Ποιο θα ήθελες να είναι το τελευταίο σου γεύμα;

just smile!

Δραστήριο μέλος

Η just smile! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μακροχώρι (Καστοριά). Έχει γράψει 442 μηνύματα.
φρουτα λαχανικα και υδατανθρακες με εναν πολυτελη τροπο σερβιρισματος και μαγειρεματος.Παρεα με γονεις και αδερφη,την κολλητη μου και την φαμιλια της σε μια αδεια πλατεια

ακυρο για την πλατεια.στο σπιτι στο χωριο αν εχω κανει και δικη μου οικογενεια μαζι.Το σπιτι μου αυτο ειναι διπλα στο μονοπατι για το βουνο.Μες το πρασινο αλλο πραμα:clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Βλα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,637 μηνύματα.
Θα ήταν τόσο μεγάλο που θα πέθενα από το φαγητό!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cosa Nostra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Cosa Nostra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Κοπανάκι (Μεσσηνία). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Μαλλον το συγκεκριμενο ερωτημα ενδιαφερει αυτους που θέλουν να γινουν CEF πιο πολυ εκπαιδευτικό χαρακτηρα εχει,
να φωναξουμε τον Σκαρμουτσο να του κανουν την ερωτηση :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

coyote

Νεοφερμένος

Ο coyote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 36 μηνύματα.


:rant:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RiSe

Νεοφερμένος

Ο RiSe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Ποιο θα ήταν το τελευταίο σου γεύμα; Σε ποια τοποθεσία; Η απάντηση στην ερώτηση αυτή ρίχνει φως στην ψυχή κάποιου
Μια σπανακοτυρόπιτα από τα χέρια της Μαρίας στον φούρνο της γειτονιάς μου, να την δαγκάνω με μανία καρφωμένος στο βαθύ...ντεκολτέ της! :hypno:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,649 μηνύματα.
Φασολαδα/Φακες/Ρεβίθια. Τα αγαπημενα μου φαγητα
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,795 μηνύματα.

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,649 μηνύματα.

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,795 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
α εγω θα ηθελα κρεας,σε ολα τα ειδη,πχ αυτο που λεμε mix grill στο εστιατοριο και εχει απολα μεσα,συν ωραιο κρασι συν πατατες τηγανητες συν αφθονες πιτες συν μια γεματη σαλαταρα :clapping:
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Το τελευταίο μου γεύμα θα ήθελα να έχει διάφορα πράγματα που δεν κολλάνε μεταξύ τους but who cares, θα καθόμουν όλη μέρα στο τραπέζι και θα έτρωγα:

1. Φέτα τηγανητή με φύλλο, μέλι και σουσάμι
2. Κολοκυθοκεφτέδες
3. Γαρίδες τυλιχτές με πατάτα και γαρίδες πανέ και γλυκόξινη σάλτσα
4. Rock Shrimp Tempura Roll
5. Αμερικάνικα BBQ ribs
6. Ποικιλία κρεατικών με: πανσέτες χοιρινές στα κάρβουνα, αρνίσια παϊδάκια και κοκορέτσι χωρίς συκωτάκια (μόνο έντερα και γλυκάδια)
7. Πατάτες country
8. Προφιτερόλ
 

Slytherin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Slytherin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.
Για πρωϊνό ζεστό γάλα με σοκολάτα ,για μεσημεριανό μακαρονάδα 🍝 με σάλτσα ντομάτας και τυρί και ξεροψημένο ψωμί με λάδι.Για βραδινό μπριζόλα με πατάτες τηγανητές και μαρουλοσαλάτα.Για επιδόρπιο κανταϊφι 🍰 αν και οποιοδήποτε γλυκό είναι ευπρόσδεκτο.
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μια μερίδα αγάπη ιδανικά.

Αλλιώς τίποτα.

Τα υποκατάστατα φουσκώνουν και δυσκολεύουν το ταξίδι.
 

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Για πρωϊνό ζεστό γάλα με σοκολάτα ,για μεσημεριανό μακαρονάδα 🍝 με σάλτσα ντομάτας και τυρί και ξεροψημένο ψωμί με λάδι.Για βραδινό μπριζόλα με πατάτες τηγανητές και μαρουλοσαλάτα.Για επιδόρπιο κανταϊφι 🍰 αν και οποιοδήποτε γλυκό είναι ευπρόσδεκτο.
Από διαβήτη θα πας, το μόνο σίγουρο 🤣 Είμαι σίγουρη ότι διαβάζοντας αυτό το ποστ ο @Devil ετοιμάζει ένεση ινσουλίνης 😂
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,817 μηνύματα.

Slytherin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Slytherin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.
Από διαβήτη θα πας, το μόνο σίγουρο 🤣 Είμαι σίγουρη ότι διαβάζοντας αυτό το ποστ ο @Devil ετοιμάζει ένεση ινσουλίνης 😂

Δεν συνηθίζω να τρώω γλυκό.Για τελευταίο γεύμα το ανέφερα.Σοκολάτα έχω να φάω 3 χρόνια.Δεν έχεις άδικο πάντως καθώς μου αρέσουν τα γλυκά αλλά θα πρέπει να προσέχω.
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,736 μηνύματα.
το έχω πει ένα σωρό φορές - δεν με παρακολουθείτε.

το τελευταίο μου γεύμα θέλω να είναι καραβίδες (μεγάλες, του κιλού) στα κάρβουνα και ούζο. τίποτα άλλο.
να 'ναι βράδυ, καλοκαίρι, σε παραλία, να φοράω σαγιονάρες και να τρίβω τα πόδια στην άμμο και το χαλίκι, να πάω μετά στο σπίτι, για τσίσα και ύπνο, και να μην ξυπνήσω ποτέ.
 

Luke87

Δραστήριο μέλος

Ο Luke87 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 681 μηνύματα.
Τι δυσάρεστη σκέψη κι αυτή. Ενα πιατάκι ελιές.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,171 μηνύματα.
Ντοματοσαλάτα με ελιές, τσίπουρο και από πίσω να ακούγεται Βαμβακάρης "Μια φούντωση μια φλόγα, έχω μέσα στη καρδιά λες και μάγια μου χεις κάνει Φραγκοσυριανή γλυκιά".

Ο πιο ευτυχισμένος θάνατος.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top