Σεξ στο σκοτάδι;

_DORA_

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η _DORA_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 303 μηνύματα.
η αλήθεια είναι ότι δεν το έχω δοκιμάσει ακόμα στο απόλυτο σκοτάδι....αλλά θα ήθελα...(όχι συνέχεια βέβαια) γιατί όταν δε βλέπεις, η αφή και η όσφρησή σου βελτιώνονται απίστευτα..... :) και έτσι μπορεί να νιώσεις πράγματα που δεν ένιωθες πριν....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Αρωματικα κερακια και σβηστα φωτα ωραια ατμοσφαιρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Εμείς οι βλάχοι όπως λάχει.
Φως, σκοτάδι, ντάλα ήλιος, κεράκια, απ'όλα!
Αυθόρμητα πράγματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Το σκοταδι βοηθα τα ατομα να νοιώσουν πιο ελευθερα μιας και ριχνει τις μασκες (ειδικα τις πρωτες φορες με το συντροφο), αφου δεν βλεπεις και πολλα και τα ατομα χανουν οποιο κομπλεξ ειχαν με το σωμα του και οχι μονο ..Η ατμοσφαιρα σκοταδι+κερια ειναι παρα πολυ ομορφη σαν εικονα και σιγουρα βοηθαει στην ενεργοποιηση ολων των αισθησεων...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
εγω δεν εχω τοσο προβλημα αλλα καθε φορα παρατηρω οτι η (εκαστοτε)κοπελα επιθυμει με τα φωτα κλειστα

γιατι λοιπον να της χαλασω το χατιρι;;;;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Μου αρέσει το σεξ στο σκοτάδι γιατί δε βλέπεις τον άλλον, αλλά τον νιώθεις. Αφήνεις την αίσθηση της όρασης για λίγο στην άκρη και αυξάνεις στο φουλ την αίσθηση της αφής και της όσφρησης. Ενεργοποιείς τη φαντασία σου και απολαμβάνεις τη στιγμή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
πώς κάνετε συνήθως
Κατάσταση του φωτός κατά την διάρκεια του σεξ == Κατάσταση του φωτός λίγο πριν αρχίσει

If it's on, it stays on. If it's off, it stays off. You can't do both: ή θα ασχολείσαι με τα φώτα ή θα αλλάζεις τα φώτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
You can't do both: ή θα ασχολείσαι με τα φώτα ή θα αλλάζεις τα φώτα.

ΧΑαχΑΧαχαχαχΑΧ ΘΕΟΣ.
ΚΛΑΙΩ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamStealer

Δραστήριο μέλος

Ο DreamStealer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 50 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 745 μηνύματα.
εμενα δεν με απασχολει, βλεπω και αντιλαμβανομαι καλα τις κινησεις στο σκοταδι,
οποτε μου κανει το ιδιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lolarikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Lolarikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 284 μηνύματα.
ούτε καν
προτιμώ σε υπαίθριο χώρο και πάντα μέρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
γαμωτο εσεις εκει στου ζωγραφου εχετε τετοιες επιλογες...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Όσες/οι είπατε για τις γάτες, ω ναι, δεν πρέπει να βρίσκονται στο ίδιο δωμάτιο γιατί ΤΟΤΕ αποφασίζουν ότι θέλουν παρεούλα (γιαηξ)! Αν ήταν να διαλέξω πάντως θα έλεγα είτε αρκετά κεράκια ή γενικά καλός χαμηλός φωτισμός. Ε τι σκατά κάνουμε αν δεν τα βλέπουμε κιόλαΣ; Δεν είπαμε να είναι και σαν τον γυναικολόγο με την λάμπα πάνω από το λέλουδο και να περιμένεις να σου κάνουν τεστ παπ ή έλεγχο προστάτη αντίστοιχα, αλλά όχι και ντιπ σκοτάδι! Πώς θα δεις τις εκφράσεις του άλλου; Δεν υπάρχει τίποτα πιο αισθησιακό από το να βλέπεις εκείνες τις στιγμές (ακόμα καλυτεροτερότερα αν υπάρχει και καθρέπτης στην απέναντι ντουλάπα :mastigio), αλλιώς κάτσε αυνανίσου.

