Ομοφοβία ή αγανάκτηση;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
Μετα απο 7 σελιδες που διαβασα θα πω μονο...

Φερτε μου εναν αντρα μπρουταλ και βαρβατο..βαρεθηκα τις μετριοτητες..8)

:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.
Μετα απο 7 σελιδες που διαβασα θα πω μονο...

Φερτε μου εναν αντρα μπρουταλ και βαρβατο..βαρεθηκα τις μετριοτητες..8)

:redface:

Όταν μιλά μιά γυναίκα γυναίκα γυναίκα ......γυναίκα
με αυτόν τον τρόπο, έ τότε οι γκέυ κρύβονται.

Αλλά και τί στόχος είναι ο βαρβάτος άνδρας για μια γυναίκα, έ .

Γκέυ, με κουράσατε πολύ και θα πάψω να ασχολούμαι με εσάς.

Τόσο που ασχοληθήκαμε μου φαίνεται πως η πυξίδα μας στο τέλος θα βλέπει μόνο γκέυ στον δρόμο.

Αγανακτώ τελικά. Τόσες και τόσες γυναίκες έξω και εμείς για γκέυ μιλάμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Φερτε μου εναν αντρα μπρουταλ και βαρβατο.
μα αυτους τους τυπους οι γυναικες τους φτυνουν-μισουν επιφανειακα(τους λενε φαλλοκρατες,σεξιστες και ολα τα αλλα που ακουω πχ και εδω)...και πλησιαζουν τους ευκολους "προοδευτικους" φλωρους..
ασε .. στη ζωη τα βλεπω καθε μερα..

το κλασσικο συνδρομο "δυναμικων" γυναικων..παταει τους ανδρες και την ιδια στιγμη ψαχνει δυνατους και βαρβατους..για να τους πατησει και αυτους και να αναρωτιεται μετα που πηγαν οι ανδρες.

ας κοιταξει λιγο εκει που παταγε πριν-ή στη σολα του παπουτσιου της)..ισως εκει να εβρισκε κατι..

ψυχολογικο προβλημα,,απλα και χαπακια καμια φορα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Πάντως δεν μπαίνουμε στο ζουμί. Οτι οι στρέιτ, αγανακτούν δικαιολογημένα, απο την επιδεικτική όσο και προκλητική επίθεση των γκέυ στην έννοια του φυσιολογικού. Ενα σημαντικό σημείο αγανάκτησης μάλιστα πιστεύω ότι ειναι που οι γκέυ προσπαθώντας να προσβάλουν αυτή την έννοια, χρησιμοποιούν τόσο στις συζητήσεις όσο και κοινωνικά μια τεράστια απάτη.

Περιφέρονται σαν στρέιτ και εκφράζουν άποψη γκέυ ! Πιστεύω ότι στην παρούσα συζήτηση θα είναι εξαιρετικά χρήσιμο, για να μήν πώ απαραίτητο, όσοι εκφράζουν γνώμη να ξέρουμε και την σεξουαλική τους προτίμηση. Αλλιώς αλήθεια τί νόημα έχει η άπόψη χωρίς την πρακτική της απόδοση απο αυτόν/ην που την εκφράζει;

Ωραία μιας και ο Buggs θέλει να πούμε και τις ορέξεις μας ας ξεκινήσουμε:
Γουστάρω τις γυναίκες και ειδικότερα γουστάρω τις ξανθιές ηλικίας 20-25 ετών. Μέγιστη ηδονή απολαμβάνω όταν κάθομαι στην καρέκλα και αυτή εργάζεται με το στόμα της. Θα επεκτεινόμουν αλλά μας διαβάζουν και ανήλικα. Τώρα περιμένω και από τους υπόλοιπους χρήστες να μας πουν τις σεξουαλικές τους προτιμήσεις και προτείνω να προσθέσουν και τα διάφορα φετίχ έτσι ώστε να έχουμε ακριβέστερη εικόνα του κάθενος. Με αυτό το τρόπο θα ξεσκεπαστούν οι gay που θέλουν να μας διαβάλλουν τα πνεύματα

ΔΙΑΒΑΖΩ BUGGS ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ
ΔΙΑΒΑΖΩ BUGGS ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ
ΔΙΑΒΑΖΩ BUGGS ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ

Και για να τελειώσω ο κομπλεξισμός και η μισαλλοδοξία ονομάζονται αγανάκτηση. Αλλά όταν οι gay αναπαριστώνται σαν μασσόνοι ή σιωνιστές δεν περιμένεις κάτι καλύτερο. Ότι να ναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,869 μηνύματα.
μα αυτους τους τυπους οι γυναικες τους φτυνουν-μισουν επιφανειακα(τους λενε φαλλοκρατες,σεξιστες και ολα τα αλλα που ακουω πχ και εδω)...και πλησιαζουν τους ευκολους "προοδευτικους" φλωρους..
ασε .. στη ζωη τα βλεπω καθε μερα..

