομοφυλοφιλος με οποιαδηποτε ετεροφυλοφιλικη δραστηριοτητα οχι αμιγώς περιστασιακη

    Ψήφοι: 5 1.4%
  • Κυρίως ομοφυλοφιλος με οποιαδηποτε ετεροφυλοφιλικη δραστηριοτητα αμιγώς περιστασιακη

    Ψήφοι: 5 1.4%
  • Ομοφυλόφιλος

    Ψήφοι: 26 7.4%
  • Κουμπάκιας :P

    Ψήφοι: 21 6.0%
  • Ασέξουαλ

    Ψήφοι: 3 0.9%
  • Πανσέξουαλ

    Ψήφοι: 0 0.0%

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Ετεροφυλόφιλη με ομοφυλόφιλες φαντασιώσεις

πώς γινεται να ειναι καποιος ετεροφυλοφιλος αλλα να φτιαχνεται με φαντασιωσεις ομοφυλοφιλικες?
δεν ρωταει ειρωνικα, και το πιστευω οτι μπορει να συμβαινει απλα θελω να το καταλαβω! :P

δηλαδη αν σου καθοταν φαση με αλλη κοπελα θα το συνεχιζες?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Γίνεται :)
Δεν σημαίνει ότι αν της την έπεφτε κοπέλα θα ανταποκρίνονταν.
Απλά ο εγκέφαλος μας ώρες ώρες είναι λίγο...παράξενος :P
Και στο κάτω κάτω, γι' αυτό υπάρχουν οι φαντασιώσεις, για να εξερευνείς σκηνικά/καταστάσεις/άτομα που στην πραγματικότητα δεν θα άγγιζες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Και στο κάτω κάτω, γι' αυτό υπάρχουν οι φαντασιώσεις, για να εξερευνείς σκηνικά/καταστάσεις/άτομα που στην πραγματικότητα δεν θα άγγιζες.

ναι αλλα για να σε φτιαχνουν σα φαντασιωση δε θα θες και να τις δοκιμασεις??
εγω για παραδειγμα εχω φαντασιωσεις που επειδη βλεπω πως μαρεσουν αν καθοταν η φαση θα τις δοκιμαζα (θελω να πιστευω:P).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
ναι αλλα για να σε φτιαχνουν σα φαντασιωση δε θα θες και να τις δοκιμασεις??
Όχι απαραίτητα. Μπορεί φερ' ειπείν να γουστάρεις να βλέπεις ή να φαντασιώνεσαι threesomes με τον γκόμενό σου, αλλά να μην θέλεις στην πραγματικότητα να κάνεις κάτι τέτοιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
αμα σαρεσει κατι και σε φτιαχνει γιατι να μη θες να το δοκιμασεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
πώς γινεται να ειναι καποιος ετεροφυλοφιλος αλλα να φτιαχνεται με φαντασιωσεις ομοφυλοφιλικες?
δεν ρωταει ειρωνικα, και το πιστευω οτι μπορει να συμβαινει απλα θελω να το καταλαβω! :P

δηλαδη αν σου καθοταν φαση με αλλη κοπελα θα το συνεχιζες?:hmm:
Τί να εξηγώ τώρα... (πόσο ακόμα θα ¨εκτεθώ¨ εδωμέσα!!! :) )
catαρχήν να προσθέσω ένα συμπλεκτικό (όχι συμπλεγματικό) σύνδεσμο στην φράση που έγραψα... ¨Ετεροφυλόφιλη (και) με ομοφυλόφιλες φαντασιώσεις¨ και να διευκρινίσω ότι είμαι φύσει και θέσει ετεροφυλόφιλη... Έπειτα ό,τι σε διεγείρει σε φαντασιωσικό επίπεδο, δεν σημαίνει απαραίτητα ότι μπορεί να μετουσιωθεί με την ίδια ¨επιτυχία¨ και να λειτουργήσει στην πράξη (χωρίς όμως και να αποκλείω τίποτα σε αυτή τη ζωή στα πλαίσια του ποτέ μη λες ποτέ ) Μπορώ ωστόσο να εντοπίζω τα ¨ομοφυλόφιλα¨ στοιχεία του λιμπιντικής μου συμπεριφοράς, πχ. σε τσόντα πάντα εστιάζω στην γυναικεία ύπαρξη, (κατά προτίμηση με μεγάλο στήθος). Αν δεν βγει σουτιέν, εγώ δεν φτιάχνομαι! (....) Τώρα για το αν θα το κάνω ποτέ που με ρωτάς... Δεν ξέρω! Οι άντρες με ελκύουν στην πράξη. Οι γυναίκες απλά εμπλουτίζουν τις φαντασιώσεις μου και σε συνάρτηση με τον σύντροφό μου. Αλλά και για ν'αφήσω ένα παράθυρο ανοιχτό... (υπάρχει ποτέ περίπτωση να συναντήσω τη Χριστίνα Μουστάκα;;; Βλ. Ράδιο Αρβύλα... χμ.........................................:) )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Ζωη χωρις ΓΥΝΑΙΚΕΣ δεν υπαρχει !:D
Πως να το κανουμε δηλαδη ειναι το αλλο μισο του αντρα ! ;)
Αντρας = Γυναικα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Αντρας = Γυναικα :)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Και στο κάτω κάτω, γι' αυτό υπάρχουν οι φαντασιώσεις, για να εξερευνείς σκηνικά/καταστάσεις/άτομα που στην πραγματικότητα δεν θα άγγιζες.