Υ.Γ. Έξω οι γάτες απ τα δωμάτια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,823 μηνύματα.
Όσες/οι είπατε για τις γάτες, ω ναι, δεν πρέπει να βρίσκονται στο ίδιο δωμάτιο γιατί ΤΟΤΕ αποφασίζουν ότι θέλουν παρεούλα (γιαηξ)! Αν ήταν να διαλέξω πάντως θα έλεγα είτε αρκετά κεράκια ή γενικά καλός χαμηλός φωτισμός. Ε τι σκατά κάνουμε αν δεν τα βλέπουμε κιόλαΣ; Δεν είπαμε να είναι και σαν τον γυναικολόγο με την λάμπα πάνω από το λέλουδο και να περιμένεις να σου κάνουν τεστ παπ ή έλεγχο προστάτη αντίστοιχα, αλλά όχι και ντιπ σκοτάδι! Πώς θα δεις τις εκφράσεις του άλλου; Δεν υπάρχει τίποτα πιο αισθησιακό από το να βλέπεις εκείνες τις στιγμές (ακόμα καλυτεροτερότερα αν υπάρχει και καθρέπτης στην απέναντι ντουλάπα :mastigio), αλλιώς κάτσε αυνανίσου.

Υ.Γ. Έξω οι γάτες απ τα δωμάτια!

Δε θα μπορούσα να συμφωνήσω περισσότερο για τις γάτες. Δε νομίζω ότι θέλουν παρέα αλλά μάλλον περίεργες είναι για το τι μπορεί να κάνει ο γονιός τους εκείνη την ώρα. Είναι από παράξενο, μέχρι ανατριχιαστικό ή και αστείο. Ανατριχιαστικό διότι μπορεί να σε πετύχει σε στάση που να μη μπορείς να κουνηθείς, και να χει κάτσει ακριβώς δίπλα στα γεννητικά σου όργανα και να λες τώρα θα κόψει κανα κρέας και θα τρέχω. Αστείο γιατί μέσα στα αχ και βαχ άμα έρχεται εκείνη την ώρα και η γάτα δίπλα και κάνει νιαρρρρ, ε σκας στα γέλια.

Όσο για τον καθρέφτη, είναι το καλύτερο ερωτικό "βοήθημα" στα σίγουρα. Εγώ τον έχω απέναντι από το κρεβάτι ακριβώς οπότε καταλαβαίνεις ότι οι ματιές είναι αναπόφευκτες.:) Βέβαια στο ίδιο μέρος έχω και μια εικόνα της Παναγίας με το Χριστό αγκαλιά, οπότε καμιά φορά άμα με πιάσουν οι "ενοχές" μου κατεβάζω την εικόνα πριν το σεξ (αν και γενικά είμαι στ' @@ μου).:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

Η rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 700 μηνύματα.
εγω ειμαι ιδιοτροπη αμα πω οτι θελω και σκοταδι και φως;
βασικα στα προκαταρκτικα ειναι πολυ ωραιο να εχεις χαμηλο φωτισμο ,να βλεπεις και να νιωθεις τον αλλον για μενα.
Αργοτερα,κλεινεις τα φωτα και γινεται το ελα να δεις :p
Δεν ξερω μ αρεσει η αισθηση του να εισαι στο σκοταδι και εκει να απολαμβανεις οτι γινεται..

παντως η ατμοσφαιρα και τι ευχαριστει τον καθενα προσωπικα, παντα παιζει ενα μικρο ρολο στο αν θα περασει ομορφα η λιγο πιο μετρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Όσο για τον καθρέφτη, είναι το καλύτερο ερωτικό "βοήθημα" στα σίγουρα. Εγώ τον έχω απέναντι από το κρεβάτι ακριβώς οπότε καταλαβαίνεις ότι οι ματιές είναι αναπόφευκτες.:)

Αααα είναι κακό feng shui, ο καθρέφτης απέναντι από το κρεβάτι Λυκ!

