Aποτυχημένες αγορές! (Κλαίω τα λεφτά μου thread...)

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Έεελααα...!! Είναι καλουλίδιο το καινούριο κινητουλίδιό μουυυ....! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Εγώ πάλι σπάνια κάνω κακες αγορές την μόνη βλακειά που έκανα ήταν οι μπότες που πήρα απο το λονδίνο που εγώ έφτεγα βασικά και ο έξυπνος ο άντρας μου, τις ερωτέυτηκα τρελλά άλλα δεν κούμποναν απο την μέση και πάνω έτσι μου λέει ο άντρούλης μου να μήν τις αφήσω όπως κάποιες άλλες που είχα δεί σουιδία και ακόμα χτυπάω το κεφάλι μου, τις πήρα λοιπόν με το σκεπτικό να ανοίξουν και τελικά άνοιξαν με την μόνη διαφορά ότι δεν ήταν αρκετά ανοιγμένες και μου σφήγκει τα ποντίκια:(

είναι κόλαση σας λέω πανέμορφες άλλα με στενέβουν φρικτά, όταν χάσω κιλά θα τις χρησιμοποιήσω είναι κρίμα να χαθούν:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ghelly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ghelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,188 μηνύματα.
Και εμένα όλες οι άχρηστες αγορές στριμώχνονται στη ντουλάπα μου....:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ρουχα βασικα..αγοραζω πολυ ευκολα μπλουζες, και τις καλοβλεπω σπιτι, οπου πολλες δε μου αρεσουν τελικα και μενουν οπως εχουν, με τα καρτελακια τους και με ολα τους :p
Ειχα κανει αποτυχια αγορα και σ'ενα ζευγαρι παπουτσια, πρεπει να ημουν σε κριση καταναλωτικης μανιας οταν το πηρα γιατι δε θυμαμαι να μου ξαναρεσε ποτε περα απ'τη μερα που το αγορασα :X
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Α, καλά, από μπλουζάκια άλλο τίποτα..Και όσες φορές πλήρωσα γυμναστήριο.. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Και όσες φορές πλήρωσα γυμναστήριο.. :D


ω ναι!!! ορισμός του "πεταμένα λεφτα" και για μένα αυτό.... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ααα ξέχασα την Αποτυχημένη αγορά με Α κεφαλαίο! Σιδεράκια! Τα φορούσα 6 μήνες και κάτι και μετά δεν πολυφορούσα τα μασελάκια και τα δόντια μου έγιναν όπως πριν :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Ααα ξέχασα την Αποτυχημένη αγορά με Α κεφαλαίο! Σιδεράκια! Τα φορούσα 6 μήνες και κάτι και μετά δεν πολυφορούσα τα μασελάκια και τα δόντια μου έγιναν όπως πριν :(

κι εγώ το ίδιο, αλλά δεν τα φορούσα μόνο 6 μήνες, πολύ περισσότερο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Πήρα ένα γνωστ΄ης μάρκας παπούτσια λευκά αποτέλεσμα

Μου άνοιξαν 2 φανταστικές τρίπες στα πόδια απο την πρώτη μέρα, την δέυτερη με πέθαναν στο ένα πόδι κάτω απο τον αστράγαλο δεν ξέρω πώς και μετά απο όλα αυτά την 3η μέρα κόπηκαν στην εσωτερική μεριά και τα δύο παπούτσια:mad::mad:

Δεν φτάνει ότι τα χρισοπλήρωσα δεν φτάνει ότι με ρημάξανε σκηστίκαν κιόλας:mad:


Οσο για τις μπότες #29 έχασα κιλά τις έβαλα και έσπασε το τακούνι:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Πείρα πρέσα σιδερώματος τελευταία τεχνολογία της αγοράς, 700 ευρωπουλα, και δεν μπορώ να σιδερώσω πουκάμισα, ρούχα με περίπλοκη ραπτική ή με πένσες. Επειδή αν μπαίνω στην διαδικασία να σιδερώνω ένα ρούχο το θέλω καλο(τέλειο) σιδερωμένο πιο πολύ χρησιμοποιώ το κανονικό σίδερο στα ρούχα μου. Τελικά η πρέσα ανοίγει για σεντόνια, μαξιλαροθήκες και καμία πιτζαμουλα…

Μου τα έλεγαν και δεν το πίστεψα… ξεροκέφαλη γυναίκα…:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Άσχετο...όταν παίρνω μακό καλοκαιρινά μπλουζάκια πάντα μου ξεχειλώνουν κάτω οπότε τα φοράω ελάχιστα :/:

Μόνο σε έμενα συμβαίνει αυτό; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Πώς σου ξεχειλώνουν κάτω? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Δεν ξέρω :P

Απλά στην μέση στην αρχή είναι μια χαρά...κολλητά, έτσι όπως θέλω... μετά από κάποια πλυσίματα ανοίγουν και δεν μου αρέσουν έτσι όπως μου κάθονται μετά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairytale

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fairytale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 881 μηνύματα.
Μήπως είναι αμφιβόλου ποιότητας;
Μήπως πάλι τα τραβολογάς βγάζοντάς τα;
Ή μήπως τα τραβάς προς τα κάτω όσο τα φοράς;
Μήπως τα πλένεις σε υψηλή θερμοκρασία;
Μήπως, τέλος, τα απλώνεις να στεγνώσουν με λάθος τρόπο;
Αν σκεφτώ κάτι ακόμη θα επανέλθω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Μήπως είναι αμφιβόλου ποιότητας;
Θα έλεγα τι μάρκα παίρνω συνέχεια αλλά θα είναι διαφήμιση :P
Οκ...δεν είναι του σωρού μια φορά :)

Μήπως πάλι τα τραβολογάς βγάζοντάς τα;
Ή μήπως τα τραβάς προς τα κάτω όσο τα φοράς;
Το πρώτο δεν το κάνω...
Το δεύτερο το κάνω όταν ανεβαίνουν...ή όταν πάω να καθίσω ή όταν ντύνομαι :redface:

Μήπως τα πλένεις σε υψηλή θερμοκρασία;
Μήπως, τέλος, τα απλώνεις να στεγνώσουν με λάθος τρόπο;
Αν σκεφτώ κάτι ακόμη θα επανέλθω..
Με αυτά ασχολείται η μαμά μου...οπότε δεν ξέρω τι τα κάνει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Εμενα μου συμβαινει αυτο μονο με bershka και bsb :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demon

Νεοφερμένος

Ο demon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Χμμ λοιπον ακουστικό bluetooth. Κάπου σκονίζεται αυτή τη στιγμή... (μέχρι να το βγάλω να το φορέσω και να μιλήσω... χαιρετίσματα).

iPod shuffle (Για να βρω ένα τραγούδι πρέπει να θυμάμαι όλη την playlist απ' έξω)

Ένα σακκάκι που μου άρεσε και απ ότι μου λένε μου πάει, αλλά τελικά εγώ δεν αισθάνομαι άνετα να το φοράω και το έχω κάπου μέσα στη ντουλάπα μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Χμ, είδα τα ηλεκτρονικά του δαίμονα...

Οπότε κι εγώ:

  1. iRiver. Απλά δε με βόλεψε το μενού. τώρα... ίσως και να ξέρω πού είναι...
  2. Bluetooth handsfree, ομοίως. Αν και τώρα που έχασα το άλλο, ίσως το ξεθάψω!
  3. Από ρούχα το κάτι άλλο, δεν κάνω άλλη παράγραφο για το καθένα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top