Ποια είναι η αγαπημένη σας στάση στο σεξ;

Ποια είναι η αγαπημένη σας στάση;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 337)
  • Ιεραποστολικό (missionary)

    Ψήφοι: 40 11.9%
  • Στα 4 (doggie style)

    Ψήφοι: 137 40.7%
  • Ψαλίδι (scissors)

    Ψήφοι: 6 1.8%
  • Η κοπέλα από πάνω

    Ψήφοι: 80 23.7%
  • Η κοπέλα από πάνω (με πλάτη προς τον άντρα)

    Ψήφοι: 10 3.0%
  • 69

    Ψήφοι: 11 3.3%
  • Στα όρθια

    Ψήφοι: 20 5.9%
  • Με τα πόδια της πάνω από το κεφάλι (υψομετρικά)

    Ψήφοι: 17 5.0%
  • Άλλη (περιγράψτε σε post)

    Ψήφοι: 16 4.7%

susceptible

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο susceptible αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
για πεστε ρε παιδια,περισσοτερες λεπτομερειες..καμια για μπανιο ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
τι θελεις να πεις με το "καμια για μπανιο;"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Καμιά στάση για μπάνιο θέλει να πει..

Όλες οι παραπάνω εφαρμόζονται και στο μπάνιο.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Aπλως προσεξτε με τα νερα και τις σαπουναδες μπας και αντι για βογγητα απο ηδονες και οργασμους :inlove: :hump:
που ειναι τυπου "ααχχχ, ωωωωχ...τι σου κανω...; τι μου κανεις....; και ποιος θα μας το πει"
εχουμε απο τα αλλα...τα καρουμπαλο-βογγητα:vava:

που συνοδευονται απο μελανιες,εξαρθρωσεις,ραγισματα... καθως επισης και απο παρομοιους ηχους με τους παραπανω αλλα τωρα γινονται:
"αααααχχχχχ....το κεφαλι μου(εδω πανε κι αλλα μερη!Ποδι,χερι κτλ κτλ)
"ωωωωχχχχ.....την κοινωνια μου!!!"
καθως και διαφορα αλλα!:whistle: :|
Γι' αυτο οταν ειναι "επι του ορθιου" προσεκτικα!!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

susceptible

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο susceptible αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
χεχε..ωραια..i'll try the best..καληνυχτα παιδια κ ευχαριστω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Η γυναίκα από πάνω αλλά όχι καθιστή, ξαπλωμένη... Επλίζω να καταλάβατε:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
νατα νάτα...περάσαμε και στο μπάνιο.

Ετς ετς, να περάσουμε από όλα τα δωμάτια του σπιτιού:bleh:

Στο θέμα μας τώρα.

Εϊμαστε στο μπάνιο. Κάνουμε μια αναγνωριστική. Τι υπάρχει μέσα στο μπάνιο, έχετε ποτέ αναρωτηθεί? (σαφώς και θα'χετε, είναι η πιο ωραία ενασχόληση όταν κάνουμε ντούντους). Αφήνουμε τις χλωρίνες με γεύση(:confused:) λεμόνι και το γκαζολίν στην άκρη, δεν θα μας χρειαστούν προς το παρόν.

Πλυντήριο: Νάις............... ιδίως όταν δουλεύει κιόλας. Τσεκάρουμε τα άπλυτα. Σιγοτραγουδάμε "τα ονειρά σου κόκκινα, τα όνειρά μου άσπρα..ρούχα μαζί που πλύθηκαν κι έχουνε γίνει ροζ". Προσοχή στη διαλογή των απλύτων, δε θέλουμε μετά να τα ακούσουμε κι απο πάνω που το βρακάκι βγήκε γιέλοου. Προφανώς η στάση πλυντηρίου είναι καθιστική για τη γυναίκα, στο όρθιο ο άντρας. Αν δεν φτάνετε, παίρνετε τον πάπυρο λαρούς μπριτάνικα. 5 τόμοι φτάνουν. (ΟΧΙ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΔΙΑΒΑΖΕΤΕ).

Διάλλειμμα 1 λεπτού να φανταστείτε την εικόνα.