- Να μην κοιμηθείτε ακριβώς μπροστά από ή υπό τον καθρέφτη. Αποφύγετε καθρέφτες στο υπνοδωμάτιο - σε ένα όνειρο είμαστε απελευθερώνοντας αρνητικά συναισθήματα, και έναν καθρέφτη κοντά στο κρεβάτι θα τους αντανακλούν πίσω.

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Seniorita.Irene

Νεοφερμένος

Η Seniorita.Irene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Δε θα μπορούσα να συμφωνήσω περισσότερο για τις γάτες. Δε νομίζω ότι θέλουν παρέα αλλά μάλλον περίεργες είναι για το τι μπορεί να κάνει ο γονιός τους εκείνη την ώρα. Είναι από παράξενο, μέχρι ανατριχιαστικό ή και αστείο. Ανατριχιαστικό διότι μπορεί να σε πετύχει σε στάση που να μη μπορείς να κουνηθείς, και να χει κάτσει ακριβώς δίπλα στα γεννητικά σου όργανα και να λες τώρα θα κόψει κανα κρέας και θα τρέχω. Αστείο γιατί μέσα στα αχ και βαχ άμα έρχεται εκείνη την ώρα και η γάτα δίπλα και κάνει νιαρρρρ, ε σκας στα γέλια.

Μάλλον ζηλεύουν και θέλουν παρέα.. αλλά το τελευταίο πράγμα που θες στο άναμμα είναι να σε ακουμπήσει ένα κρύο πατουσάκι. Κινδυνεύεις να τη χτυπήσεις κιόλας.

- Όσο για το φως ή σκοτάδι, νομίζω ότι το καλύτερο είναι η ποικιλία. Δυνατό φως ημέρας yes! Δυνατό φως λάμπας no! Χαμηλός φωτισμός και απόλυτο σκοτάδι είναι και τα δύο αισθησιακά, το καθένα με διαφορετικό τρόπο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

delirium

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βασιλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πολιτικός μηχανικός και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 171 μηνύματα.
Δεν έχω θέμα ... όπως και να ναι :-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JokeOver

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νυχτολούλουδο

Δραστήριο μέλος

Ο νυχτολούλουδο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ίσθμια (Κόρινθος). Έχει γράψει 453 μηνύματα.
δεν την αντεχω την λαμπαδοφορια...απαλος φωτισμος..κερια..και τα σχετικα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris240

Νεοφερμένος

Ο dimitris240 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Ειμαι ομοφυλόφιλος άντρας ενεργητικός και αύριο το βράδυ σκέφτομαι να δημιουργήσω μια ξεχωριστη ατμόσφαιρα για το αγόρι μου..αρωματικά κεριά ρεσώ με ευωδιά τριαντάφυλλου, που θα εχω βάλει μερικά και στην κρεββατοκαμαρα αλλά θα δημιουργήσω και ενα μικρό διαδρομο στο χωλ που θα οδηγεί στο υπνοδωμάτιο μας-πήρα γυρω στα 50. Θα αγοράσω ακόμα ενα κουτάκι σοκολατάκια σε σχήμα καρδιάς για να του τα προσφέρω, και ενα μπουκέτο με δυο-τρια κοκιινα τριανταφυλλα.Θα στολίσω ακόμη το κρεββατι με ροδοπέταλλα-ισως και τον διαδρομο. Αγόρασα ακόμη μια φθηνή ιταλική σαμπάνια και πήρα και δυο κρυσταλλινα ποτηρια στην βαση των οποιων θα δεσω απο μια μωβ κορδέλα..και θα πέζει στο cd My heart will go on...Λέτε να του αρεσει;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top