το κλασσικο συνδρομο "δυναμικων" γυναικων..παταει τους ανδρες και την ιδια στιγμη ψαχνει δυνατους και βαρβατους..για να τους πατησει και αυτους και να αναρωτιεται μετα που πηγαν οι ανδρες.

ας κοιταξει λιγο εκει που παταγε πριν-ή στη σολα του παπουτσιου της)..ισως εκει να εβρισκε κατι..

ψυχολογικο προβλημα,,απλα και χαπακια καμια φορα..

Ταμπέλες.... Τσουβαλοποίηση....:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
μα αυτους τους τυπους οι γυναικες τους φτυνουν-μισουν επιφανειακα(τους λενε φαλλοκρατες,σεξιστες και ολα τα αλλα που ακουω πχ και εδω)...και πλησιαζουν τους ευκολους "προοδευτικους" φλωρους..
ασε .. στη ζωη τα βλεπω καθε μερα..

το κλασσικο συνδρομο "δυναμικων" γυναικων..παταει τους ανδρες και την ιδια στιγμη ψαχνει δυνατους και βαρβατους..για να τους πατησει και αυτους και να αναρωτιεται μετα που πηγαν οι ανδρες.

ας κοιταξει λιγο εκει που παταγε πριν-ή στη σολα του παπουτσιου της)..ισως εκει να εβρισκε κατι..

ψυχολογικο προβλημα,,απλα και χαπακια καμια φορα..

Το να ειναι μια ενδοιαμεση κατασταση να υποθεσω οτι δεν παιζει ε?:confused: ή φαλοκρατης ή φλωρος οπως λες!:worry:

:hmm::hmm:

Φερτε μου εναν βαρβατο και δυναμικο να πατησω!8)


:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
υπαρχουν και ενδιαμεσα..απλα αναφερω μια συμπεριφορα γεγονος...
δεν ειναι ολα ασπρο μαυρο..

και να το πω..τους βαρβατους-αγριους ανδρες δεν τους προτιμανε εκ πρωτης οι γυναικες..τους φοβουνται-βριζουν καμια φορα..

εκ πρωτης ειναι ευκολοτεροι και πιο ελκυστικοι οι πιο μαλακοι ,σοφτ ανδρες-"ωραιοι"..
οποια καταλαβε καταλαβε..αυτονοητα πραγματα λεω..οχι απολυτα ομως..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
υπαρχουν και ενδιαμεσα..απλα αναφερω μια συμπεριφορα γεγονος...
δεν ειναι ολα ασπρο μαυρο..

και να το πω..τους βαρβατους-αγριους ανδρες δεν τους προτιμανε εκ πρωτης οι γυναικες..τους φοβουνται-βριζουν καμια φορα..

εκ πρωτης ειναι ευκολοτεροι και πιο ελκυστικοι οι πιο μαλακοι ,σοφτ ανδρες-"ωραιοι"..
οποια καταλαβε καταλαβε..αυτονοητα πραγματα λεω..οχι απολυτα ομως..

Θα σου πω εγω τι φοβαμαι-βριζω! Τους χαζους ανθρωπους!:D δεν τους μπορω..:/: και ναι θελω να τους πατησω κατω!8)

Τωρα τους βαρβατους, τους φλωρους και τους ''ντεμι''...δεν μπορω να χαρακτηρισω ετσι ανθρωπους..
Τι θα πει βαρβατος?? Τι θα πει φλωρος??
Εχω δει εγω ''βαρβατους'' να γινονται φλωροι στο αψε σβησε!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Τι θα πει βαρβατος?? Τι θα πει φλωρος??
Εχω δει εγω ''βαρβατους'' να γινονται φλωροι στο αψε σβησε!:P

2 αποριες...
1. Μηπως πρεπει να μας πεις εσυ τι θα πει βαρβατος και τι φλωρος μιας και ζητας εναν βαρβατο αντρα??

2. Μηπως οι "βαρβατοι" ητανε "φλωροι" εξαρχης και το παιζανε βαρβατοι επειδη στην πραγματικοτητα γινεται αυτο που αναφερθηκε πανω, ψαχνετε δηλαδη βαρβατους για να τους πατησετε?? Και τελικως θα πει ο φλωρος που δεν μπορει να βρει κοπελα "Δεν το παιζω νταης και βαρβατος μπας και ριξω γκομενα, και μετα να της δωσω την ικανοποιηση οτι με πατησε ευκολα και γρηγορα???"... Ή οι βαρβατοι που γιναν φλωροι τελικως να τους πατησατε οντως???