χαχ
και όμως, η φαντασίωσή μου για εκατό χιλιάδες κόσμο μπροστά στη βουλή, έγινε πραγματικότητα :P


υγ.

αν κάτι σε φτιάχνει γιατί να μη θες να το δοκιμάσεις


:confused: αμαν... εσυ μακριά από τους άντρες των φιλενάδων σου :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
στ8
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psychologist

Διάσημο μέλος

Ο Psychologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Είμαι ετεροφυλόφιλος χωρίς τουλάχιστον κάποια εγγενή σεξουαλική έλξη προς το ίδιο φύλο από τα ψιλά που καταλαβαίνω. Έχει υπάρξει όμως μια και μοναδική περιστάση (σε μεγάλη ηλικία παρακαλώ) που οκ δεν την λες και τόσο στρέητ εμπειρία (και πέρασα αρκετά καλά αφού ξεπεράστηκε το αρχικό wtf,τι κάνω τώρα εδώ ) :P Εξού και ψήφισα την δεύτερη επιλογή. Από φαντασιώσεις δε μου έχει κάτσει να φαντασιώνομαι ότι κάνω κάτι με άντρες (μπορεί να έχει παίξει σε φάση τρίο ή κάτι σε γκρουπ σεξ, δε θυμάμαι ακριβώς για να πώ την αλήθεια μου) αν και μετά από εκείνη την εμπειρία είχα φάει μια φλασιά να δώ πως και τι,αλλά οκ μετά μου πέρασε και κατέληξα οτι απλά έκατσε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
κατέληξα οτι απλά έκατσε.


...αυτός ή εσύ; :look:








υγ. μη γελάτε ρε. ρωτάω ποιός έκανε το καμάκι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Δεν έχω προτιμήσεις, όλα τα σφάζω, όλα τα μαχαιρώνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
πας και με γυναίκες; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

renia_1995

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
κουμπακιας τι ειναι; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psychologist

Διάσημο μέλος

Ο Psychologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
...αυτός ή εσύ; :look:








υγ. μη γελάτε ρε. ρωτάω ποιός έκανε το καμάκι

δεν έγιναν τόσο προχό πράγματα.Πολύ ψιλά και μιλάμε για στενό φιλό.Είπαμε ρε και εσύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Ετεροφυλόφιλη.


Είχα διαβάσει κάποτε ένα άρθρο ενός ψυχολόγου (ή σεξολόγου; doesn't matter). Έλεγε πως μία ετεροφυλόφιλη μπορεί πολύ πιο εύκολα να κάνει κάτι με μία άλλη γυναίκα ή να "φτιαχτεί" από την όψη μίας γυμνής. Αντίθετα, ένας ετεροφυλόφιλος άνδρας δεν φτιάχνεται καθόλου στην όψη ενός άλλου γυμνού άνδρα. Ισχύει τελικά; Το έχει διαπιστώσει κανείς σας; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamStealer

Δραστήριο μέλος

Ο DreamStealer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 50 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 745 μηνύματα.
ετεροφ.
πολυ μπλεξιμο αυτη η ψηφοφορια...
δεν καταλαβα αν ειμαι αμιγως η οχι!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
τοσο καιρο πηγαινα με γυναικες.

βεβαια τωρα τελευταια με γλυκοκοιταζει η σκυλιτσα του γειτονα:hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

puppet_58

Νεοφερμένος

Ο puppet_58 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Να στηρίξω και γω την επιλογή μου. Είμαι gay(ενεργητικός) και είμαι με ενα παιδί εδώ και ενάμιση μήνα και μπορώ να πώ πως περνάω την ωραιότερη φάση της ζωής μου. Βέβαια ηλικιακά απέχουμε κάπως αλλά τί σημασία έχει αυτό;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top