Χαμογελάτε ε? ;)

Νιπτήρας: Πισωκολλητό. Η γυναίκα έχει τα χέρια της στα χείλη του νιπτήρα, στη βρύση, όπου τη βρίσκει τελοσπάντων, για να στηριχτεί. Πως μας ψάχνουν οι πολίς όφισερς στις ταινίες (hands up, face the wall, spread legs)?? Αυτό θα κάνουμε:P Αν θέλουμε, ανοίγουμε το ζεστό νερό (ΑΜΑΝ, τον έκλεισα τον θερμοσίφωνα?:confused::confused:), κάνουμε το μπάνιο χαμάμ, και όταν έρθει η κατάλληλη στιγμή, το παίζουμε τιτανικός, και αφήνουμε τα αποτυπώματα των χεριών μας στον καθρέφτη πάνω από τον νιπτήρα.

Διάλλειμμα 1 λεπτού για να το φανταστείτε.


Πάλι χαμογελάτε άτιμα :D


Λεκάνη. NAHHHHHHH...........Μόλις κάνατε ντούντους dudes. Chill.


Δεν έχει διάλλειμμα.

ΜΠΑΝΙΕΡΑ. Είναι μεγάλη? πόσους χωράει καθιστούς? 3? 4? (μα που ζείτε τελοσπάντων :P). Αν χωράει δύο στο καθιστό καλά πάμε. ΣΑΠΟΥΝΟΠΕΡΑ. Οι άντρες ετοιμαστείτε για 5 βαρετές, ω ναι, ώρες, όπου το παλαμάρ θα μουλιάσει τόσο πολύ που αποκλείεται να ξαναβγεί για "βόλτα" σύντομα. Αφήστε το ψυχολογικό τραύμα που θα του έχετε προκαλέσει. Οι γυναίκες μόλις ανακάλυψαν τον παράδεισο. Κεράκια, σαπουνάκια, παπάκια, αφροντούς με άρωμα θαλασσινής απογευματινής αύρας, γαλάκτωμα που αφήνει το δέρμα μεταξένιο, σαμπουάν 3 σε 1, ειδικό για παιδιά, για να μη τζουζουν τα μάτια, αιθέρια έλαια (όχι ΕΛΑΪΣ παιδιά, μη χαλάμε τζάμπα το αγνό παρθένο και δεν έχουμε μετά να ρίξουμε στη σαλάτα, και να κάνουμε βούτες, αχμ...παρασύρθηκα). Είναι προφανές, ότι ο άντρας θα κάνει όλη τη δουλειά. Μιλάμε για πολύ τρίψιμο πλάτης. Μιλάμε για αργές αισθησιακές κινήσεις, κυκλικές, καλύπτωντας σιγά σιγά όλη τη επιφάνεια......ΠΟΙΟΣ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΕΚΕΙ ΠΙΣΩ?????????????????? Το πιάσατε το νόημα, πιστεύω. Και ΜΗ νομίζετε οι άντρες ότι μετά έχει :hump:. ΟΧΙ. Αυτό ήταν. Έχουμε και δουλειές ( να πως δημιουργούνται τα ψυχολογικά τραύματα που αναφερα).
Στην περίπτωση βέβαια που πάμε στο όρθιο, γιατί δε μας χωράει καθιστούς (δε θέλω σφυρίγματα από τους άντρες, μη κάνετε κύμα μωρέ:P), προσέχτε τα σαπουνάκια, παπάκια, αφρούς, όπως είπε και ο καραμπινιέρος από πάν. Ενα αντιγλυστρικό χαλάκι θα σας βοηθήσει. Επίσης τραβήξτε και τη κουρτίνα, μη τα κάνετε χάλια, γιατί δε σας πάει το φακιόλι.



ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ. ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ.


Αυριο θα περάσουμε στη κουζίνα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epidromi

Νεοφερμένος

Ο epidromi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Έλιωσα με τον Τιτανικό:rofl::rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tserno

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 803 μηνύματα.
Doo θυμισε μου οταν ψαξω κοριτσι μου να παντρευτω να ρωτησω την υποψηφια αν ξερει τοσο καλα το σπιτι οσο εσυ :P:whistle:

Παντως αυτο με το διαλειμα και το γελατε ηταν πολυ πετυχημενο:clapup:

Λεω να καταθεσω προταση στους mods για να πληρωνουν εφεξης την doo ως ξεναγο...τι λετε???:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
Αν και δεν έχω δοκιμάσει την ισπανική,την βρίσκω ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ!


Τώρα είμαι απόλυτα σίγουρος.Ισπανική = best!

(αν υπάρχουν και τα κατάλληλα προσόντα):redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chemeng

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο chemeng αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Κλασσική - Δοκιμασμένη - Ασφαλής - Απολαυστική : Στα 4.