ΥΓ. Μηπως η λεξη "πατατε" ειναι μια πιο ηπια εκφραση του "ευνουχιζετε", που ειναι η λεξη που εδω και ωρα πλαναται στην ατμοσφαιρα???Μηπως σε αυτο αναφερεται και ο εκφυλισμος που ακουστηκε παραπανω??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
2 αποριες...
1. Μηπως πρεπει να μας πεις εσυ τι θα πει βαρβατος και τι φλωρος μιας και ζητας εναν βαρβατο αντρα??

2. Μηπως οι "βαρβατοι" ητανε "φλωροι" εξαρχης και το παιζανε βαρβατοι επειδη στην πραγματικοτητα γινεται αυτο που αναφερθηκε πανω, ψαχνετε δηλαδη βαρβατους για να τους πατησετε?? Και τελικως θα πει ο φλωρος που δεν μπορει να βρει κοπελα "Δεν το παιζω νταης και βαρβατος μπας και ριξω γκομενα, και μετα να της δωσω την ικανοποιηση οτι με πατησε ευκολα και γρηγορα???"... Ή οι βαρβατοι που γιναν φλωροι τελικως να τους πατησατε οντως???

ΥΓ. Μηπως η λεξη "πατατε" ειναι μια πιο ηπια εκφραση του "ευνουχιζετε", που ειναι η λεξη που εδω και ωρα πλαναται στην ατμοσφαιρα???Μηπως σε αυτο αναφερεται και ο εκφυλισμος που ακουστηκε παραπανω??

1. Το πρωτο μου μηνυμα ''φερτε μου εναν αντρα βαρβατο'' ηταν ειρωνικο;)
2. Το θεμα ειναι να νιωθεις ασφαλεια με τον συντροφο σου!τι θα πει αν ειναι βαρβατος ή οχι? ξαφνικα την εχουν δει οι περισσοτεροι βαρβατοι και σκληροι και ολοι οι υπολοιποι τους φαινονται μετριοτητες και λιγοι και φλωροι..ελεος! Τα προσωπικα κομπλεξ του ο καθενας καταληξαμε να αποδιδει στον ευνουχισμο και στους γκευ!:confused: Ποιους ευνουχισαν οι γυναικες?? Μαλλον ετσι νιωθουν αυτοι που νομιζαν οτι η θεση της γυναικας θα εμενε ιδια με πριν απο 80 χρονια!

Αφηνω τα πολυ μπρουταλ για αλλους!:D

Εχμ:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
1. Το πρωτο μου μηνυμα ''φερτε μου εναν αντρα βαρβατο'' ηταν ειρωνικο;)
2. Το θεμα ειναι να νιωθεις ασφαλεια με τον συντροφο σου!τι θα πει αν ειναι βαρβατος ή οχι? ξαφνικα την εχουν δει οι περισσοτεροι βαρβατοι και σκληροι και ολοι οι υπολοιποι τους φαινονται μετριοτητες και λιγοι και φλωροι..ελεος! Τα προσωπικα κομπλεξ του ο καθενας καταληξαμε να αποδιδει στον ευνουχισμο και στους γκευ!:confused: Ποιους ευνουχισαν οι γυναικες?? Μαλλον ετσι νιωθουν αυτοι που νομιζαν οτι η θεση της γυναικας θα εμενε ιδια με πριν απο 80 χρονια!

Αφηνω τα πολυ μπρουταλ για αλλους!:D

Εχμ:redface:

1. Χαιρομαι...:)
2. Κι εδω συμφωνω μαζι σου... Αν και αυτο που ηθελα να πω ειναι οτι ενω γενικως διατυμπανιζετε οτι θελετε εναν αντρα καλο ευαισθητο κλπ κλπ... Αυτον που θα χαρακτηριζαν πολλοι φλωρο... Πατε και κολλατε σε ατομα με ακριβως τον αντιθετο χαρακτηρα... Και ή προσπαθειτε να τους μετατρεψετε σε φλωρους(χαριν συντομιας χρησιμοποιω τον ορο) ή αν δεν τα καταφερετε και δεν σας φερθει σωστα γκρινιαζετε και λετε την κλασσικη πλεον ατακα: "Μα τι εχω εγω?? Τον μαλακομαγνητη??"... Και λεω εγω με το μικρο μου μυαλο... Ρε μπας και δεν ειναι ο μαλακομαγνητης και ειναι οτι κατι μεσα στο μυαλο σας λειτουργει στραβα κι αλλα λετε κι αλλα κανετε???:worry:

Κι ετσι πληθαινουν και οι gay... Που συνηθως ειναι οι "φλωροι" που λογω της παραπανω συμπεριφορας δεν μπορουν να βρουν κοπελα... Και ισως τελικα εδω να κολλαει το οτι δεν γινεται καποιος gay απο επιλογη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Προσωρινό κλείδωμα. :lock:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 11 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top