Ακόμη πιο απολαυστική - Λιγότερο ασφαλής : Στον τοίχο.

Αυτά... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Η γυναίκα από πάνω αλλά όχι καθιστή, ξαπλωμένη... Επλίζω να καταλάβατε:redface:

Ξέθαμμα mode on: Μπρούμυτα όμως, ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Η κάθε μία έχει την χάρη της πάντως παραλήψατε πολλές:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

torry

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Χμ Μπρούμυτα ξαπλωτά τελείως κλειστά πόδια και ο άλλος από πίσω (οχι απαραίτητα πίσω πίσω), λίγο κόντρα στο μαλλί και αυτό είναι..;) Τέλεια αίσθηση νιώθεις την πραμικρή κίνηση, η απόλυτη τριβή και αν είναι από "πίσω" βαθειά διήσδηση! Με το 1,με το 2,με το 3 και να κι ο 1ος οργασμός!:redface:
Πάντως αν δεν κάνεις και 2-3 εναλλαγές κάθε φορά δεν έχει την ίδια χάρη. Συνέχεια η ίδια στάση κκαταντάει βαρετό:down: και ντε κα*λε που λένε. Είναι σαν ταινία που την έχεις ξαναδεί ξέρεις την αρχή, την υπόθεση και βαριέσαι να δείς το τέλος αφού πάλι ίδο θα είναι :yawn: .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

torry

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Αυτή στο πλαι ούτε εγώ πάντως έχω καταλάβει πως διάολο γίνεται :redface: :fool:
Αν πρόσεξα καλά τελικά κανείς δεν σου απάντησε πως είναι. Λοιπόν ξαπλώνεις στα πλάγια με τα πόδια λυγισμένα, το ίδιο και ο άλλος πίσω σου και με πολύ λίγη προσπάθει βρίσκει στόχο και να το! Μπορείς και με τα πόδια σχεδόν ίσια αλλά θέλει καλό τούρλομα προς τα πίσω ή το ένα πόδι λίγο σηκωμένο και λυγισμένο(πως κάνεις ασκηση για προσαγωγούς ένα πράγμα)! Απλά θέλει μικρές κινήσεις για να μην βγαίνει συνέχεια και σπαστείτε! Είναι ωραία στάση και σχετικά ξεκούραστη για την γυναίκα(ειδικά αν σ'αρέσει το πισοκωλητο και έχουν μουδιάσει τα γώνατά σου στα 4).
Ελπίζω να ήμουν αρκετά κατατοπιστική..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
λολ!!!! τελεια περιγραφη torry μου!!! ευγεεε!

4 παιδια και αγιος ο θεος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
4 παιδια και αγιος ο θεος!
δε μπορώ να πω ότι με χαλάει....
με χαλάει όμως το συνέχεια.... δε γουστάρω να βλέπω ντουβάρι/μαξιλάρι/κεφαλάρι ρε φίλε...
θέλω να βλέπω το πρόσωπο του ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Α γεια σου ΚΟΥΕ.:)
Ολες οι στασεις εχουν την χαρη τους ετσι...;(σχεδον ολες μαλλον γιατι για μερικες πρεπει να εχει την ευλυγισια του Μελισσανιδη καθως το ιδιο και το "μοριο" του αντρα.)

Προσωπικα παντως το καλυτερο ειναι να αισθανεσαι οσο μπορεις περισσοτερο τον αλλο "επανω σου".(οσο περισσοτερο απο εκεινον μπορεις...Ξερετε...σε "εκταση"...επιδερμικα και οχι μονο...αν με πιανετε.)
Κι ετσι η αγαπημενη μου σταση απο ολες (μιας και πρεπει αν επιλεξω μια) ειναι η επιλογη 4.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
δε μπορώ να πω ότι με χαλάει....
με χαλάει όμως το συνέχεια.... δε γουστάρω να βλέπω ντουβάρι/μαξιλάρι/κεφαλάρι ρε φίλε...
θέλω να βλέπω το πρόσωπο του ;)


αυτο ειναι το ΜΟΝΟ μειονεκτημα! :(
εμενα ο καθρεφτης παντως με βοηθουσε πολυ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
αυτο ειναι το ΜΟΝΟ μειονεκτημα! :(
εμενα ο καθρεφτης παντως με βοηθουσε πολυ :)

δε τους γουστάρω τους καθρέφτες....
έχουν κακό τσι :P


ο καθρέφτης δε μου λέει κατι.. είναι παγωμένος κι απόμακρος... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top